Materské centrum Hojdana. Čo sa tam dá robiť?

mirko06
30. nov 2006

ahojte, som z ruzinova a tak som pozerala nejake mc v mojej blizkosti a nasla som mc hojdana. chodite tam niektora a ak ano, kedy sa tam da ist a co sa tam da robit so 6 mesacnym drobcom?
dik za odozvu

ena
30. nov 2006

mirko06: ja o nich viem len z netu, skus si pozriet ich web, ale momentalne tam este nie je program na december .. aspon teraz, ked som to pozerala, tam nebol..

mirko06
autor
1. dec 2006

hm, to smo zistila aj ja, no co , pojdem sa tam pozriet osobne

danii
31. jan 2007

mirko, mas nieco nove? 😉 🙂

tundika
19. feb 2007

Mirko, bola si v tom MC? ja som tiez z ruzinova a uvazujem tam zajst.

petaba
4. sep 2007

Ahojte chodi z vas niektora v tejto dobe do hojdany?

jaja25
11. sep 2007

Ahojte ja som tam chodila s chalanmi pocas materskej. V pondelok mali otvorene az poobede,inak kazdy den doobeda aj poobede a v piatok len doobeda. Ale ako su tam teraz to neviem. Bolo tam super, len ked je tam viac deti, je tam riziko, ze vasi drobci nieco chytia od vacsich deti. Mne sa to stalo ☹ , ale prezili sme...

zuzana2706
20. nov 2007

ahojte, som tiez BA II a rozmyslam tam chodit, lebo s malym to iste, ihrisko, von, domaa ihrisko, tiez som bola s malym 1,5 roka v Avione v detskom kutiku, bolo tam asi 5 deti, doobeda, co bolo super a maly mi odtial nechcel ist domov. bol taky unaveny ze mi zaspal v aute. ale nechce sa mi tam stale chodit tak rozmyslam nieco blizsie, nemate niektora skusenosti ake tam maju hracku, kolko deti tam chodieva doobeda, poobede alebo tak?

jaja25
30. nov 2007

Majú tam kopec hračiek. Sú tam tri miestnosti a na poschodí je šúchala a "bazén" s guličkami. Je tam aj detské ihrisko v areáli, ale chodí sa tam len v lete von. Na prízemí je v miestnosti aj malá hojdačka, a "bar" pre mamičky a jedálen pre detičky s detskými stoličkami.

zuzana2706
7. dec 2007

jaja, dakujem za info, a chodi tam vela deti doobeda? nevies mi povedat?

kathynka
29. aug 2010

ahojte...toto je uz velmi stara tema a ani mi ju vo vyhladavaci nenaslo, az admin mi zamkol moju novu a dal link na tuto...chodievate niekto do tohto MC? ake to tam je? zahrame sa tam v pohode s takmer 1-rocnym chlapcekom?

samika
30. aug 2010

kathynka, ja som tam bol zo 2 x minulý rok a nám sa veľmi páčilo. je to veľmi veľké - dve poschodia, kopec hračiek, veľa priestoru....u nás číslo 1. len škoda, že sme z Lamača, tak pre nás je to od ruky. ale určite doporučujem.

czechzuzanaba
31. aug 2010

Nevite nekdo, kdy bude v MC Hojdana letos jesenna burza? Ta jarna byla super.

natashkaa
2. sep 2010

Ahojte 🙂 opat to tu obnovim. Mam 15mes drobca a planujem do Hojdany ist s skusit "Svetielka" cvicenie spojene s pesnickami a riekankami. Najde sa este nejaka mamina,?? ja som dala prihlasku na piatok doobeda