Odpoveď na sťažnosť - Plavecké jasličky BABYLOOK

grofka
3. dec 2007

Chcela by som Vás informovať ako dopadla kauza „Plavecké jasličky BABYLOOK“ (nadväzujúc na príspevok „Plavecké jasličky BABYLOOK, áno či nie? NIE!!!“)

6.11.2007 sme podali sťažnosť na RÚVZ Prievidza. Dnes prišla odpoveď, v ktorej hodnotia našu sťažnosť ako opodstatnenú. Čo viac... citujem:
„...prevádzkovateľka plaveckých jasličiek, Miriam Duscheková, porušila hygienické požiadavky, ktoré sú uvedené najmä v zákone NR SR č.355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov...“
Zadosťučením pre nás je, že inštruktorka bude za svoje neprofesionálne a nezodpovedné správanie sankciovaná.

Verím, že týmto vysvetlením sme objasnili mnohé Vaše otázky a že sa od tohto momentu začneme všetky mamičky oveľa starostlivejšie zaujímať o tých, ktorí sa chcú „starať“ o našich drobčekov. Je skutočne poľutovaniahodné, že i v dnešnej dobe nie je možné veriť ľuďom, ktorí pracujú s našimi maličkými.

Tak nech máme šťastie na tých správnych ľudí vo svojich profesiách...

🙂

lenadka
19. dec 2007

bubba to je skrateny sval na krku-ma to na pravej strane, ma ho taky stuhnuty, zvykne branit otacaniu hlavicy-nasej nie len trochu, ale mava niekedy hlavku naklonenu do tej strany, hlavne ked pozabudnem masirovat a natahovat

bubba
20. dec 2007

lenadka,hej? to take podobne sme mali aj my,ale celkovy tonus..cvicite vojta?

lenadka
21. dec 2007

buba nie, chodili sme na rehabilitacie ale vojto to nebol🙂 len klasicke natahovanie krcneho svalu-teda tahanie, vytahovanie, masirovanie. Teraz je to zlozite bude mat 3r a dobre vie ked ju beriem na ruky a posadim na kolena co bude. Hmiri sa , snazi sa ujst, pisti, krici, protestuje vsemozne 🙄 plavanim to bolo take nenasilne, kolko krat ma na pliecku modrinu od toho tahania. Lebo pliecko jej tlacim dozadu a hlavicku co najdalej od neho a ona s brani a tym je to horsie, musim ju pevnejsie chytit a viac tahat. Keby spolupracovala nic take by nebolo. 😨

bubba
21. dec 2007

lenadka,
to je hrozne co si uz tie nase deticky nevytrpia!!!teda potom aj vratane nas...my sme cvicili vojta do roka a ti poviem bolo to kruuuute..som mala take depky z toho ale chvalabohu teraz je vsetko ok...ja som tiez pri plavani zistila nakolko sme mali celkovy tonus ze ked sme cvicili na spicky aby sa natiahol ten sval,tak sa jej nozicka pri tom plavani pekne uvolnila ked kopkala...vsetky cviky na ostatne partie tela trvali mesiace ale toto sa nam pri plavani velmi pekne behom mesiaca uvolnilo...inac my sme tiez vytahovali krcny sval pomocou vojta a ti poviem,mala musela pri cviku visiet len za hlavicku zo stola....to ju muselo teda boliet,chudinka.sak mi to aj dala patricne najavo..vy ste z PD?lebo ja tiez mozno sa aj pozname 😉 papa

lenadka
22. dec 2007

buba, nie praiamo som z Jalovca...a kam ste chodili rehabilitovat? Mne tiez kolegyna spominala ze synovi tak krcny sval natahovali ze ho dvihali za hlavu... 😒 ale urcite je to ucinnejsie...mne to nikto neukazal, ver tomu keby viem techniku tak to robim, len nech to ma v poriadku...ked som manzela pred troma mesiacmi vyhnala s malou k rehabilitacnemu tak povedal ze ona uz nepotrebuje cvicit 😠 a pritom to ma stale napnute a hlavku doboku 😠 bojim sa aby sa jej chrbtica nepokrivila s toho a preto cvicime dalej aj ked malo a ked sa da chodime plavat

bubba
22. dec 2007

lenadka mas IP

katka432
23. dec 2007

grofka,no ja sa racej o tom ani nevyjadrujem,som z toho v soku..

tinka15
1. apr 2011

@grofka Maminka Terezky mohli by ste ma kontaktovat na cisle 0908385410 pani Havranova. Plavala som ako instruktorka u pani Dushekovej. Ma toho za usami vela a chcela som sa opytat na zopar veci. Dakujem. Martina

sveta1303
22. okt 2011

@grofka Alica, gratulujem, to sa dalo čakať,že to takto dopadne, si skvelá🙂)) 😉