Miesto na oslavu druhých narodenín v Košiciach

reni1512
27. mar 2015

Ahojte maminy, poradte skvele miesto na oslavu nasich 2.narodenin, budu v lete. Hladam nieco kde sa mala aj pohra, ale budem ju mat na ociach a prijemne prostredie, dobre jedlo, pripadne letna terasa 🙂
Vdaka za tipy

adka.baby
27. mar 2015

@reni1512 Fun park pri hypertescu kde je Mountfield robia detske oslavy deti sa tam maju kde hrat pekne prostredie.Pozri net alebo tam skoc.

mamulka211
27. mar 2015

Sprav oslavu doma, upec tortu a pozvi babky a dedkov. Druhe narodeniny predsa nie su okruhle jubileum, naco z toho robit take halo

reni1512
autor
28. mar 2015

@mamulka211 😀 vidim ze ta to očividne irituje....preto, ze s babkou a dedkom byvame a chceli by sme ich z vdacnosti pozvat do reštiky vies 🙂? doma sme kazdy den, preto.. pytala som sa o nazor

zuzik307
28. mar 2015

@reni1512 napr. Iron Club, hotel Bonaparte v Sebastovciach ma super detsky kutik 😉

peneloppe
28. mar 2015

Jaymo playcentrum alebo co tak si urobit krasny vyletik do ZOO a potom piknik alebo ist sa najest niekam do restiky s terasou potom.

@mamulka211 To si cela ty. Nakoniec tu oslavu ani nebudu robit, lebo Ty si to tak prajes a zda sa ti to nevhodne. Boze, spamataj sa uz a neprispievaj zbytocne do tem ked nemas co povedat!!!

reni1512
autor
28. mar 2015

@zuzik307 dakujeeeeeeeem 🙂!! tam sa pojdem kuk, ani som nevedela o takej moznosti 🙂 vdaka!
@peneloppe SUPER napad!!! dakujem, niekedy potrebujem postrčiť dobrym napadom 🙂! si zlataaa! 🙂
skvele baby, dakujem vam 🙂

peneloppe
28. mar 2015

@reni1512
Moje deti maju velmi radi navstevy ZOO a vzdy sme si robievali take vylety na ich narodeniny, obaja su letne deti. Vylet spojeny s piknikom. 😎

mamulka211
28. mar 2015

@peneloppe co tak si trhnut nohou peneloppe, je moja vec kde sa vyjadrim, chod spat