Materské centrá. Aké máte skúsenosti?

melory
10. aug 2006

teraz je vonku s detmi fajn ale len co sa ochladi a zacne prsat utekam s hugom do materskeho centra. v trnave je MC dobre vybavene a maly si vzdy najde kamaratov a nove hracky. teraz v lete ponukali moznost kupania v bazeniku co je prijemne. najcastejsie chodime vsak na sikovne rucicky a babkove divadlo. ja si vzdy najdem cas na diskusie s odbornikmi na zaujimave temi.

umc
15. aug 2006

Vsetky materske centra na Slovensku a aj mnoho dalsich informacii
najdete na www.materskecentra.sk.
Ziadna mama nie je sama, staci najst materske centrum vo Vasej blizkosti.
Tesime sa na Vasu navstevu 🙂

melory
autor
15. aug 2006

ano vzdy ked prsi alebo mam chu na spolocnost tam zajdem. vzdy sa tam najde mamicka s ktorou si mate co povedat a o malom ani neviem ze tam je. 🙂

ivien
19. aug 2006

U nas v meste mame tiez krasne materske centrum, kuk sem mcvcielka 🙂

melory
autor
17. okt 2006

dnes som bola v materskom centre. vrele odporucam, lebo sa tam deti spolu prehraju a dnes sme mali aj tvorive dielne a lepili sme na papier listy. deti boli happy. 🙂

petaba
17. júl 2007

Ahojte poznate niektora materske centrum, kde chodia aj mamicky s babatkami? 😒

ena
18. aug 2007

petaba: v Klbku v Karlovke je aj babetkovo, myslim piatky tam su pre babatka.. najdi si to niekde na www.klbko.sk.. ja som tam nebola, len som si to vsimla na ich stranke

adetka
5. sep 2007

ahojte... tak my mame za sebou prvu navstevu materskeho centra v Nitre... Klokanceka... odporucam... Mirka sice zatial iba stvornozkuje... ale uz prelozila celu miestnost s kobercom... maju tam vela hraciek... deti sa tam krasne hraju... byva tam aj cvicenie s detickami (od jedneho roka)... brusne tance a aerobik pre mamicky a podobne...

tinakul
12. sep 2007

ahojte. Babenky prosím vás, má niektorá z vás skúsenosti s MC v Petržalke???

vodniicka
18. sep 2007

ahojte..mate niektora skusenost so zalozenim mc? ak ano tak prosim IP dakujeeem 🙂 potrebujem poradit a pokvakat o tom trosku

kostivrch
30. nov 2007

Ahoj.Reagujem na petabinu otazku.Cca mesiac je otvorene babetkovo aj v Lamaci.Otvorene je kazdy den.Pozri stranku www.oblacik.sk

ludmilka32
11. mar 2008

aj MC v Záhorskej Bystrici sú tam v pondelok,streda,piatok od 10,00-12,00h je tam aj detské ihrisko ktoré je chránené deti nevybehnú na cestu. 😅

emjee
11. mar 2008

katalines • 1d • Včera o 11:02
Zajímalo by mě, zda navštěvujete nějaké mateřské centrum, jaké máte s tím zkušenosti?
🙂

kejka • 3d • Dnes o 15:04
Jasně,chodíme do MC už od roka.Máme jich tu víc,takže jsem měla možnost jich pár ozkoušet.Malýmu se tam líbí a já se odreaguju a pokecám s maminama.Ted už chodí do jeslo-školky na pět dní v měsící.Začali jsme vloni,když mu bylo 2,5roku.Máme to štěstí,že to nejlepší MC je i přes víkend až do šesti do večere,což je skvělý.Zatím jsem měla jen jednou negativní zkušenost a to s tím,že tam braly maminy i děti s nudlema až na bradu.Do toho MC už nechodíme.Jinak bez problémů.Můžu doporučit.

majada
13. mar 2008

Ahojte. Chcem sa spytať ako je to s MC v Banskej Bystrici. Máte niektorá skúsenosti?

apricots
14. mar 2008

A když potřebuju mateřské centrum v čechách?

anatanka
17. mar 2008

Apricots: Na seznamu mas vsechny mater. centra v CR podle oblasti. Je to pod instituce a urady - svazy, spolky a sdruzeni - sdruzeni a spolky pro deti a mladez- materska centra. Takze tak.

Toto je vypis mater. center v Plzni:
http://www.firmy.cz/Instituce-a-urady/Sdruzeni-...

melory
autor
20. mar 2008

bola som v materskom centre lienkovo v drahovciach a pacilo sa mi tam. maly "sikovne rucicky" a odtlacali si ich do hliny...uz sa tesia na vypalene, aby si ich mohli zavesit na stenu 😵 je to tam malinke, ale utulne.

dejna11
28. mar 2008

tiše závidím že chidíte s dětmi do MC, já bydlím na vesnici a tady nic není a poblíž je malé město ve kterém také nic takového není.

miskinadamko
30. mar 2008

melory , myslis v drahovciach pri PN? odakeho veku tam mozu chodit deticky? dakujem 🙂

marianita
13. apr 2008

ahoj majada
my chodíme do MC Mamina na Tatranskej ulici (areál MŠ) - je tam super. Otvorené po-pi od 9.00-19.00. Dieťatko sa mi tam super vyhrá a chystajú sa urobiť ihrisko s preliezkami, pieskovisko a bazén s guličkami

majada
15. apr 2008

ahoj marianita
ďakujem za info.
nevieš či tam chodia aj mamičky s menšími deťmi?Môj má 7m.
Do Sásovej to nemám až tak ďaleko.

marianita
16. apr 2008

ahoj majada
myslím, že je to super uspôsobené aj pre malé detičky - majú tam aj postieľky - keby bábo zmohla únava, hračky aké len ťa napadne. Tak malé deti som tam zatiaľ nevidela - chodím len občas. Ale každopádne viem, že uvítajú každé mimi. Skús ísť pozrieť a uvidíš - vstup je 20Sk na dieťa bez obmedzenia času.

zuz11
21. apr 2008

inak ake mavate resp. mavate poplatky za vstup do MC?

adetka
22. apr 2008

zuz.. v Nitre je to 20 korun na jeden den... alebo 80 korun na mesiac...

muminek
24. sep 2008

Ahoj holky, Od kdy byste chodili s mimčem do centra? 🙂

chymenitta33
24. sep 2008

aojko mamičky🙂) Muminek akurát si mi to akoby čítala s hlavy🙂)aj ja som chcela spýtať ale asi to je individuálne, či nie?

binki
24. sep 2008

25 kč za jeden vstup do MC Kuřátka v Brně, začnu chodit teď 😉

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka211
17. okt 2008

ahojte,rada by som sa spytala aky je postup a co vsetko treba pri zalozeni materskeho centra?dakujem za odpovede a pomoc.

binki
21. okt 2008

martinka211: chceš si otevřít vlastní? víš, že existuje organizace podnikatelek, které pomáhají v začátcích ostatním? řeknu ti adresu: www.mapm.cz (sice z čech, ale zkus to), vím, že hodně těhle center mají právní formu občanských sdružení (v čr to tuším povoluje Ministerstvo vnitra) a hlavně si sepiš nápady do business plánu (já to zatím studuju teoreticky, ale do budoucna chci podnikat)...

lindda
24. okt 2008

Cafte neviete niektora ci je v BA Ruzinov nejake centrum akorem Hojdany dik