Mikuláš v Bratislave. Info?

lindda
12. nov 2008

Cafte nanasla som nikde nic podobne bude teda tento rok niekde mikulas spolocny

tilly
13. nov 2008

bude v športovej hale mladosť, aj minulý rok bol... volá sa to mikuláš v cirkuse, ale na to je asi ešte tvoj malý veľmi malý 😉

lindda
autor
13. nov 2008

Ahoj ja viem ale je tam blbo cas tusim o 14 tej maly je ok vydrzi sediet aj 2 hod v kine 😀

silvinka
13. nov 2008

tilly idete na tu akciu vSH ????

tilly
24. nov 2008

silvinka, chceli by sme... že by sme vyhodili chlapov s deťmi na mikuláša a my išli niekam na kafčo (samozrejme s tvojim najmenším)?

silvinka
26. nov 2008

tilly 🙂 najmensi ostava doma a my ideme s oboma prckami ale mozme sa tam stretnut . uz mate listky ? myslim ze nie su cislovane kto si kam sadne tam bude tak si vyhrejeme miestecka

tilly
2. dec 2008

silvinka, my nakoniec nejdeme, nestíhali by sme to, máme toho veľa, malý už teraz má z toho guláš...

v sobotu bol mikuláš u babky

vo štvrtok ideme na mikuláša k nám do kulturáku, chodíme tam každý rok

v piatok chodí mikuláš u nás po dedine

v sobotu je mikuláš u nás na námestí

v nedeľu máme mikulášske divadielko v kormoráne a potom garážovicu mikulášovicu so susedmi, susedy urobili bio balíčky pre deti...

a ešte bude miki v škôlke 😝

aj tak si myslím, že domčo bude hyperglykemický... sedem mikulášov... na zbláznenie

filipa
2. dec 2008

a naco je, preboha, dobre zucastnit sa tolkych mikulasov??? to potom straca svoje caro a dieta ma fakt dojem, ze je to nejake divadielko...unavne nielen pre neho ale aj pre rodicov... 😒

sofia1
2. dec 2008

kočky a kedy to tam je den a hodina.a ako to tam vyzerá sedí sa tam či stojí.... 🙂

emogeon
30. nov 2011

kam idete na Mikulasa s detmi tento rok ?

martanka11
30. nov 2011

Tu je Tipov na Mikulasa v BA viac nez dost, len si vybrat http://kamsdetmi.sk/

titkovamiriam
3. dec 2011

prave som došla z Vianočných trhov-tam je Mikuláš vedla Mikulaša a detom rozdavaju sladkosti a drobne hracky 🙂 .