Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Najväčšia výstava stanov na Slovensku

lenkaben
20. máj 2016

Zážitok pre Vás a Vaše deti !
V dňoch 22.6.2016 - 26.6.2016 na letisku v Liskovej pri Ružomberku sa uskutoční II.ročník Najväčšej výstavy stanov a kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku.

Prídte si užiť víkend plný zábavy a potešenia pre všetky priaznivcov spánku pod holým nebom či už je to bivakovaním na horách, s rodinou a priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek alebo letných festivalov až po expedičné stany a rodinné caravany.
Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach, príď si pozrieť najväčšie množstvo druhov postavených stanov na Slovensku.

Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku v zľavách až do - 60%

Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku, výstava modelárov, motoriek, lietadiel,tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti,.. a množstvo dalších atrakcií

Všetci, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt budú zaradený do žrebovania o hodnotné ceny.

Vyhraj svoj Veľký rodinný stan Husky Boston.

Viac informácií nájdete http://vystavastanov.sk/

lienkafoj
20. máj 2016

@lenkaben škode že je to tak ďaleko 🙂 ale nápad perfektný !!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli