Máte skúsenosti s Talianskom Grado?

vinetuu
13. júl 2018

Ahojte baby, nevieme sa rozhodnut, kam s malymi detmi. Ked vidim plaze talianske su super pieskove, ale riadna masovka to tam je. Nikdy som tam nebola, s detmi uz vobec nie. Ked citam recenzie tak ubytovanie nic moc, kvalita very low, zatuchnute izby etc. Chceme ist autom a dve deti 3 a 6 rocne, ale nevieme sa rozhodnut ci do Talianska, ci to je naozaj tak zle tam ... nechce sa mi do zatuchnutej izby 🙂 alebo ci do Chorvatska radsej nie. Ak by ste mali skusenosti s Grado napriklad, bola by som rada za tipy na ubytovanie a plaze etc. pripadne v Lignano, ale Grado je blizsie. Vdaka. Viem ze su diskusie o tejto teme, ale nieco aktualne by som chcela.

zade
13. júl 2018

Ahoj, my sme prave v Lugnano villa Lucchese a supeeer. Odporucam. Ubytko pekne, ciste, nove....

eliska13
19. júl 2018

@vinetuu v Taliansku sú hotely také jednoduchšie aj strava, ak to porovnam s Chorvatskom
Myslím hotel sever nie nejaká Kalabria, Sicília
Lignano Rimini sú fajn plytká voda, teplé more, nie ďaleko, samé obchodíky zmrzliny pizzerie delfinarium v Rimini, čo sa týka aktivít je tiež lepšie IT kolotoče, miniparky
Grado, Palmová riviéra krásne mestečka ja by som si vybrala IT
Na pláži hlava na hlave, same slnečníky, ale nemáš ježkov kamene...pláže sú široké

eliska13
19. júl 2018

@vinetuu a skôr Lignano ako Grado.ubytko hľadaj cez tal.agentury, ale nečakaj, lebo Taliani majú v auguste dovolenky ťažko sa hľadá hotel či apt

vinetuu
autor
19. júl 2018

@zade Vdaka moc za odpovede, mna len tie velke dlhe plaze odradzaju, na male dieta ci to nie je vela na slnku byt predsa koza dietata je citlivejsia na morske slnko aj na sol vo vode ... kedze chladku a tiena tam nemas ...uvidime teda kde skoncime ...

lilinka77
19. júl 2018

My sme chodime do bibione.apartman mame blizko mora(do 100 metrov),takze naobed oddychujeme vnutri,o 16:00 zasa von na plaz..mam 5,5 rocnu babu.v bibione je lunapark, nedaleko do 20km je aqupark,guliverlandia,daju sa poziciat bicykle a previezt popri plazi..lokalita -bibione spagga..ak mas zaujem viac cez ip..

zade
20. júl 2018

@vinetuu Ahoj, my si kupujeme slnecnik v prvom rade. Je to super vec....palive slniecko neriesim. Sup do tienika. Taliani su v tomto super, objednaveme to vopred online. Vyberam si blizko veze, aby neprovokovali ti, co si davaju uteraky na piesok, aby im to moje deti neposliapali.
Pocas obeda chodievame z plaze do apartmanu, spat okolo 16.000ako ti tu uz pisali. Pod slnecnikom ostavaju celu dovcu hracky do piesku, aj nafukovacka a nic sa tomu nestalo...kazde rano nas to pekne caka. Ja za seba....len odporucam.

zade
20. júl 2018

@lilinka77 ahoj, posles aj mne ten apt. v Bibione....dik

vinetuu
autor
10. aug 2018

Ahojte, tak nakoniec sme sli do Bibione, ale ubytovanie na poslednu chvilu cez ITA agenturu sme museli menit a skoncili sme v Lignano Pineta a tam sa mi aj lepsie pacilo ako v Bibione. Bibione mi pripada iba sama komercia, v Lignano su aj pekne parky a vilky kde aj realne niekto byva nie iba turisti, ale to je vsetko iba vec vkusu, co komu dobre padne, cize nam aj pocasie vyslo, na prvy krat s detmi to bolo dobre ... vdaka za rady