• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Míľa pre mamu. Idete tam zajtra? Aké to tam je?

15. mája 2009 
Ahojte maminy idete s drobcekmi zajtra na milu ja urcite do Ba na Partizansku luku .Minuly rok mi to nevyslo aj Tomasko bol malicky bol niekto z vas ake to bolo? :dizzy_face:
8. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona jasneee ideme :slight_smile: minuly rok sme neboli lebo sme este na svete neboli ale teraz sa chystame a veeelmi sa tesime :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bola som u nas v LV a bolo super...takze urcite zajtra chybat nebudem :wink: aj ked uz tento rok pojdeme na peso bez kocika bude dobre teda dufam :slight_smile: vseliake hry pre deti a tak ...trochu kecania z druhymi mamickami...proste dobry napad mal ten kto to vymyslel
8. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas tam uvidite! :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez idemeeeee na partizansku luku :grinning:
8. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme :slight_smile:
len neviem ako to bude s parkovaním. boli sme pred dvoma týždňami a nemala som šancu nikde zaparkovať, normálne kolona aut čo čakali kým sa niečo uvolní. nakoniec sme išli do horského parku. :wink:
8. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samika zaparkujte v tescu a tade ide kusok cesticka cez les tusim 800 m
8. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik Petaba :wink: poznám tú cestičku, chodievali sme tadiaľ, keď sme ešte nemali malého :wink:
len teraz neviem či tam prejdem aj s kočíkom? nevieš ako to tam teraz vyzerá?
8. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to odporucila kamoska a vravela ze je to prisposobene kocikom.... tak snad je to tak :sweat_smile:
8. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak zajtra skúsim :wink:
8. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila pre mamu je na zeleznej? to nebyva s meste starom? :wink:
8. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pri tescu vykradaju auta :unamused:
uz som nasla letak, neviem, preco som si myslela, ze je to v starom meste, este ze som nasla tuto diskusiu, by som tam zajtra bola jedina :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v starom meste bola minuly rok :slight_smile:
8. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha preto ma to poplietlo, dik :wink:
8. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zaco :wink:
8. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hallo ste tu este takze sa vidime a dufam ze si tu potom popiseme ake to bolo tesim sa na vas vsetky aj s drobcami :dizzy_face:
8. máj 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to zial nie je..... a to byvam v krajskom meste... :frowning2:
9. máj 2009 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda mozno niekedy v buducnosti :wink: ved mi ti totu trochu zreferujeme.zatial pa :dizzy_face:
9. máj 2009 o 05:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy a akoze od tesca lamac je to 800 metrov?lebo celkom dobry napad netrepat sa az ku zdroju :grinning:
9. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso dobre, ze som sem dosla.. ja som bola furt v tom, ze je to v centre mesta ako minuly rok, lebo som si pozrela iba tuto stranku
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/mila-pre-mamu-sobota-9-maja-2009.php
ja som dobry debil :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme nakoniec nesli, lebo sme boli na rybacke a nechcela som draheho po hodine hnat domov :frowning2: no co pre neho nespravim :dizzy_face: ako bolo? :wink:
9. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok, nám sa veľmi páčilo :slight_smile: hlavne podhradská a čanaky :slight_smile: super strávené popoludnie :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam bolo tiez super... podhradska s canaky bodovali asi u vsetkych :grinning:
9. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno my sme tam asi polhodinu koleckovali v aute a ziadne miesto volne.. tak sme sa otocili a isli kocikovat do ruzinova.. :unamused:
10. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja neviem, preco to dali prave na zeleznej, ked vedia, ze zaparkovat sa tam neda uz aj tak, bez akcie cez vikend :frowning2:
10. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som nad tym rozmyslala :unamused:
10. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez nesli na zeleznu kvoli parkovaniu. tam je to brutal, minule sme parkovali az na Kramaroch....
my sme sli na Milu na ranc v lozorne. takze aj tak sa da....je to kusok za Blavou.Tam nebolo vela ludi. S malou sme popozerali zvieratka, povozila sa na ponikovi. pre vacsie deti bolo aj divadielko. Nam sa velmi pacilo.Podarena akcia
10. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka, a na tom ranči sú aj nejaké iné zvieratka okrem koníkov? oplatí sa tam ísť cez víkend?
10. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sami su tam kone, poniky a prasiatka. No a este pes:slight_smile:))) A hned pri vstupe hus a minikohut. Nic ine som tam nevidela.
A je to otvorene len v sobotu.
10. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte mne sa nahodou mila na zeleznej pacila aj malemu :dizzy_face: Ale neviem ake to byvalo v meste.Myslim si ze to bolo fajn v prirode a nebola tam tlacenica :grinning: mala som z tej akcie super pocit :dizzy_face: a urcite pojdeme podporit MC aj na buduci rok.
12. máj 2009 o 05:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sice pisem neskoro, ale tak aby ste vedeli nabuduce ohladne parkovania. Ked je nejaka akcia na Zeleznej a neda sa priamo tam parkovat, tak mozte zaparkovat na parkovisku Tesco Lamac a odtial je to asi cca 600 m oznacenou cestou cez taky lesik. My sme sa tam v sobotu dostali takto a dalo sa to v pohode aj s kocikom zvladnut a nie je to odtial daleko :wink:
15. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok