Musí mať 7 mesačné dieťa v hoteli plavky?

ketina1409
4. sep 2012

Ahojte! Môžete mi poradiť? Mám 7 mesačnú dcérku a ideme na víkend do hotela kde je bazén atď. Chceme skúsiť či sa jej bude v bazéne páčiť. Musí mať oblečené aj plavky alebo stačí plienka na plávanie. Alebo to záleží od hotela? Ďakujem za rady.

klincek
4. sep 2012

podla mna sa na plavky vykasli, predavaju vobec take malinke? kupacia plienka by mala stacit, za to by som sa aj hadala🙂

michalka2011
4. sep 2012

Ahojko, máme za sebou prenádhernú dovolenku v Grande a plienka do vody bola úplne O.K. Dokonca mne sa zdá vhodnejšia ako palvky bez nej🙂 Boli i maminy, ktoré si pomýlili bazén s vaničkou- to ma škrelo oveľa viac....

ketina1409
autor
4. sep 2012

Vďaka babenky! Už mám teda o jednu starosť menej.

zmrzlinkams
4. sep 2012

ja som malej kupila plavky tu cez bazarik je zbitočne kupovať takemu malem babatku drahe nove plavky a oblečie ich raz možno dva krát a na jeden vikend stači ke sa kupia plavky do vody - daju sa kupiť aj na kusi a myslim že take 3 ks budu stačiť ak nepokaka tak a mokre nechaju vyschnuť a obleču sa zas .... ale naša precikala plavky do vody tak neviem či to ma zabraniť moču alebo či to zabranuje iba stolicu neviem - ale ak iba stolicu tak tuto funkciu maju aj plavky lebo maju pogumovanu dolnu časť a funkciu ma potom taku istu ako plavky do vody a mala sa mi dva krát pokakala do plaviek ja iba vytriasla trošku preprala a bolo dobre ....

anetka1020
4. sep 2012

deti do 3 rokoch nemusia nosit plavky ale ja by som sa spytala hotela veduceho alebo plavčíka, prípadne na vrátnici, 🙂 😉

ketina1409
autor
4. sep 2012

Ďakujem.

monika15
4. sep 2012

no sorry baby ale urcite ano....
som velmi rada ze tu deti musia mat povinne.....
:(((((
nehovorim ze treba drahe..... ale proste hoc zo sekacu... za par eura......ale i tak !! ano

stanislavao
5. sep 2012

urcite je vhodnejsia plienka na plavanie, ako plavky. predsa len, ak by bola "nehoda", tak to zostane v plienke a nejde do bazena.

fuska
5. sep 2012

Ja som za plienku na plavanie a plavky, aby to tam lepsie drzalo...

lienkan
5. sep 2012

moja mala ma dvoje - zozenies vsade - su kupovane za par eur tu z konika - krasne jej tam drzi plienocka - aspon ju nikto na verejnom mieste neokukava tam kde nemaaa....

moon1979
5. sep 2012

urcite plavacie plienky (zadrzia aj moč aj stolicu), plavky nemusia byt, ale plavacia plienka urcite ...

ketina1409
autor
5. sep 2012

Plavaciu plienky dám určite

ketina1409
autor
5. sep 2012

Len neviem či musia byť aj plavky.

brumka
5. sep 2012

urcite plavaciu plienku, plavky nemusia podla mna byt, nikde sme sa s tym nestretli, mi davame plavaciu plienku aj ked sme boli pri mori alebo aj do bazena preventivne, aj ked chodime na wc ale nehoda sa stat moze.

klincek
5. sep 2012

@lienkan, @monika15, nic osobne, len sa pytam a fakt ma zaujima vas nazor-to akoze myslite, ze 7 mes babatko len v plienke moze niekoho pohorsovat, alebo ze by niekto okukaval?? ved este nie je co! ja som teda tiez za opatrnost, ale toto mi pride uz trosku prehnane. ci s tym mate nejaku skusenost? neviem si predstavit, ze by niekto ocumoval take male babo s akymikolvek umyslami..proste sa len pozrie, ze aha babo sa kupe, a to je tak vsetko..ci?
ine to je u vacsich deti, skolkara by som uz do plaviek navliekla..ale babatko?

mne to uz pripada tak, ze na jednej strane ludia na FB a kdekade zverejnuju pomaly fotky s prepacenim holych zadkov celej rodiny (aj tu ma MK je kopa nevhodnych fotiek deti, co moze pritahovat, a asi aj pritahuje kadejakych uchylov), ale pri tom nikoho nedostatok sukromia ci nebodaj intimity netrapi..a u babatiek budeme riesit plavky z moralnych dovodov ?? 😕

lienkan
5. sep 2012

@klincek ono je to na kazdom jednom a kazdeho osobna vec - si mamina - zariad si po svojom .. nemam nic proti bezplienkovemu kupkaniu ... ja len ze malej davam plavocky a plienocku ..

ketina1409
autor
5. sep 2012

Nemala som problém s tým že či bude niekto niekoho okukovat, to je iná téma.ale mám prvé dieťa a nevedela som ako to je v hotelových bazenoch, či je nutné dávať na plienku na plávanie aj plavky. Ale aj tak ďakujem za nazor.

bianca
5. sep 2012

@ketina1409 v zivote by som svoju dceru bez plaviek do bazenu nevzala.A naviac si myslim ze 6 mesacne dieta nema co robit v bazene kde sa moci cely hotel.

monika15
5. sep 2012

@klincek
ja tiez nic v zlom ale presne ako pises... doma je kazdemu jedno aj hole zadky vsetko... ale nikdy nevies... co a ako... a kde a co....
proste je to moj nazor 🙂))) mne osobne sa nepaci ked sa promenaduju nahy alebo len v plienkach....
pripada mi to ako keby boli z nejakej osady :((((((

🙂))))
a
@bianca to napisala najlepsie.... na co brat deticky do hoteloveho bazena.. :( to neni ani take ciste ako kupka :(((((

klincek
5. sep 2012

@monika15, tiez nenechavam deti behat len v plienke 🙂 , ale na to chvilkove kupanie mi to pripada v pohode, zvlast ked je to len par dni na dovolenke.
no a ci uz niekto vezme male dieta do bazena, je cisto na nom 😉