Materské centrum v Sabinove. Máte s ním skúsenosti?

mimka83
3. feb 2009

Ahojte mamicky,
mate skusenost s materskym centrom v Sabinove? Napiste kedy a ako funguje, dakujem

ena
4. feb 2009

mimka83 http://www.materskecentra.sk/zoznam_mc/materske... asi sa dozvies viac, ked im posles mail..

tina_
18. apr 2009

ahojte, vraj su v Sabinove materske centra uz dve, jedno caka na schvalenie...

Ena, co sa tyka tych kontaktov- pisala som e-mail, nikto sa mi neozval...Co sa tyka MC, ale v inom meste, presne ta ista skusenost, dokonca ani jedno z tel. cisel, ktore tam boli, neexistuje, alebo je mimo dosah... 😒

Nemate niekto aktualny kontakt na niekoho, co tie centra vedie? Mozete aj do IP...Vdaka.

katarinabozekova
13. jan 2010

Ahojte dievky. Som tu prvýkrát. Som zo Sabinova. A niečo o materskom centre v Sabinove viem. Máte o neho ešte záujem? Chodím tam veľmi rada. A možno ste tam boli už aj vy.

ajabaja
19. jan 2010

Ahojte 🙂
katarinab. ja by som rada co to vediet o sabinovskom centre. nebyvame sice v sb, ale v horah pri levoci, no rada by som obcas zasla s dcerkou na nejake akcie. byva tam nieco take? alebo na kurzy, resp. cvicenia. ako to tam funguje? nepoznas mc v lipanoch? nevies ak to funguje tam? no, vela otazok 🙂
dakujem za akekolvek infosky.
pekny den

bznka
9. máj 2010

tak mna by zaujimalo to druhe.....co to bude..to prve neviem nechodim tam...nejako ma nezaujalo...a najme bolo tak otvorene ked nam to nevyhovovalo.

...no pre nas od septembra bude aj tak neuktualne kedze nastupuje sa do skolky ale viacero mamicke sa ma pyta a tak b y som mala info.

anita79
28. sep 2010

MC Clovieciikovo ( sidli vCVC) po lete otvorene od 4.10. 2010 - herna pondelok a stvrtok 8.30do 12.00

liana81
28. sep 2010

heeej a čo to tu nefunguje? Škoda...ja som bola už v Sabinovskom MC, ja som bola spokojná, ale nemôžem porovnať s inými, lebo som inde nebola.....tam som chodila k sestre na výlet, tak sme zašli pár krát do MC. 🙂 Sestra sa už odsťahovala, tak mi aj chýba Sabinov :(, páčilo sa mi tam, dobré obchodíky, námestie, zmrzlina, a iné 🙂))

anita79
30. sep 2010

10.10 2010- bude v MC Cloviecikovo den otvorenych dveri. Príďte spríjemnite si nedeľne popoludnie, spoznajte nás a naše priestory, planovane aktivity v sk.r.10/11...navrhnite, v ktorom case by vam vyhovovali otvaracie hodiny.

anita79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz