Materské centrum Rybka v Podunajských Biskupiciach

jona74
8. júl 2009

viete o tom ze sa otvara v podunajskych biskupiciach nove materske centrum rybka uacinaju 14.7. o 16.00 viete o tom? ja som dostala len od kamosky avizo avelmi sa tesime lebo nieco take tu chybalo bola tu sice mc pohoda ale trosku dalej od nas. tak ak niektoma nieco podrobnejsie sem s tym... 😉

claudinka
19. júl 2009

my tam ideme s greguskou zajtra rano o 9.00, tak sa kto chcete pridajte a vidime sa tam 😉

claudinka
20. júl 2009

super bolo, poobede ideme zase 😉

greguska
20. júl 2009

veru, dobre bolo 😉 príjemný kolektív mamičiek a detičiek 😉

jona74
autor
21. júl 2009

ahojte dnes tusim bolo centrum zatvorene,ale pisete ze v pondelok bolo fajn.skoda nam to akosi tento tyzden nrvychadza ale buduci tyzden sa urcite zastavime.ozaj a viete nieco o tej kalnetike malo by to byvat v stredu pre mamicky od 17-18.00 bude to fungovat?dufam ze nebude buduci tyzden neskoro na prihlasenie 😉 tak sa urcite uvidime tesim sa ... 🙂

claudinka
22. júl 2009

my sme sa prihlasili na cvicenie po porode s greguskou 😝

su otvoreni pondelok, streda a stvrtok tusim

greguska
29. júl 2009

ahojte!

my sme dnes zase boli, super bolo, detičky sa vonku šantili s vodou, celí boli mokrí 😀

cvičenie je myslím isté s detičkami v stredu, ostatné sa ešte musí utriasť....

my pôjdeme asi aj zajtra doobeda, poobede nám to nevychádza 😉

claudinka
30. júl 2009

hej hej, aj mne prisli smsky a uz sa na cvicenia veeeelmi tesim 😀 😀

petaba
5. aug 2009

Ahojte chystate sa niektora zajtra na diskoteku o 16?

claudinka
6. aug 2009

jasnacka 😀 teda aspon zatial 😀

claudinka
7. aug 2009

super bolo 😉

greguska
9. aug 2009

my sme prišli po diskotéke, ale aj tak sme sa chvíľu zahrali 😀
a v stredu juchúú na cvičenie 😉

claudinka
10. aug 2009

aj dnes sme boli aj doobeda a ideme aj poobede, ze gregus? 😀 😀

greguska
15. aug 2009

a v pondelok sme opäť tam 😀

claudinka
16. aug 2009

veru veru zase raz 😉

greguska
18. aug 2009

a v stredu na zvieratká kuken 😉

claudinka
21. aug 2009

a nakoniec boli vo stvrtok 😵 😵

kathynka
28. aug 2010

neviete, ci je mc rybka otvorena buduci tyzden alebo maju este prazdniny?

lolko_lenka
21. jún 2012

Ahojte, chodí niekto do tohto materského centra?

petaba
18. júl 2012

@lolko_lenka my chodíme ... teda už len na krúžky, ale občasne sa tam vyskytneme 🙂

petaba
19. júl 2012

@lolko_lenka ak si na fb pridaj sa do skupiny ... určite nájdeš niekoho vo vašom veku 🙂 facebook.com/groups/248288145274954/

lolko_lenka
19. júl 2012

@petaba som, ďakujem 🙂

jankatn
1. mar 2013

Ahojte baby ak sa doma teraz v zime nudíte prídite pozrieť do MC Rybka, ja sa totižto s malým neskutočne nudím doma...a býva zlý ked niesme vonku aspon raz za den.. teraz v zime sa však moc po vonku nedá ☹ preto sa chodíme pohrať do herničky..otvorené je každý deň - herňa 9:30-11:30, v pondelky budú bývať herničky s detičkami okolo 2 rokov, v utorok bývajú herničky s ročnými detmi, ja som zatial chodila na herničky s malými detičkami, no ako mi malý rastie tak budeme chodievať v pondelky aby tam tých malých štuplov neprevalcoval 😀 inak je otvorené každý deň, a sú tam super krúžky, folklórik, znakovanie pre najmenších, angličtina, nemčina, montesorri herničky ( tu sa pridáme aj my 😀), masáže, príprava na pôrod,hra na škôlku, proste pre každú vekovú kategóriu sa tam niečo nájde.. a hlavne ja tam chodím pre to, že keď malý pôjde neskôr do škôlky tak nech sa vie správať v kolektíve a ja popíjam kafčo. Je to tam lacné, takže ani moja materská nejak netrpí 🙂 Chcem vás len informovať, že tu v okolí máme aj niečo takéto 🙂

stakat
5. apr 2013

@jankatn Ja som tam parkrat bola a musim povedat, ze sa mi najviac paci zo vsetkych tych roznych klubov pre deti. Len nam to casovo nevyhovuje, kedze maly chodi spavat okolo tej 10:30, predtym ho este krmim, takze by som nestihala dobehnut domov. Plakal by o dusu.. Na hernu by nam ostal len pondelok a piatok kvoli vsetkym tym kruzkom. Je mi to luto, ze nam to nevychadza, pretoze je tam kopec hraciek ktore sa malemu veeelmi pacili, aj mne. 😀

jankatn
5. apr 2013

@stakat a koľko má tvoj malý? Pondelky sú pre všetkých akurát aktivity sú upravené pre takých behačov- napríklad staviame hrad kde preliezajú plazia sa atď, utorky sú "maľkáči" (0-2) tí sú obmedzený až kým nieje dieťa na tých lezúňov a začiatočných "chodcov" príliš rýchle a nebezpečné. malinký sa nevedia ešte brániť oproti starším čo ich môžu zhodiť atď, preto sa spravila skupina pre všetkých čo majú malinké deti. v Stredu je tréning na škôlku, čo je zasa perfektné pre 2,5-3 ročných , štvrtky a piatky je herňa akurát vo štvrtok si popri tom niektré mamičky háčkujeme. Prídi ak ti to niekedy vyjde a malému sa upraví režim. Budem sa tešiť 😀 pekný večer

jankatn
15. máj 2013

@jona74
@pietra
@greguska
@luci
@tigri
@jana.hcsba
@claudinka
Ahojte baby dovolila som si Vás označiť a informovať že v sobotu 9-12 bude v MC Rybka na bodvianskej burza letného oblečenia https://www.facebook.com/events/436991669719567/ 😀 pekný deň Janka

claudinka
20. máj 2013

Dakujeme, vsetko vieme 😀 😀

crystalskye
11. jún 2013

ahojte baby, vedeli by ste mi pomôcť? nepoznáte náhodou Martinu Slovákovú z Podunajských Biskupíc? Býva na Geologickej 12, oklamala ma, dala si poslať nové čižmy NEXT za 23,50 EUR, poslala mi aj skopírovanú kopiu o zaplatení, tak som jej poslala-lebo že vraj jej to súri na narodeninovú party svojej kamarátky a ked čižmy došli, tak napísala, že rozvádza sa s manželom, ktorý jej zablokoval účet, tak peniaze nedostanem, ale že pošle naspat čižmy, samozrejme, neposlala a vôbec neodpovedá na maily. oklamala takto viac mamičiek tu na MK, poprosím o vašu pomoc, dakujem krásne
@stakat
@jankatn
@claudinka
@kathynka
@greguska

stakat
11. jún 2013

@crystalskye nepoznam ju. Je tu na MK ako registrovana alebo sa ti ozvala ako neregistrovana?

crystalskye
11. jún 2013

@stakat je neregistrovaná. neposlala by som balík určite len tak, ale poslala kopiu platby, nechápem ako to urobila, ešte som to dala aj manželovi prekontrolovať a že malo by to byť ok a predsa, nič mi nedošlo..

stakat
11. jún 2013

@crystalskye no uz ostava ist ju pohladat 😅 ak ju nebude nikto poznat. Inak s tym dokladom poznam pripad, ze firma mala zaslat peniaze, urobila normalne uhradu ale o par minut ju stopla. Takze peniaze nikdy neodisli z ich uctu.