Máte tipy na jednodňové výlety na východnom Slovensku?

etuska
2. júl 2009

Leto je v plnom prude,tak mozeme postupne pridavat tipy na vylety s detickami na vych. Slovensku

janinah
3. júl 2009

bazén v lese,ranč s koníkmi,krásna príroda
http://www.slanske.webzdarma.cz/Lokality/Rozne/...

etuska
autor
4. júl 2009

Janinah-super tip-nikdy som v Pavlovciach nebola-ten naucny chodnik bude asi zaujimat aj nasho dedka,tak sa asi v lete vyberieme na turu-dik za tip 😉

etuska
autor
4. júl 2009

no a tabulu "Zla diera" som registrovala stale ked sme cestovali z PO,ale nikdy sme sa tam nezastavili.

Katola-pri SL je super salas ak si dobre pamatam 🙂

jaduska
5. júl 2009

Tak moje tipy:

Stropkov - ZOO + kúpalisko

Svidník - kúpalisko

Zádielska dolina

Úhorná - jazero

etuska
autor
5. júl 2009

Jaduska-veru v Zadieli je krasne-takmer som nan zabudla 😅
kde je Úhorna?

bets
8. júl 2009

my sa snazime robit vylety takmer vramci celeho slovenska.
jeden vikend nas caka Betliar, Krasna Horka, Zadielska Tiesnava.

jaduska
9. júl 2009

etuska Úhorná je v okrese SNV - blízko je Smolník, potom cez kopec Štós...dá sa tam ísť aj z Krásnej Hôrky, to je taká dosť zlá cesta cez kopec - pred dvoma, či troma rokmi tam havaroval autobus s veriacimi, čo išli na púť, dosť to bolo aj v správach....

miroslava89
9. júl 2009

beňatiná...zatopeny kamenolom- kupalisko..ale tazko sa tam dostat 😔

lindulienka
10. júl 2009

Odporucam DOMICA RESORT pri Roznave 🙂

etuska
autor
12. júl 2009

My sme dnes boli na "Europskych ludovych remeslach" v Kezmarku

http://www.elro.kezmarok.sk/elro/index.php?opti...

buduci rok to bude uz 20-ty rocnik

etuska
autor
12. júl 2009

14-15.8 bude v Levoči "Karpatsky remeselny trh"

http://www.levoca.sk/txt/dmp2009/DMP2009.pdf

katola
13. júl 2009

Etuška- áno, pri SL je naozaj super salaš,
Zlá diera je super pre decká,svieti sa tam lampášmi, sú tam netopiere, ale mňa tabuľa cestou k nej - zvýšený výskyt hadov - dostatočne vystríhala 😝 . zostala som radšej s malým na lúke. Starší syn s mužom si to užili, žiadneho hada cestou nestretli 😵
V Pavlovciach sme boli tento víkend, je tam perfektný ranč s koňmi, naši chlapi sa vybrali na hodinovú prechádzku na koňoch do lesa so sprievodkyňou, nám ženám a deckám stačilo aj jazdenie v ohrade. Dá sa tam kúpiť aj občerstvenie, dole v dedine je hneď malé kúpalisko uprostred prírody, veľmi pekné. No a blízko je salaš, dá sa tam kúpiť čerstvá žinčica a ovčí syr a blízko pri ceste je reštaurácia priamo v lietadle. Bol to naozaj super výlet na celý deň 🙂

etuska
autor
16. júl 2009

my sa este chystame do Bardejova,tak som nasla nejake info,co sa tam oplati pozriet

http://www.muzeum.sk/default.php?obj=mesto&ix=bj

etuska
autor
16. júl 2009

okrem ineho tam ideme dcerke kupit aj kvalitne slovenske topanocky 😅

ingridgrimling
27. júl 2009

Ahojte, pridávam tip na výlet do Jasovskej jaskyne cca 30 km od Košíc + je tam asi 45 minútový náučný chodník Jasovská skala a je tam ešte starý kláštor.

dadka000
30. júl 2009

urcite chodte s detmi do Belianskej jaskyne vo Vysokych tatrach, potom z Lomnice na Studenovodske vodopady, je to krasna nenarocna prechadzka, odtial na Hrebienok a ked uz budete unaveni. lanovkou sa zveziete do Smokovca, ak nechate auto v Lomnici, ako my, vlacikom sa odveziete nazad do Lomnice, tura je vhodna aj pre 3-rocne deti, naozaj nic narocne ale chce to cely den, po ceste sa najete malin a cucorioedok, fantazia.....prijemne slapanie

etuska
autor
30. júl 2009

chcela som napisat termalne kupalisko Vrbov nedaleko Kezmarku-ale mna osobne dnes velmi sklamalo 😖

emita
20. máj 2010
klaudia565
24. aug 2011

@janinah mozem sa ta opytat kde sa nachadza ta jaskyna?

juliap
24. aug 2011

@klaudia565 z presova smer na branisko, pred braniskom mas vsade potom uz navadzace na kopytovsku dolinu aj na jaskynu zla diera ...

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ranmuska
12. júl 2012

Ahoj. Potrebujem poradiť. Rada by som šla s mojou 2-ročnou neterou a jej mamkou a tatom na viacdňový ale kľudne aj jednodňový výlet niekde k vode. Niekde kde však s nami môže ísť aj pes. ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

mirrinka
6. apr 2013

Ahojte,ak máte ešte niekto nejaké nápady,píšte 🙂 my sme už asi prešli celý východ, ale v tých Pavlovciach sme neboli,čo máme len kúsok,tak určite pojdeme pozrieť....funguje to tam iba v lete,alebo aj v takomto období ako je teraz?
@janinah

janinah
6. apr 2013

@mirrinka my chodíme len v lete kvôli kúpaniu a koníkom,teraz neviem ako v tomto počasí...

mirrinka
6. apr 2013

@janinah dakujem za super rýchlu odpoved,hladám nejaký výletik na zajtra,nechce sa nám sedieť doma 😀 teda ak nebude pršať alebo nedajbože snežiť :-P

janinah
6. apr 2013

@mirrinka ale prechádzka tam nemusí byť zlá a koníky by tiež mali byť na farme+ kávu si tam dáte,len neviem či aj pre verejnosť na povozenie..akurát bazen nebude ešte