Materské centrá. Viete o nejakých - Vrakuňa a okolie?

zlatucka
29. okt 2007

Mamicky neviete o nejakych materskych centrach vo vrakuni,dolnych honoch alebo podunaj.biskupiciach?prosim ak ano napiste mi na nick nie sem.dakujem!

dorotka
27. nov 2007

no su dve nove otvorene a to pohoda na stavbarskej v areali detskeho domova zo zadu
a centracik v taline ale tam to bude asi trosku o inom 😉

claudinka
21. apr 2008

ahojte baby.. mam taku otazocku, dnes som si zobrala kartu od mojej obvodnej doktorky, nemozem predsa tehotna a vydata chodit stale ku detskej a ako sme sa prestahovali do vrakune, detsku som mala v starom meste a to je daleko a zhanam nejaku dobru doktorku.. bud na rajeckej na pesej alebo pri tescu tam v tom zdravotnom stredisku..

NEVIETE MI PORADIT???

petaba
21. apr 2008

velmi dobra je na ucitelskej ulici mudr. žemberová aj mi k nej chodime ale je to v biskupiciach 😒

veronice
21. apr 2008

claudinka, skus MUDr. Krátku na rajeckej v zdrav. stredisku - my k nej cela rodina chodime 🙂

ingrid78
21. apr 2008

Mudr. Zemberova je vynikajuca, to nie je az tak daleko, a myslim, ze ta dialka by za to stala. Je fakt dobra.
Ale kamosky chodia na Bebravsku k dr. Kostialovej a su celkom spokojne

claudinka
5. máj 2008

dakujem pekneee.. Kratka bohuzial uz neberie ziadnych novych, tu mi vela ludi odporucalo.. nakoniec sm sa dala na bebravsku k nejakej laginovej, ktora je teraz na materskej..

claudinka
30. jún 2008

baby a neviete, kde je tu otvorena kniznica? ta na dudvazskej je zavreta..

petaba
1. júl 2008

tusim v taline...to je taka nizka budova pri pentagone na stavbarskej

claudinka
1. júl 2008

petaba vyskusam to, dakujem 😉

drobec222
5. apr 2013

🙂 asi uz neaktualne ale mozno ked niekto nakukne do temy tak najde aspon nejaky tip http://kamsdetmi.sk/materske-rodinne-centra-a-c...

ivka_marek
22. okt 2014

Ahojte,nenasli ste niekto plysoveho tucniaka na Pešej zone vo Vrakuni??

zuzzka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz