Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Martin - najväčšie indorové ihrisko

martija
11. aug 2012

Chcela by som sa spytat, ci neviete niektora poradit kde to najdeme. Maju aj oficialnu web stranku, ale kedze to bude asi velmi cerstve neni tam okrem fotografii nic. Preto by som sa chcela opytat kde to je, a ci uz tam niekdo bol,ake mate dojmy a pod. Dakujem.

norcima
12. aug 2012

@martija malo by to byt na Severe v obchodnom some Betty 🙂

cairka
12. aug 2012

@martija , pri hlavnej ceste, prejdete okolo toho nového obchodného centra Campo di Martin ( okolo MC Donnald) , cez sídlisko Košúty a oproti kasárňam. Kedysi to bol taký výrazne zelený obchodný dom, teraz už je len zelenkavý 😝 . Prípadne väčšina diaľkových busov stojí na zastávke pri Betty. Pod tým je predajňa postelí a madracov. Je to na poschodí. Dnu sme ešte neboli, čakáme na škaredšie počasie 😀 a ešte sa mi nepodarilo zistiť ani cenu vstupného 😕

martija
autor
12. aug 2012

@norcima @cairka super! Dakujem. Keby sme nahodou sli,tak napisem viac, kolko bolo vstupne a ako bolo, keby niekdo vedel, tak moze nam napisat skor.

katka0210
12. aug 2012

@martija ahoj, my sme boli, je to tam fajn, vstupné 3,90 Eur na dve hodiny, je to bezpečné, kopu atrakcií. Po dvoch hodinách je cena 1,50 Eura. Dvere sú zamknuté na zvonček, takže dieťa nemá kam utiecť 🙂 Otvorené od 10 do 20 hod.

petka035
12. aug 2012

@martija aj my sme boli a je tam super 🙂 je tam vlastne aj kaviaren, takže sa dá kúpiť pre deti džúsik a podobne a rodičia si môžu posedieť-teda ak im to dieťa dovolí, čo nám teda to naše nie 😀

cairka
13. aug 2012

@katka0210 , a prosím ťa, nevšimla si si, či je vstup na dieťa, alebo na rodinu? Či každý so súrodencov platí plnú sumu 😅

sorciera24
13. aug 2012

@katka0210 cau Kati, boli ste tam? vy ste rychle?....a to si musim zapaltit za 2 hodky?...sa pytam, lebo moj isto nevydrzi nikde 2 hodky....napr. na hodinu sa neda zapaltit?

katka0210
13. aug 2012

@cairka vstup je na 1 dieta na dve hodiny, nie na rodinu.
@sorciera24 no my sme tu uz druhy krat, lebo malá sa sem stale pyta, pre Simcu tu nieje problem vydrzat aj 3 hodiny, aj to odchadzame s placom, sa dohodneme a pojdeme spolu niekedy 🙂

snoopik26
13. aug 2012

a aka je ta webstránka ?

snoopik26
14. aug 2012

@sorciera24 dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli