Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mestečko povolaní - Aupark Košice. Je to zaujímavé?

renataba
5. máj 2014

Bol tam niekto? Je to zaujímavé pre deti alebo nič moc?

stary_ujco
5. máj 2014

Vysavac na peniaze, konzumne travenie volneho casu.

grettka
5. máj 2014

stary ujco, najprv si o tom nieco zisti a az potom pindaj.

Vstupne je myslim celkom priaznive 1,50 €.
Myslienka tohto mestecka povolani je vlastne v tom, ze dieta uz v utlom veku poznava rozne povolania, co za nimi vlastne je. Je to interaktivna vystava. Toto mestecko je putovne, bolo v BA v detskom muzeu a neskor aj v nakupnom centre. Navstevovali ho aj skoly a skolky. Ked ho v BA zavreli, tak bolo vela ohlasov na opatovne zriadenie.
A mimochodom, projekt tohto mestecka povolani ziskal vlani Narodnu cenu karieroveho poradenstva, lebo to ma aj trosku hlbsiu myslienku, nez len vytahovat peniaze z rodicovskych vreciek.

miracle
5. máj 2014

My sme boli v Bratislave a starsiemu sa pacilo. Je dobre, ked sa dohodnete spolocne s podobne starsimi detmi a zahrate sa spolu..

1177
5. máj 2014

My sme boli so 4 rocnym, je to az od 6 rokov, pacilo sa mu to velmi a keby bol starsi uzil by si to
o to viac. Stalo to len 1,5 eur a platili sme len za drobca. Najviac sa mu pacilo
Dmko a nemocnica. Urcite este pojdeme

sintra
6. máj 2014

ja som bola so synom (7) a doporucujem, pacilo sa mu. Najviac v replike DM predajne, ta je naozaj dobre urobena, dieta si moze samo blokovat za naozajstnou pokladnou, vytlaci si blocek...v koji VSE zas maju bicykle, kde slapes a vyrabas tym elektrinu. Zdrzali sme sa tam taku polhodinku, skoda, ze nie je aj viac expozicii.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli