• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Materské centrá. Aké máte skúsenosti?

23. januára 2017 
My materske centrum v HC nemame... :cry: nie su priestory :pensive:
24. dec 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ,jsme z Chebu a ráda bych založila vlastní mateřské centrum,nejde se tu nějaká spřízněná duše,co by to do toho šla se mnou?
12. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ahojte,

chodite niektora do Materskeho centra v Trnave na vodarni? chcela by som zacat s malym chodit len samej sa mi tam nechce... hladam nejake mamicky co chodia. Ako to tam bezi? Plati sa tam nieco a ako casto tam chodite?
3. feb 2009 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

a boli ste uz v Bublinke? ak hej rada by som vedela ci sa Vam tam pacilo, ak nie tak Vas srdecne pozyvam.
Mame v herni malu i obriu trampolinu, preliezky, gulockovy bazen so smykalou a velku smykalu extra, kopu hraciek, odrazadla a hlavne super maminy, s ktorymi si pokecate...

viac na www.mcbublinka.sk

pa marcela
11. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, navštěvujete některá MC Matýsek v Napajedlích?? :slight_smile:
1. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy : )
podla nazvu fora predpokladam, ze aspon obcas zajdete so svojimi pokladikmi do materskeho centra :slight_smile: mohla by som vas veleeeemi pekne poprosit o laskavost???
Prave pisem diplomku o materskych centrach a pomoze mi kazda zlata mamina, ktora by mi vyplnila dotaznik (5 min.).Pekne prosim ozvite sa co najskor na heldakova20@yahoo.com. Alebo dotaznik je tiez online na uvodnej stranke materskecentra.sk Dakujeeeem moc krasne. Martina
5. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ma tu niekto skusenosti s MC Stonozka v Ke? da sa tam ist aj s polrocnym babom?
8. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mc presporkovo BA je vstup na 2 hodiny = 1euro
klub palisady BA je vstup na 1 hodinu = 2euro

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detsk%C3%A9%20ihrisk%C3%A1
25. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quetinka - tak to by aj mňa zaujímalo, ja mám 7,5 mesačnú a tiež špekulujem kam sa dá s ňou ísť...lebo my máme blízko Stonožku na Miosrdenstva, ale tam sú voľaké tvorvé dielne a to asi ťažko, že? :wink:
28. mar 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,

v žiline bude odo dňa 06.04.2009 otvorené nové MC LEVÍK :slight_smile:

www.mclevik.sk

tešíme sa na Vás
28. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, MC ......v pravej podstate sa zakladaju ako obcianske zdruzenia - NEZISKOVE ORGANIZACIE vedene mamickami pre mamicky :slight_smile:
viac info najdes na www.materskecentra.sk , je tam presne postup zalozenia MC, regionalna koordinatorka komunikuje aj s iniciativami mamiciek pri zalozeni MC v tomto duchu - teda ak nejde o komercne MC - clenske MC maju velku podporu v Unii materskych centier :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
neviete niekto, pozerala som v Bardejove MC Domček, ze caka na registraciu, ale netusim ani,kde to je, ani nejaky kontakt- nic...Nechodite tam niekto?
18. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, a platí se v MC?
23. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

novootvorene materske centrum LEVIK v Žiline Vas vita
www.mclevik.sk
info@mclevik.sk

tešíme sa na Vás :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu pri nás , je už prázdne MC,,vonku teplo tak každý hajde von :slight_smile:
23. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som radá že, take niečo vzniklo ako MC lebo, ja ako sama stále s babetko a mangel v robote a rodina daleko tak aspon sa pokeca a hned je lepčie :dizzy_face:
23. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme k dispozíii aj ihrisko, teraz chcemr ešte zadovážiť pieskovisko, skákací hrad a tak, maminky môžu vonku posedieť pri kávičke a teťúrence sa budú hrať vonku so všeličím :wink:
24. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky. Rada by som sa spýtala, či niektorá z vás chodí do materského centra v Trnave. Rada by som tam zavátala. Ešte som tam nebola.
14. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přehled rodinných a mateřských center naleznete také zde:
http://maminkymaminkam.webnode.cz/pro-maminky/
24. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prazdninach opat otvorene

http://www.mcpohoda.sk/
26. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vrakunske MC - http://www.webareal.sk/mcrybka mozem len vrelo odporucat :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mc rybka....podla mna nic moc :(
30. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a bola si tam? to asi tazko, inak by si hovorila inak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano claudinka :wink:
3. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa ti tam nepacilo?
5. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim do Domcek plny napadov v Bratislave
7. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi, toto je veľmi ľahko čitateľné - Lucia robí propagáciu inému centru, než tomu našemu.
Každý má predsa právo na výber, kam bude chodiť. Čítajte TU: http://www.webareal.sk/mcrybka/0/0/2/100
10. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...pozna niektora z Vas materske centrum Gasparko? ak ano ste tam spokojny?alebo je tu nejaka mamina co rozmysla ze by chodila zo svojim drobcom do nejakeho materskeho centra v okoli Ruzinova rada by som sa pridala :wink:
17. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali aj ja uvazujem nad nejakym mat.centrom v ruzinove.tu na pošni je mamacentrum alebo neviem ako presne sa to vola,ale nebola som tam.ten gasparko je kde?
18. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok