Máte skúsenosť s detským knižným klubom Macka Pufa?

anazuz19
2. nov 2011

Dnes mi přišla poštou ponuka na členstvo v Detskom knižnom klube Macka Pufa od českého vydavateľstva Egmont.
Každý mesiac by nám domov chodila nová kniha, pracovný zošit, darček a klubový časopis za cenu 12,00 - 13,50 € v závislosti od objednanej varianty členstva.
Rada by som vedela, či máte niekto s týmto klubom skúsenosti - či už dobré alebo zlé a či má zmysel niečo také objednávať?
Ide mi hlavne o kvalitu knižiek, prípadne pracovných zošitov a ako si ich obľúbili vaše deti.
Obdobou tohto klubu je Detský knižný klub Walta Disneyho od toho istého vydavateľstva.
Ďakujem veľmi pekne za všetky postrehy 🙂

siusinocka
2. nov 2011

myslím že nemá zmysel objednávať, už len z toho dôvodu, že v našich kníhkupectvách sú omnoho krajšie a zaujímavejšie a poučnejšie knižky a nemusíš na ne čakať, kupiš si ich ked ich potrebuješ a hlavne ich vidíš, a môžeš si ich prelistovať... ja som neobjednávala, ale moja mama raz objednala také kartičky na varenie, neviem však či od tohto vydavateľstva a potom sa to nedalo zrušiť a musela platiť a platiť... ja by som si neobjednala, ale išla do kníhkupectva pozrieť a kupiť rovno a ked si to prepočítaš, isto ťa to vyjde lacnejšie...

titkovamiriam
2. nov 2011

ja som bola roky v klube mickey mouse,knizky su dost predrazene,su to len male par stranove publikacie,zositky su take 6-8stranove so zopar ulohami,vecicky co posielaju k tomu su pekne,niektorí mesiac sa to oplati,niektorí nie tak sme to zrusili-zo 2 razy sme aj vyhrali v sutaziach no ceny boli vlastne veci co sa posielaju ku kniham,dokonca za noveho zakaznika sme tusim dostali tricko.Za tie peniaze urcite kupis kvalitnejsie knizky napr.v panta rhei

tenty
2. nov 2011

skusenost s tymto kniznym klubom nemam, ale urcite by som nic take neobjednavala, casto sa za takymito ponukami skryvaju podvodnici, ktori ta na zaciatok nalakaju na dobru vec za dobru cenu a potom sa ich nezbavis 😖

tkmama
2. nov 2011

Súhlasím s tým, že knihy sú predražené. Darčeky sú síce krásne, ale v konečnom dôsledku si ich vlastne aj tak zaplatíš. Dobré je, že členstvo sa dá kedykoľvek zrušiť a znova obnoviť, takže my sme odoberali len zásielky, pri ktorých sa nám páčil darček.

desszi
2. nov 2011

My sme v klube Walta Disneyho uz druhy rok a som spokojna. Do zasielky si mozes vybrat knizku ty sama. Knizky su kvalitne a mne sa praveze ich format paci - su mensie ako klasicke, takze vhodne aj do detskej rucky a jedna knizka zodpoveda dlzkou asi 5-10 minutovej citanej vecernej rozpravke. Mame ich poukladane vedla seba vo vyske, ktoru dosiahne aj syncek, ma teraz 2 roky a hocikedy po nej siahne a listuje si ju a cita. Pracovne zosity odkladam na neskor, ked bude skolkar aby sme sa s nimi zahrali. Cena je tych 12 eur, co je podla mna primerane. Mne sa paci ze ide o jednu seriu, maly ich ma tiez rad, tak neriesim, ci je to drahe alebo nie. Radsej si odpustim nieco ine, ale knizocku kupim 🙂 Tento klub nie je z tych podvodnickych ako napriklad vydavatelstvo Atlas s kartickami.

anibas
2. nov 2011

Ahoj - ja som práve dnes po 10 zásielke zrušila členstvo - cena je asi primeraná knihe a časopisu, občas nejaký darček - puzzle, meter, plastový budík, peňaženka, no a 2 batôžteky. Ale stačilo, doplatím nejaké €, aby sme mali iný druh kníh.

jaduska
11. nov 2011

@tenty - máš pravdu, že podvodníkov je veľa, ale tieto knižné kluby - Walt Disney, Macko Pooh atď. nie sú.
Ja mám s nimi síce nemilú skúsenosť, ale možno to bola aj moja chyba, že som niečo zle klikla. Totižto uvádzali, že je možné vybrať si knihu do nasledujúcej zásielky, akú si praješ, ak si nevyberieš, pošlú ti automaticky. Keďže my máme 3 dievčatá, tak som klikla na nejakú dievčenskú knihu a došla nám kniha Autá. Keď som to chcela reklamovať, tak sa nedalo, lebo vraj nemali záznam o tom, že som chcela inú knihu. Tak som to nechala tak, dievčatá nakoniec tú rozprávku poznajú, tak aj kniha neostala ladom, ale členstvo som zrušila - bez problémov....

kotuliatko1990
24. apr 2014

ahoj mi máme skvelé skúsenosti som veľmi spokojná a malá má obrovskú radosť, keď jej príde balík z Egmontu.🙂
odporúčam bez problém to vieš pozastaviť alebo zrušiť.. a opäť obnoviť.🙂

elisenka14
16. jan 2022

Prosim Vas nemate niektora na predaj z tych kniziek detský knizny klub? Dakujem