Nové alebo vynovené a ohradené detské ihriská v Košiciach

lindulienka
5. apr 2009

Ahojte mamky, poznate nejake nove resp. vynovene a ohradene detske ihriska v Kosiciach? My chodievame na nasledujuce: JUH - Partizanska ul., Lienka pri Astorii, ZELEZNIKY - Krakovska ul. a Miskovecka ul., JAZERO - pri vodnolyziarskom vleku za tribunou. Uz ich mame "obchodene", radi by sme vyskusali aj ine 🙂. Dakujem

zuzka111111
24. apr 2009

no lindulienka mi chodime do sace je tam obrovske ohradene ihriskooo 😀 😉 alebo alpinka, anicka, dopravne ihrisko na zeleznikoch,

miresta
24. apr 2009

lindulienka - tak mi chodíme na Juh k astórii. A potom Anička. Bývam na Ťahanovciach, takže tu mám rovno pred vežiakom tiež malinké ihrisko, tak aj tu sa malá vyšalí. Inač o nových neviem.

norik1
24. apr 2009

My mame vyhradene ihrisko v kociku 😀 zatial... takze v tomto sa este neorientujem, musite ma inspirovat vy 😉

sasenkat
27. apr 2009

na KVP ja viac ihrisk pekych a ohradenych

sasenkat
27. apr 2009

my chodime aj na futbalovy areal vysne opatske
to je pri ceste po vokajsom okruhu smerom na jazero 🙂 🙂 🙂

sasenkat
27. apr 2009

jasne ze apinka a anicka 😀

martinabarak
2. máj 2009

V Starom Meste je pekne ihrisko na Lomenej a za Rokokom medzi veziakmi je jedno mensie...

lindulienka
autor
3. máj 2009

dakujem pekne za tipy
SASENKAT - KVP velmi dobre nepoznam, vies mi dat "blizsi popis"? Je to celkom blizko od nas, dostaneme sa tam v pohode na bicykli, tak by som tam niekedy rada skocila.
Anicka a Alpinka su v pohode cez tyzden, ale cez vikend je tam natresk 😠
Na LIENKU k Astorii je tiez najlepsie ist doobedu, lebo poobede a cez vikendy sme tam stretavali len neprisposobivych "obcanov"
MARTINABARAK - pri Jumbe sme niekedy byvali ... tak skusim aj Tvoje tipy 😉
Majte sa krasne

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindulienka
autor
8. máj 2009

Ahojte,
mam dalsie tipy na JUHU - oproti Lidlu na Juznej triede za strednou hviezdicou je pekne ihrisko a aj na Palarikovej su pekne ihriska ...
Dnes sme skusili KVP na zaklade odporucenia Sasenkyt - su tam pekne ihriska (aj ked skoro vsetky rovnake) 🙂 . Dnes na nich bolo velmi malo deti ☹, tak sme na biku pobehali viacere ihriska, aby mala Saska spolocnost 😀