Nákupy v Prahe s 15 ročnou slečnou

quinten
25. jan 2016

Prosim o radu damy, ktore poznaju nakupne centra v Prahe. Budeme tam teraz s dcerou na vylete a okrem ineho by sme rady pobehali aj nejake to nakupne centrum. Nakolko chcem vsak navstivit len jedno, vedeli by ste mi poradit to spravne so spravnymi obchodami pre dceru? Ma 15 rokov a tu nakupuje v obchodoch ako TALLY WEIJL, STRADIVARIUS, SINSAY, BERSHKA, H&M... Rady kukneme aj nove podobne znacky. Podobne aj financne 😉
Dakujem.

mawka
25. jan 2016

https://www.palladiumpraha.cz tam sa vyblaznite 🙂 je to mega obchodne centrum

quinten
autor
25. jan 2016

To som pozerala, lebo je kusok od apartmanu, kde budeme byvat, ale prave obchody mi tam velmi nevyhovuju ☹

dazdovka
25. jan 2016

@quinten ale ved to vsetko co maju v Prahe, maju aj v BA, nie je to skoda travit cas v Prahe takto? Tolko miest tam je na spoznavanie, ze by mi mesiac s dcerou v Stovezatej na to nestacil, boli sme tam uz viackrat, narodne technicke muzeum, prirodovedne muzeum, uzasny je Jozefov (Zidovske mesto a vystavy v synagogach - dceru zaujala jedna, kde vystavuju kresby deti z koncentracnych taborov), Prazske podzemie, Staromestska radnica - orloj, Petrin...

ghostsgirl
25. jan 2016

@quinten palladium je fajn, len je tam vzdy velmi vela turistov, na mna je to tam moc preplnene, ale kusok od neho je ulica Na Příkopě a ta je plna obchodov, ak sa nemylim, mali by tam byt aj vsetky tebou zmienene obchody. Tiez vela turistov, ale ulica je velka, tak sa to tam skor strati ako v centre si myslim 🙂

mawka
25. jan 2016

@dazdovka tiez chodim do prahy spoznavat alebo oddychovat, obchody su to posledne, co tam riesim. ale tak niekto tam ide hlavne kvoli nakupom. mne zase toto pride divne, lebo obchodov je kopec aj u nas vo velkych mestach, mne je teda blizsie brno alebo online 🙂 do prahy len kvoli nakupom by som iste nesla.

quinten
autor
25. jan 2016

My do Prahy nejdeme nakupovat a nechapem, ako ste to z mojho prispevku mohli vycitat. Sme v Prahe niekolkokrat do roka a videli, spoznali, objavili sme tam uz kopec miest. Urcite vymyslime aj teraz aj iny zaujimavy program a okrem ineho chceme ist aj na nakupy. Dcere chybaju v satniku nejake veci, neviem co je na tom odsudeniahodneho. Navyse byvame v centre Bratislavy, netreba nam chodit na celodenne nakupy "mimo".
Snazila som sa a snazim dat dcere vsestrannu vychovu a vybavu do zivota a k tomu podla mna patri aj vediet nakupovat, pekne a spravne sa obliect na rozne prilezitosti, starat sa o seba ako o zenu..
Ja som mala 20 rokov a nevedela som si spravne kupit na seba oblecenie. Mala som super XS postavu a nosila som XL mikiny a kosele, pretoze som nevedela, ze z kazdeho kusku oblecenia su rozne velkosti. Pekne namalovat sa neviem ani dnes, takze ked niekam idem, vysolim u kozmeticky 20 eur, aby som vyzerala pekne. Pretoze chcem vyzerat pekne.
Takze okrem toho, ze chodime s dcerou od malicka do prirody, do zoo, na hrady, zamky, do divadla, kina, na festivaly rozneho zanru, poulicne divadla, dobrocine bazare, farmarske trhy, vencit psikov do utulku atd. atd. chodime aj na nakupy do nakupnych centier. A nehanbime sa za to, ze si aj tie uzivame. A verim, ze z mojej dcery nevyrasta ziadna "pipina".

quinten
autor
25. jan 2016

ghostsgirl dakujem za tip na tu ulicu. snad nebude prsat 🙂

jatva
25. jan 2016

tych centier je tu hafo 🙂 palladium je jedno z tych mensich a plne turistov, mi pride. napr na andeli alebo chodove mi to pride daleko lepsie

abbey1
25. jan 2016

Letňany a Chodov sú také pohodové a cenovo dostupné nákupné centrá. V Letňanoch si hneď aj odrelaxujeme na plavárni. Nie sú tam davy turistov.paládium je vždy preplnené a predražené. Ale ak sú výpredaje dobre nakúpite aj v centre mesta v Zare, Mangu, Mark and Spencer,...

quinten
autor
26. jan 2016

Dievcata, dakujem za tipy. Chodov som zvazovala, pretoze viem, ze je tam priamo metro, ale pacia sa mi aj tie Letnany 🙂
Prave to, v Prahe toho mate az prilis vela 🙂

simonka77
26. jan 2016

Chodov je super 🙂 odporucam
ak ste autom, co predpokladam, cestou domov sa skuste stavit v Brne v Olympii🙂 podla mojho nazoru velmi dobre vybavene centrum po vsetkych strankach.

abbey1
26. jan 2016

@quinten Chodov je ľahko dostupný metrom. Škoda, že do Letian zrušili tie Tesco busy. Pekné nákupy prajeme. A nezabudnite sa staviť v Starbucks na fantastickú kávu.

emogeon
26. jan 2016

ja odporucam cerny most a chodov

quinten
autor
26. jan 2016

My cestujeme vlakom, vzdy a vsade 🙂 Takze v Brne pozname skor Vankovku a mesto.
Starbucks v Cechach musi byt. My teda dame cokoladu, ale bez hrnceka od nich nemozeme odist 😉

quinten
autor
26. jan 2016

Cerny Most si zamiluje dcera, su tam vsetky jej NAJ obchody.

traffic
21. dec 2016

neviem ci to bude aktualne, ale ja by som tiez potrebovala radu, s detmi idmee do Prahy po Vianociach a chceme si nieco popozerat, ale kedze deti su este male 10 a 6 rokov, tak ich nebudeme vlacit cele hodiny, ale sa len tak niekde prejdeme, tak poprosim, kde sa tam da ist s takymito detmi, aby to nebolo moc na ne, dakujem za tipy

jura89
23. dec 2016

paládium tam je všetko