Na Pohode s deťmi

jabrunko
20. júl 2008

ahojte,
boli ste niekto v Trencine na Pohode? my sme nasich krpcov zobrali a vobec nelutujeme ... tak ma napadlo zalozit diskusiu pre ludi co chodili na Pohodu bez deti a pokracuju v tom aj s detmi ... podla mna nas totiz deti v nicom neobmedzuju, naopak, nutia nas k tomu, aby sme im ukazali co najviac ... a hudba musi byt 🙂 ... tak sa na vas tesim ...

sue
20. júl 2008

Ahojky, no ja som sa tam plánovala s krpcom vybrať a nakoniec mi to nevyšlo, ale na rok určite pôjdeme 😵

jabrunko
autor
20. júl 2008

Sue to sa celkom obchadzame ... myslim, ze aj v Stiavnici sme sa mali stretnut na stretnuti nosiciek ... dufam, ze buduci rok sa na Pohode uvidime ... bolo to fakt super ... deti boli nadsene, aj ked stanove mestecko pre rodiny s detmi boli medzi podiami, takze sme vsetko poculi, ale deti spali ako zabite ... a pocasie paradne 🙂

lenki33
20. júl 2008

ahojte, mna manzel prehovaral, ale ja som si to nevedela predstavit 😅 takze sme nakoniec nesli, ale bubny v sobotu nadranom som pocula az do spalne 😀

sue
20. júl 2008

Jabrunko, hej, mali sme sa stretnúť aj v Štiavnici 😅 brácho je pravidelný účastník pohody, tak hneď ako došiel prvé čo povedal, že "mestečko pre deti" bolo na úžasnom fleku - aj ja by som si tam ľahol 😀

jabrunko
autor
20. júl 2008

my sme nevahali a proste vyrazili ... Dorka bola skoro stale v nositku, vecer spala v satke ... Bru v kociku ... hudba im nevadila, takze sme sa kazdy den do polnoni mohli bavit ... im ten hluk vobec nevadil

Sue ... na oddych to bolo super miesto ... cez den tam bolo malo ludi, klud ... kolotoc a skakaci hrad, ale tam sa brat asi nedostal 🙂

sue
20. júl 2008

Jabru, no pokiaľ by ho tam decká pustili, on by bol schopný sa tam narvať 😀 😀 😀 musím si kúpiť lístok už na Vianoce, aby som nevymýšľala 😅

adrioska
20. júl 2008

Jabrunko, ja som tento rok nebola, som tehotna a kvoli cestovaniu a istym zdravotnym potiazam som radsej nesla, ale manzela som vyslala, nech si to uzije aj za mna, mal tam vsetkych kamosov...inak strasne som tam tuzila byt...som mu aj povedala, ze na buduci rok by sme mohli ist aj s malym (ak Panbozko da)...ale on povedal, ze bude este prilis maly...no teraz vidim, ze Ty si bola tiez s 9 mesacnym dietatkom...takze myslis, ze je to v pohode...spali ste v stanoch? Nebolo detom zimka v noci? Inak u nas je este ten problem, ze nemame auticko a vzdy ked ideme vlakom, su take narvane, ze stojime vzdy na chodbicke a to si s dietatom neviem predstavit... 😒

sue
20. júl 2008

Adrioska, my ideme zajtra 1x vlakom - LM-BA, tak podám referencie, ale už teraz mám obavy 😨

ena
20. júl 2008

Sue: a na dlhsie idete do BA?

bihan
21. júl 2008

Oceňujem, že organzátori niečo také ponúkajú, ale sama by som dieťa na Pohodu nezobrala. Sáru si nosím všade so sebou, ale bola som vďačná, že som mohla na chvíľu vypnúť, zatancovať si na Fat Boy alebo Miss Kittin, zahulákať na The Editors v prednom rade a to by s malou nešlo.. Nemusela som riešiť, že sa mi v šatke poriadne nevyspí, že jej v noci bude zima, že musím ťahať so sebou postieľku a kočík atď. atď.. osobne nevidím žiadnu výhodu v tom, že by malá bola so mnou 😉

sue
21. júl 2008

Ena, nie BA je len prestupná stanica pred túlačkami po Morave - btw, aby ste vedeli, to preto bude tento týždeň pršať 🙄 😀

jabrunko
autor
21. júl 2008

adrioska - ano my sme spali v stane ... ono velmi zalezi na dietaku ... nasa Dorka so spanim nikdy nemala problemy ... od narodenia spi skoro celu noc a je zvyknuta byt so mnou v satke ... kocik nepouzivam ... ale bolo tam plno rodin s kocikmi ... fakt to zalezi na tebe a ci sa na to budete o rok citit ... v noci nam zima nebola ... pocasie bolo fakt idealne ... my sme boli uz v juni s detmi v chorvatsku, takze aj na slnko boli zvyknute 🙂

jabrunko
autor
21. júl 2008

ja uz som si svoje odskakala, teraz mi to stacilo pozorovat z dialky a v podstate som vzdy vyhladavala mensie stany ... ale je pravda, ze na miss kittin ma to lakalo 😉

adrioska
21. júl 2008

diki za info Jabrunko, ved teda uvidim, co bude na bud. rok. Inak mne by tiez nevadilo, ze neskacem v prvom rade, aj predtym som sa vyhybala tlaceniciam a najradsej som bola trosku mimo...

sonoga
21. júl 2008

ahojte, ja sa chystam s detmi na Okey leto. Mirko uz raz absolvoval pred dvoma rokmi, ale Zina ide prvy krat na taku akciu, tak by som chcela poradit, ci tam mam ist s kociarom (nebude to blbe?) alebo si mam zaobstarat nosic na chrbat. mz budeme ubytovani v Poprade asi 10min pesi od stadiona, kde sa to bude cele konat.

jabrunko
autor
21. júl 2008

na Pohode bolo dost ludi aj s kocikom ... urob to tak, ako ti to je pohodlne ... ak nie je Zina na nosic zvyknuta, tak neviem, ci je to dobry napad ... aj ked kvalitny nosic ako Manduca alebo Ergo su super vec ... na www.nosime.sk si ho mozes na vikend pozicat ... mozna sa Zine zapaci ...