Materské centrá. Aké máte skúsenosti?

melory
10. aug 2006

teraz je vonku s detmi fajn ale len co sa ochladi a zacne prsat utekam s hugom do materskeho centra. v trnave je MC dobre vybavene a maly si vzdy najde kamaratov a nove hracky. teraz v lete ponukali moznost kupania v bazeniku co je prijemne. najcastejsie chodime vsak na sikovne rucicky a babkove divadlo. ja si vzdy najdem cas na diskusie s odbornikmi na zaujimave temi.

natalii6
18. nov 2009

Ahoj lemge...ten gasparko je v starom meste na Greslingovej...tak by sme mohli ist spolu do nejakeho ak by si chcela 😉

lemge
18. nov 2009

natali,mne chodi mala spavat okolo 12.30 a spava tak do 15:00.mne by najlepsie vyhovovalo doobeda ist tak okolo 9:30.neviem ako tvoj drobec spava?do toho gasparka neviem musim si zistit spojenie

natalii6
19. nov 2009

ok aj mne to vyhovuje do obeda 🙂

luci
20. nov 2009

littledarling 😒 😒 😒 😒

moja a ty koho propagujes 😝 😝

natalii6
21. nov 2009

lamge: ahoj vo Stvrtok som bola z 2 babami z konika na kocikovani a rozpravali sme ze by sme na budici tyzden mohli ist do materskeho centra niekde na Herlianskej to je nedaleko ruzinovskeho jazera ako by si chela ist snami tak mozes

euphoria
22. nov 2009

Ahojte,
ja by som tiez rada isla do nejakeho MC, v ziadnom sme este nikdy nebol, dcerka ma 14m, byvame v ruzinove..poradite? ako to tam chodi?

natalii6
22. nov 2009

ahoj euphoria:ja som tiez este v ziadnom nebola ale chystam sa..co som citala na nete o MC GASPARKO tak tam od utorka do stvrtka je pre verejnost a to do obeda a potom po obede ale ved kuk ich strankuwww.gasparko.sk a tam sa dozvies viac 😉

natalii6
22. nov 2009

oprava to MC sa nevola gasparkovo ale presporkovo 😀

natalii6
22. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lemge
22. nov 2009

natali,no to je asi ta hojdana na haburskej,co sme sa aj s Piatkom bavili.. ,mne by najlepsie vyhovoval stvrtok..euphoria,pod s nami 🙂

natalii6
22. nov 2009

lamge:ahoj zistila som ze som ti pisala ze som bola kocikovat z 2 babami a ved ta jedna si bola ty 😀 😀 😀 mam to asi dake popletene 😵 tak ja sa prisposobim a ked to bude vyhovovat piatku tak mozeme ist vo stvrtok a moze sa pridat aj euphoria 😉

weblucy
13. jan 2010

Ahojte maminy. Neporadi mi niektora z vas, ci je v Zahorskej Bystrici materske centrum. Prave sme sa pristahovali a nikoho tu nepoznam. Pripadne by som sa rada zoznamila s nejakou fajn mamickou. Som stale sama doma s 13 mesacnym synom a uz je nam smutno ☹

susica
22. jan 2010

dievcata hladam mamicky ktore by mali zaujem chodit s nami cvicit do materskeho centra levik zilina
zatial sme len tri a potrebujeme aspon 1-2 mamicky...ktore maju deticky do jedneho roka
ak mate zaujem ozvite sa mi dakujem
cas vicenia este nemame urceny...lebo kurz nie je otvoreny

try690
6. feb 2010

ahojte,neviete aj mne niekto poradit ci je vo Zvolene nejake MC centrum pre deti - kam moze chodit
aj 6 mesacne - alebo ci sa tu organizuju nejake cvicenia s batolatmi?

zoja
6. feb 2010

weblucy je hned pri kostole na fare, ja tam mam rodičov a ked sme tam tak sa tam občas zastavíme vonku je uzavretý arel s hračkami a preliezkami - docela schopne

itsik
9. feb 2010

Mamičky z Michaloviec a okolia na materskej dovolenke môžu tráviť voľný čas aj v materskom centre Drobec, ktoré sa nachádza v priestoroch 7.ZŠ v Michalovciach viac http://web.novinyzemplina.sk/articles.php?artic...

mata222
10. feb 2010

ahojte, prosim vas, navstevujete niektora MC Hojdanu? maly sa vacsinou plazi a splha po nabytku, ci je to vhodne pre take babo..ci si to uzije..sme tu sami a uz nas kuchajda trosku omrzela..dakujem

kacena4
11. feb 2010

smozrejme ze hojdana je aj pre deti do roka, maju tam super vybavenie pre drobcov, ja som chodila do ineho MC s dcerkou uz od narodenia vzdy tam boli aktivity vhodne pre nas a hlavne nove podnety

elenita
18. feb 2010

Ahojte maminky,
sice to tu moc nezije, ale skusim 😅
Navstevujete niektora Mc v Sali?
Ja mam 20-mesacne dvojicky a nikam medzi ine deti nechodievame, na prechadzky tiez len sami, je to taky stereotyp pre mna aj pre ne, tak som rozmyslala, ze mozno MC by pre nas bolo to prave 😉
Co si myslite?
Inak byvame 20 km od najblizsieho MC, som z dediny, ale myslim, ze za pokus to stoji.......len by som sa rada dozvedela, ako to tam funguje a tak...

mazzone
11. mar 2010

ahojte baby nevie mi niektorá poradit, či nie je MC aj v HLOHOVCI? v zozname materských centier som Hlohovec bohuzial nenasla 😖 😖 a kam budem chodit s našou malou šprťúskou?

tehula
16. okt 2011

Ahojte, neviete, ci existuje nejake MC v okoli Trnavskeho myta, Racianskeho myta a pod? Vsade citam len o hojdane v ruzinove, alebo petrzke. Diky

ena
31. jan 2012

@mazzone ja som nasla na nete : Materské centrum FRAŠTÁČIK - Fraštacká 4, Hlohovec

ena
31. jan 2012

@tehula tu mas zoznam bratislavskych.... http://www.materskecentra.sk/zoznam_materskych_...
tak pre teba mozno RACIK?

syslica
7. sep 2012

@weblucy
@zoja
@klementina
@ellit
@zeleny_cajik

Pre všetky mamy a deti zo Záhorskej Bystrice (a okolia 😉 ). Sledujte web stránku, postupne pridávajú jednotlivé krúžky do ponuky. Budú masáže dojčiat, cvičenie tehuliek, angličtina pre predškolákov... a ktovie čo ešte, nechajte sa prekvapiť!
Inak, MC zrejme zostane až do konca roka v náhradných priestoroch na Gbelskej...
Ozaj a tu je odklik: http://mc-blsestryzdenky.webnode.sk/news/anglic...

ellit
13. sep 2012

@syslica uzasne dakujem za upozornenie, urcite budem sledovat 🙂

itinka123
23. sep 2012

tehula - v okoli noveho mesta pri Poluse existuje DC Ihrisko. Nepozna ho vela ludi, ale my tam chodime a je tam velmi prijemne. Deticky sa mozu vyhrat v herni a maminy si mozu naprihdlad vedla zacvicit. ponukaju mnostvo aktivit pre deticky aj mamicky 🙂 Mrknite: www.dcihrisko.sk

syslica
13. okt 2012

@ellit @weblucy @zoja @danielaviki @zeleny_cajik
Sľúbila som info o dianí v MC sestry Zdenky v Záhorskej Bystrici - takže beží angličtina pre deti od 2 rokov, možno sa pridať.(štvrtky od 16.15). Od 10.10. sme začali s Prvé krôčiky s hudbou, vedie Erika Poradová (stredy od 16.00)
Bližšie info tu: http://mc-blsestryzdenky.webnode.sk/
A na budúcu sobotu 20. 10. bude burza detských vecí - organizujeme my, ale v DNV, aby sme "neliezli do kapusty" tunajšiemu Červenému krížu 😉 .

krampuska
15. jan 2013

Haloooo, pozývam Vás na cvičenie mamičiek s deťmi od 2 mes do 3 rokov. Cvičenie bude prebiehať v utorky a stredy doobeda v Doime kultúry Stupava. 22. a 23. januára môžte absolvovať hodinu Zdarma, ak sa vopred nahlásite do piatku 19.1. 2013 na tel č. 0907324444. viac info na www.bublinka.org

Teším sa na Vás maca

tin007
14. apr 2014

Ahojte, o necele dva tyzdne bude v sobotu 26.4. v zahrade Rodinného centra Macko blsak. Viac info tu http://www.mcmacko.sk/web/2014/04/tradficny-bls...

benackovaalex
16. apr 2014

My radi chodievame sem www.predeticare.sk tanečno-gymnastická prípravka s Táničkou je úplne super, určite odporúčam aj ostatným mamičkám v okolí 🙂