Máte typ na výlet na východe Slovenska?

alubinka
24. feb 2011

ahojte, zajtra s malou odchadzame na vikend na vychod. mate nejake overene pekne miesta ktore by sme si nemali nechat ujst? strasne sa tesim na kosice, este som tam v zivote nebola 🙂

latvia
24. feb 2011

vychod je strasne siroky pojem, okolie kosic velmi nepoznam, ale ak chcete ist aj niekde viac na vychod tak jednoznacne Zemplinska Sirava, Morske oko, Vinne jazero , zrucanina Vinianskeho hradu, Michalovsky kastiel a okolite kopce 😉

kralicica
25. feb 2011

herľany my tam chodime stale s kazdom navstevou 🙂 alebo spissky hrad, jasovska jaskyna.

ewana73
10. mar 2011

No my ked sme boli naposledy v Herlanoch (sme isli okolo,tak sme sa zastavili) , sme boli teda dost zaskoceni. nikde ziadna restauracia ani nic podobne,kde by sa dalo najest,napit ani sa nedalo nikde nic kupit aspon nieco na pitie,ziadne potraviny,no skratka katastrofa.normalne sme boli zhrozeni 😢 .

bellugia
11. mar 2011

Latvia dala dobrý tip. Ale to hlavne na jar a v lete. Herľany ... tiež v lete... V zime a takto v predjarí možno Spišský hrad, Tatry... Bardejov. Vyšné Ružbachy. A ak ešte východnejšie, tak Košice sú pekné mesto, určite. Rožňava je už viac na Gemeri, ale má tiež pekné historické okolie - od KE do hodinky cesty. V lete je dobrá túra na Slanský hrad. Ja som z Trebišova 😀