Materské centrum Rybka v Podunajských Biskupiciach

jona74
8. júl 2009

viete o tom ze sa otvara v podunajskych biskupiciach nove materske centrum rybka uacinaju 14.7. o 16.00 viete o tom? ja som dostala len od kamosky avizo avelmi sa tesime lebo nieco take tu chybalo bola tu sice mc pohoda ale trosku dalej od nas. tak ak niektoma nieco podrobnejsie sem s tym... 😉

pietra
8. júl 2009

a kde presne sa to mc ma nachadzat?
maju aj nejaku stranku? mne sa nic nepodarilo najst

greguska
8. júl 2009

ja som tiež čosi počula, ale nemám žiadne info, tak budem rada, ak niekto napíše 😉

luci
8. júl 2009

ak je to to co som pocula tak by to malo byt pri kniznici...blizko skolky kameliova......takze blizko mc pohoda.....

a dost divne ze MC otvorene v lete....som zvedava ci tam niekto bude chodit

claudinka
8. júl 2009

blizko kameliovej? sak to potom je vrakuna, nie podunajske,.. ci?

jona74
autor
9. júl 2009

ospravedlnujem sa ano je to vo vrakuni na bodvianskej 4,14.7 o 16.00.ako uz napisala luci v susedstve kniznice vchod oproti tenisovym kurtom.bude ootvorene aj v lete v pondelok,streda,stvrtok 🙂
takze konecne som dala tie spravne udaje takze ahojte v utorok 😉

luci
9. júl 2009

jona - ty to otvaras???a kolko je vstup??

meganik
9. júl 2009

neda mi sem nenapisat - na bodvianskej, tak tam ja byvam..super, niekedy sa pridem urcite s malou pozriet 😉

jona74
autor
9. júl 2009

luci dostala som len avizo od jednej kamosky tak som to sem napisala lebo viem ze sme tu viacere ktore MC privitame vstup by mal byt len symbolicky asi 1 e som uz zvedava tesim sa na vas 🙂 takze stretneme sa v utorok 😉

claudinka
10. júl 2009

juj juj to mam radost.. ale sranda, ze o tom nic neviem.. ziadna reklama ani nic podobne 😒

jona74
autor
11. júl 2009

claudinka vcera som uz videla v tescu pri bankomate sporitelne a aj v biskupickych novinach.baby ja sa uz tak tesim v biskupickych bol pisany aj program ktory tam bude neake vystupenia deticiek...len dufam ze bude dost miesta pre vsetkych 😀 .vobec si to neviem predstavit ako to tam vyzera 😉

claudinka
11. júl 2009

tak to si aj ja pozriem 😀 😀

danu
11. júl 2009

prideme sa pozriet 🙂

petaba
14. júl 2009

aj my pojdeme kuk asi... ak sa stihneme zobudit 😀

claudinka
14. júl 2009

aaale vyzeralo to super 😉 len bacha, na dvore je kopec mravcov a ten moj bol z nich cely vyhadzany, kedze lozil po zemi 😀 😀 ale spravilo to na mna dobry dojem.. najma je super, ze su otvoreni aj poobede 😉
ani sme nezostali do konca, maly zacal vyvadzat, jeho divadielko nebavilo, iba tanecky deticiek - to ani nedychal 😀

petaba
14. júl 2009

claudi... inak mohli ste byt vnutri v herni... maly by sí tam dobre polozil 😉 vsak na buduce 😀 My sme boli asi do 17:45 a potom sme isli este za svokrovcami 😎 bolo super... malej sa velmi pacil program

claudinka
15. júl 2009

peti hned ako sme vysli, kamoskin maly Matejko zahajal, tak sme boli hore si sadnut v tescu na vinei a maly sa pohral v hracom kutiku.. a program bol tiez super 😵 to mi vobec nenapadlo, hned to tam vyuzit, zato croissanty ci co to bolo boli akee dobree 😵 by som zjedla kludne aj cely kosicek ci co to bolo 😝

petaba
15. júl 2009

vela deti sa hralo vo vnutri aj pocas predstaveni... dokonca aj pocas zahajenia, kym deti spievali 🙂

claudinka
15. júl 2009

to mi teda nenapadlo 😀 no sak nevadi.. hlavne, ze sme tam boli 😀 a urcite sa to tam chystam coskoro ocumnut zase 🙂

petaba
15. júl 2009

my tam asi zavitame az na jesen... lebo pre malu je to vnutri uz nezaujmave a vonku su tie hracky ako domcek a smyklavka na nas uz male... teda nizke ☹ ale na jesen to bude fajn 🙂

claudinka
16. júl 2009

hej jasnacka 😉 pre nas je to tak akurat mozno, uvidime 😀

tigri
16. júl 2009

viete mi niekto napisat aj presne otvaracie hodiny? rada by som sa tam isla pozriet...

petaba
16. júl 2009

tigri posli mi do ip tvoj mail a poslem ti ich program oskenovany 😉

petaba
16. júl 2009

maju otvorene pondelok, streda a stvrtok 9 - 11 a 15 - 18

tigri
16. júl 2009

DAKUJEM!!! posielam mail do ip 🙂

a vidim, ze ty mas tak staru dcerku ako ja...rozdiel 3 dni 🙂

petaba
16. júl 2009

3 dni skor ci neskor? 😉

tigri
16. júl 2009

skor - 18.5.
aj druhu dcerku mam majovu...proste dovolenkove deti 😉

petaba
16. júl 2009

tak to sa ti podarilo 😉 aj chcem aj druhu babulku majovu... snad bude dievcatko... ale to az tak o par rockov asi... 🙂

jona74
autor
18. júl 2009

mne sa to tam cele celkom paci a myslim ze aj kazda vekova deti si prisla na to svoje.... 😵 chybalo tu nieco podobne takze budeme sa tam asi castejsie stretavat.aspon deti budu mat trosku zmenu .ozaj aj ste niekto rozmyslali na tym programom cez prazdniny? mne sa celkom pozdavala ta kalanetika kazdu stredu od 17.-18.00 ale este som sa neprihlasila ...

jana.hcsba
18. júl 2009

jej, tak som nasla, ze tu meme MC. Super, musim tam skocit kuki ... . 🙂

claudinka
19. júl 2009

jona kalanetika? naozaj? to som si ani nevsimla 😀 a aj nieco ine otvaraju?