Materské centrum Pampúšik Myjava

mariannka1
15. máj 2012

milé maminky z MY, zatiaľ sa mi nepodarilo nájsť takúto tému, možno som slabo hľadala 🙂 rada by som sa o nich dozvedela nieco viac, neviem zistiť ani kedy tam sú ani ...celkom nič. na MY sme sa nedávno prisťahovali, tak ocením každé info. ďakujem za pomoc 🙂 🙂 🙂

verka1978
16. máj 2012

@mariannka1 ak si na FB tak si pozri, mozno ti to pomoze:http://www.facebook.com/groups/326745610748/

emily_666
28. máj 2012

@mariannka1 občas chodím do pampušika, potrebuješ ešte niečo vedieť?

ivulik413
5. jún 2012

@mariannka1 ahoj - potrebuješ cvičenie pre tehotné alebo už s detičkami = je to rozdielne pre deti od 4 mes. do 1 roka a od 1 roka do 3 rokov.
Záleží o ktorú kategóriu sa zaujímaš a k nej je priradený den a hodiny od kedy do kedy.

mariannka1
autor
6. jún 2012

@ivulik413 ahoj, potrebujem cvicenie pre tehotne, sme v 19tt,. uz sa tam snad buduci tyzden dostanem aj osobne 😉

ivulik413
6. jún 2012

Čo viem tak pre tehotné je robená príprava pred pôrodom - troška uvolniť svaly a naučiť sa dýchanie pri kontrakciách a ako tlačiť na sále. Robí to pôrodná asistentka z Myjavskej nemocnice, po cvičení sa potom rozprávame to čo ťa zaujíma - veľa zaujímavostí sa preberie. Cvičenie býva každý utorok o 17:30 , treba prísť o niečo skôr , platí sa 1,5 eura za cvičenie. NIe som si teraz istá či nie je účasť na cvičeniach ovplyvnená týždňom tehotenstva - mňa poslal doktor v 27 týždni najskôr. Toto neviem, treba skúsiť. Ja ak budem 12.6. ešte v pohode s bruškom určite tam budem.

ivulik413
6. jún 2012

@mariannka1 Čo viem tak pre tehotné je robená príprava pred pôrodom - troška uvolniť svaly a naučiť sa dýchanie pri kontrakciách a ako tlačiť na sále. Robí to pôrodná asistentka z Myjavskej nemocnice, po cvičení sa potom rozprávame to čo ťa zaujíma - veľa zaujímavostí sa preberie. Cvičenie býva každý utorok o 17:30 , treba prísť o niečo skôr , platí sa 1,5 eura za cvičenie. NIe som si teraz istá či nie je účasť na cvičeniach ovplyvnená týždňom tehotenstva - mňa poslal doktor v 27 týždni najskôr. Toto neviem, treba skúsiť. Ja ak budem 12.6. ešte v pohode s bruškom určite tam budem.

lenpop
11. nov 2013

Bude teraz v stredu o 16 hod. nemčina pre deti?

samko610
18. jún 2015

Mamicky ako je otvoreny papusik?

jdo
10. júl 2015

ahojte, prosím neviete mi niekto dať tel. kontakt na tú pôrodnu asistentku co robi tie cvicenia pred pôrodom? a či to teraz v lete funguje? ďakujem.