• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte tipy na jednodňové výlety na východnom Slovensku?

21. októbra 2016 
Leto je v plnom prude,tak mozeme postupne pridavat tipy na vylety s detickami na vych. Slovensku
3. júl 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. júl 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
4. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Janinah-super tip-nikdy som v Pavlovciach nebola-ten naucny chodnik bude asi zaujimat aj nasho dedka,tak sa asi v lete vyberieme na turu-dik za tip :wink:
4. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a tabulu "Zla diera" som registrovala stale ked sme cestovali z PO,ale nikdy sme sa tam nezastavili.

Katola-pri SL je super salas ak si dobre pamatam :slight_smile:
4. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje tipy:

Stropkov - ZOO + kúpalisko

Svidník - kúpalisko

Zádielska dolina

Úhorná - jazero
5. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
Jaduska-veru v Zadieli je krasne-takmer som nan zabudla :sweat_smile:
kde je Úhorna?
5. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa snazime robit vylety takmer vramci celeho slovenska.
jeden vikend nas caka Betliar, Krasna Horka, Zadielska Tiesnava.
8. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska Úhorná je v okrese SNV - blízko je Smolník, potom cez kopec Štós...dá sa tam ísť aj z Krásnej Hôrky, to je taká dosť zlá cesta cez kopec - pred dvoma, či troma rokmi tam havaroval autobus s veriacimi, čo išli na púť, dosť to bolo aj v správach....
9. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beňatiná...zatopeny kamenolom- kupalisko..ale tazko sa tam dostat :pensive:
9. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odporucam DOMICA RESORT pri Roznave :slight_smile:
10. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme dnes boli na "Europskych ludovych remeslach" v Kezmarku

http://www.elro.kezmarok.sk/elro/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=57

buduci rok to bude uz 20-ty rocnik
13. júl 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
14-15.8 bude v Levoči "Karpatsky remeselny trh"

http://www.levoca.sk/txt/dmp2009/DMP2009.pdf
13. júl 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etuška- áno, pri SL je naozaj super salaš,
Zlá diera je super pre decká,svieti sa tam lampášmi, sú tam netopiere, ale mňa tabuľa cestou k nej - zvýšený výskyt hadov - dostatočne vystríhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . zostala som radšej s malým na lúke. Starší syn s mužom si to užili, žiadneho hada cestou nestretli :dizzy_face:
V Pavlovciach sme boli tento víkend, je tam perfektný ranč s koňmi, naši chlapi sa vybrali na hodinovú prechádzku na koňoch do lesa so sprievodkyňou, nám ženám a deckám stačilo aj jazdenie v ohrade. Dá sa tam kúpiť aj občerstvenie, dole v dedine je hneď malé kúpalisko uprostred prírody, veľmi pekné. No a blízko je salaš, dá sa tam kúpiť čerstvá žinčica a ovčí syr a blízko pri ceste je reštaurácia priamo v lietadle. Bol to naozaj super výlet na celý deň :slight_smile:
13. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
my sa este chystame do Bardejova,tak som nasla nejake info,co sa tam oplati pozriet

http://www.muzeum.sk/default.php?obj=mesto&ix=bj
16. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
okrem ineho tam ideme dcerke kupit aj kvalitne slovenske topanocky :sweat_smile:
16. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, pridávam tip na výlet do Jasovskej jaskyne cca 30 km od Košíc + je tam asi 45 minútový náučný chodník Jasovská skala a je tam ešte starý kláštor.
27. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite chodte s detmi do Belianskej jaskyne vo Vysokych tatrach, potom z Lomnice na Studenovodske vodopady, je to krasna nenarocna prechadzka, odtial na Hrebienok a ked uz budete unaveni. lanovkou sa zveziete do Smokovca, ak nechate auto v Lomnici, ako my, vlacikom sa odveziete nazad do Lomnice, tura je vhodna aj pre 3-rocne deti, naozaj nic narocne ale chce to cely den, po ceste sa najete malin a cucorioedok, fantazia.....prijemne slapanie
30. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
chcela som napisat termalne kupalisko Vrbov nedaleko Kezmarku-ale mna osobne dnes velmi sklamalo :confounded:
30. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinah mozem sa ta opytat kde sa nachadza ta jaskyna?
24. aug 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia565 z presova smer na branisko, pred braniskom mas vsade potom uz navadzace na kopytovsku dolinu aj na jaskynu zla diera ...
24. aug 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. jún 2012 o 14:59 • sladkasue
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. jún 2012 o 15:02 • sladkasue
Ahoj. Potrebujem poradiť. Rada by som šla s mojou 2-ročnou neterou a jej mamkou a tatom na viacdňový ale kľudne aj jednodňový výlet niekde k vode. Niekde kde však s nami môže ísť aj pes. ďakujem za akúkoľvek radu :slight_smile:
12. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ak máte ešte niekto nejaké nápady,píšte :slight_smile: my sme už asi prešli celý východ, ale v tých Pavlovciach sme neboli,čo máme len kúsok,tak určite pojdeme pozrieť....funguje to tam iba v lete,alebo aj v takomto období ako je teraz?
@janinah
6. apr 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka my chodíme len v lete kvôli kúpaniu a koníkom,teraz neviem ako v tomto počasí...
6. apr 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinah dakujem za super rýchlu odpoved,hladám nejaký výletik na zajtra,nechce sa nám sedieť doma :grinning: teda ak nebude pršať alebo nedajbože snežiť :-P
6. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ale prechádzka tam nemusí byť zlá a koníky by tiež mali byť na farme+ kávu si tam dáte,len neviem či aj pre verejnosť na povozenie..akurát bazen nebude ešte
6. apr 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok