Materské centrum v Petržalke a vaše skúsenosti s ním

babylove1745
15. aug 2011

ahoj mamicky, mate prosim nejake skusenosti s MC v Petrzalke? Dcerka ma 13 mesiacov a radi by sme navstivili MC 🙂 🙂 🙂 ,len sa nevieme akosi rozhodnut...dakujem za akukolvek informaciu 😉

nya
14. sep 2011

aj my by sme radi niekam zasli ked sa nam uz pomaly kazi pocasie. Nikto tu nema skusenost s centrom, ktore by vyhovovalo aj detom do 1 roka?

xlucia
14. sep 2011

@babylove1745 mc budatko na strecnianskej

dedian
27. nov 2011

baby a mate niekto skusenosť s materskym centrom Babatko? ako ste spokojné?

zuka11
4. júl 2012

Ja chodievam do MC Bábätko pravidelne, už s druhou dcérkou a veľmi sa nám tam páči. V Petržalke je toho strašne veľa, tak že sa dá vyberať 🙂))

littlemonkey
26. sep 2012

Ahojte🙂
U nas v detskom centre LittleMonkey sa o Vase deticky postarame, ked si budete potrebovat nieco vybavit, alebo len tak oddychnut. Tiez Vas radi naucime ako ich spravne masirovat a mozete sa zapojit aj do nasej minihudobky...
Tesime sa na Vas🙂

majusa4444
26. sep 2012

joj maminky aj ja by som rada do nejakeho centra rada zabludila.. sak pomaly zacne byt zima a vonku sa nebude dat byt tak dlho vonku a doma je nuda pre dvojrocneho sibala :D len neviem kam :/

bohynanikita
26. sep 2012

ahoj na cvicenie s dcerkou chodim do Cik Cak centra, www.babyfit.sk a som velmi spokojna 🙂

aduska59
16. jan 2014

ano, nech sa paci, mc babatko, krupinska ul. v petrzalke, blizko matadorky, dom misionarov verbistov, kazdy utorok od 10 do 12 🙂

infrablue1
15. feb 2015

@bohynanikita -aj my chodievame a sme maximálne spokojne. Detičky sa vyhrajú, niečo Nove sa naučíme a porozprávame s mamičkami 🙂)))

lubique
15. feb 2015

Odporucam MC Budatko maju aj webovu stranku s programom a rozvrhom