Máte tipy na jednodňové výlety na východnom Slovensku?

etuska
2. júl 2009

Leto je v plnom prude,tak mozeme postupne pridavat tipy na vylety s detickami na vych. Slovensku

slavkamesinova
10. júl 2013

ahojte poradte mi pekny ranc zo zvieratkami na celom slovensku..?

nuska
1. aug 2013
voor_hees
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cka
26. aug 2013

odporucam ranc v Brzotine, vola sa myslim Konsky dvor, super ubytko, krasne izby, dobra kuchyna, vsetko na terase, decka tam maju co robit. Popritom navstivit Gombasecku jaskynu.

janinah
27. aug 2013

kam sa chzstáte vo štvrtok 29.8. ?sľúbila som deťom výlet,ale netuším kam,má pršať podľa predpovede

janinah
27. aug 2013

kam sa chzstáte vo štvrtok 29.8. sľúbila som deťom výlet,ale netuším kam,má pršať podľa predpovede

bzunnka
31. aug 2013
citronius
28. máj 2015

nové tipy?

susanne6
30. máj 2015

my sa tento rok opäť chystáme na biokúpalisko do Sniny, je tak nádherne a až smiešne ceny sa mi zdajú oproti ostatným kúpaliskam. Minulý rok sme boli na jedno poobedie,ale vyhnala nás búrka, tak sme si to tam veľmi nestihli užiť. Tento rok by sme radi aj niekde prespali, tak uvidíme. Ak má niekto typ na pekné ubytko s malými deťmi (oplotenie, ihrisko a tak) uvítam info 😉

citronius
19. júl 2015

@susanne6 ahoj, zohnali ste to ubytko? privítala by som tip, na nete som nič nenašla, v´daka

susanne6
19. júl 2015

@citronius ešte sme tam neboli, ale mne na nete ukázalo pár ubytovaní na súkromí a kemp pri kupalisku 😉

ifka12
25. nov 2015

Skvelý typ na jednodňový výlet sú opálové bane pri Prešove. http://slovakiaopal.sk/ 😀 🙂 Vonku grilovačka a v bani skvelé osvieženie. Sprievodca v bani je neskutočne milý a vtipný človek 😉

frency
26. nov 2015

Ahoj, také jednoduché a pekné napríklad na hrad na Šariši, keď je pekne naozaj pekný výhľad a nenáročné, na spiši napríklad v Slovenskom raji kláštorisko alebo tomašovnsý výhad. Ten TOmašovský z čingova je úplne nenáročná prechádzka, na to Kláštorisko podľa toho odkiaľ. To už musia byť deti trochu staršie aby si dávali pozor na rebríkoch ak sa ide z Podlesku. Inak je to krásne 🙂

janinah
21. okt 2016

Hľadám akciu napr. v skanzene,kde sa dajú uvidieť priadky,páračky,zabíjačka,ľudové zvyky a remeslá,existuje také niečo niekde?

zuzla14
14. mar 2018

Ahojte. Viete niekto poskytnúť recenziu na hotel Nezábudka?
Konkrétne skryté poplatky na recepcii k zakúpenému pobytu cez zľavový portál.

Inak wellness pobyt super- od personálu, cez procedúry, vyborne jedlo až po pekne izby. Oproti recenziami na nete z roku 2016 a staršie bol pobyt iný o 180°, úplne super 👍