Opekačka v Bratislave. Kam ísť?

father
30. apr 2009

Ahojte, poradi niekto dobre miesto na opekanie v BA? Len prosim nie zeleznu studnicku a kamzik kde okolo vas chodi 5 milionov slovakov

emogeon
30. apr 2009

my chodime do Race hore do lesa....od auta este prejdeme pol hodinku a tam je vzdy volne miesto...
obcas prejdu cyklisti okolo nas ale ludom sa nevyhnes 😉

egyptanka
30. apr 2009

kopec miest je este pri Dunaji ako je hradza ... len treba ist trocha dalej, lebo tie miesta pri bufetoch su obsadene. My chodievame pomaly na koniec hradze, kde uz je klud.

terezka044
30. apr 2009

pri hradzi je to super, napriklad dobre miesto je oproti dostihovej drahe, tam je aj kusok plaze a v dunaji sa tam da kupat, voda je plytka asi do vzdialenosti par metrov, tak sa aj paradne vykupete, nie su tam prudy. 😉 a vela ludi tam nechodi 😉

terezka044
30. apr 2009

teda s tym kupanim by som este pockala chvilu kym sa otepli 😀 ale tak do buducna

terezka044
30. apr 2009

alebo ked ides smerom do cunova a do rusoviec na jazera, je tam odbocka nie popri hradzi le popri dunaji, tam ked sme chodili korculovat, sme strelti asi 1.5 cloveka za cely ten cas 😝

adulik23
30. apr 2009

aj my chodime bud hore nad racu, alebo k mrtvym ramenam dunaja. 🙂
ludi je menej ako na zaleznej, ale su aj tam. v okoli blavy su asi vsade. 😀

terezka044
30. apr 2009

a inak v Raci som nikdy nebola musim vyskusat 🙂 zobrat niekoho kto to tam pozna 😀

dalsie super miesto je na Devinskej Kobyle, popr. Devin, sice je tam vela ludi ale je tam paraaadne. 😵 😵

terezka044
30. apr 2009

adulik to mas pravdu ze su vsade. ale zas je to lepsie ako keby sedeli s detmi doma pred telkou 😒 🙂

adulik23
30. apr 2009

tak ja som uz videla aj take, ze rodinka dofrcala autom do lesa, vedla ohniska rozlozili gril a pred kufor auta porozkladali kempingove stolicky (neviem si spomenut na iny vyraz 😠 ) a pozerali do auta na telku. 😕 😕 😅 a jeden nestastnik opekal steaky a smutne pozeral na chrbty ostatnych. 😀 😀 😀

egyptanka
30. apr 2009

adulik, to snad nie ... hroza.
Inac zboznujem takych "tiezturistov", ktori si vyvezu zadky autom priamo k ohnisku alebo k inemu cilu ich cesty a potom rozpravaju ako boli na vylete v prirode. 😠

terezka044
30. apr 2009

adulik to je priserne 😔 ja nechapem co na tej telke vsetci vidia, vsak tam davaju same hovadiny 🙂
horska turistika a vylety do prirody, akekolvek, su tisickrat lepsie 🙂 🙂

adulik23
30. apr 2009

fakt.
ja som si ich aj chcela odfotit, ale nevyzerali, ze maju zmysel pre humor, tak som to nechala tak. 🤐 ale dodnes ma to mrzi. 😀 😀 😀

terezka044
30. apr 2009

aspon si sa pobavila 😀

inak mne este napadlo ze opekat sa da aj na kolibe mi napadlo.. alebo v Dubravke ked vystupite jak je ta dlhaa cesta kde nic nie je 😀 tam sa ide do takeho parku alebo co to je, bola som tam len raz s kamaratmi,tak moc neviem - da sa tam korculovat s deckami, opekat, ide sa okollo takych vilovych domov a potom je tam park a hradza az na zaciatok jak je lafranconi, tak nejako myslim..

inak ta Raca, to kde tam je?

adulik23
30. apr 2009

v raci prides na konecnu autobusu na potocnu ulicu (je tam velke zachytne parkovisko) a ides stale hore az na biely kriz.
ak sa ti tam nebude pacit, tak mozes pokracovat cez modry kriz (vsade je super turisticke znacenie) az do sv. jura, limbachu ...... moznosti je vela. 😎

inac dubravka je od lafranconi dost daleko. nemyslis nahodou park v liscom udoli? to je karlovka.

terezka044
30. apr 2009

adulik tak potom to bude karlovka a ten park v liscom udoli. ja mam gulas v dubravke/karlovke, nikdy neviem co je kde 😀 dik 🙂

tak tu racu pojdeme niekedy pozriet v lete 🙂

father
autor
2. máj 2009

Tak vcera sme nasli kusok od zeleznej v kopci super flek...ziadny ludia okolo a to ich na zeleznej vcera bolo milion lebo Fico rozdaval zdrama hot dogy, kofolu a pivo ... ale zobrali sme kamosa co poradil super flek...naozaj nikto bolo to super...

armel
27. jan 2013

odporucam devinsku kobylu, alebo cyklotrasa popri morave smer Devinska az na samy koniec same miesta pri vode 😉

margaretka
19. apr 2013

prosim vas tam pri dunaji v petrzalke su aj ohniska s drevenym sedenim alebo len tak na kraji niekde pri podpapiernikoch ohnisko..?

margaretka
19. apr 2013

@adulik23 tak o tych steikoch a tv v aute to je dobre !!!! 😀 😀 😀 😀

tullsova
3. máj 2013

Neviete ako je to s prenosnym grilom? Klasicka nadoba s uhlim na trojnozke, ktora sa ani zeme nedotyka... to je tiez zakazane?

diana70
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyvivien
5. máj 2013