Plávanie bábätiek v Topoľčanoch a v Bánovciach

maruskach
19. aug 2008

Ahojte. Mate niekto skusenosti v tychto miest? Zvazujem kam. Dakujem za kazdu radu a osobne skusenosti.

mata2
19. aug 2008

Ahoj,viem ze plavecke jaslicky su v Partizanskom,nevedela som ze aj v topolcanoch.Nemas nejaky kontakt na tie topolcianske?Maju web-stranku? 😨

maruskach
autor
19. aug 2008

Ahoj, v TO je babylook. Len som pocula od ludi, ze je tam slaba hygiena, deti mali zapaly oc. spojiviek a infekty moc. ciest. Bojim sa toho. Kamaratkina mama je dets. lekarka a mala v amblulancii detii, co chodila plavat v TO malo zdravotne problemy.
No velmi s nim chcem ist plavat ked vidim co robi doma vo vanicke.
Mas referencie na tie v Partizanskom?

mata2
20. aug 2008

Ahoj,skus si pozriet www.kacatko.sk ,to su tie jaslicky v PE.Osobne nepoznam nikoho,kto tam chodil s dietatom,ale skus sa spytat mamin s temy Partizanske,viem ze niektore tam chodili a podla toho co o tom pisali,tak boli spokojne 😔 .

miruliacik
20. aug 2008

ahoj Maruskach. My chodime plavat do partizanskeho od hankinych 4 mesiacov. A sme velmi spokojne. Nikdy sa tam neprejavili ziadne choroby ani infekty u deti. my mame len dobru skusenost. Mozem odporucat. V albumoch mame aj foto....

audreyd
20. aug 2008
maruskach
autor
20. aug 2008

Ahojte, dakujem vsetkym velmi pekne za info. Idem pozriet to Partizanske. Aj ste kojili, ked ste chodili plavat od 4 mesiacov? Prave rozmyslam, ako sa to vsetko organizuje 🙂 , ked papame kazde 2 - 3 hod 😝

miruliacik
20. aug 2008

Ahoj. Ja som kojila ked sme chodili plavat. Doma som dala napapat, pokym sme sa presunuly a pripravili na plavanie prebehla cca 1 hodina. Plavanie 30 minut a po plavani v saune sme zase papali. Takze da sa to. Zo zaciatku je to sice taky organizovany chaos, ale da sa to hravo zvladnut. S plnym bruskom by deticky do vody nemali ist....

maruskach
autor
21. aug 2008

Ahoj Mirka, no ja to mam 10 km do TO, ale o tych som pocula dost kritiky, tak zvazujem BN alebo PE, kde to budem mat 30 - 35 km. No nejako to zvladneme. Maly miluje vodu, tak pre to urobim vsetko. Ako som pozerala, Vy plavate aj v prirode, ze. Kedy ste sli prvy krat na priehradu?

miruliacik
22. aug 2008

Hanka mesiacov ked bola prvy krat v priehdade. To sme boli na Seneckych jazerach. Inak Hanka miluje vodu, vobec jej nerobi problem potapanie. Chodime na kupko a teraz sa chystame k moru, takze som zvedava.
Partizanske ti mozem len odporucat. O Babylook tu uz bola diskusia. JA som na nich nepocula nic dobre. AJ holky co chodia plavat s nami, tak chodili tam a nemaju dobre skusenosti.
Inak my plavame vyse roka a aj zime. A mala mi zatial nebola chora, vobec sme nebrali ziadne antibiotika. TUK-TUK. Urcite chodte ak mate prilezitost....

bubba
22. aug 2008

marush babylook vrele neodporucam 😠 a hlavne ako to vedie p.D....á tak jej budete mat zachvilu plne zuby aj s detmi 😒
davam do pozornosti
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... citaj od prispevku"grofka • 1d • 6. dec 2007 o 00:05"

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kacatko v pe je naozaj velmi dobre 😉

nicky655
7. máj 2011

ahojte
citam tu same negativa na topolciansku plavaren. ale to uz bolo pred tromi rokmi-skoro. viete mi niekto povedat ako to tam vyzera teraz s plavanim babatiek? a odkedy sa moze chodit plavat?
dakujerm za odpovede

michal1033
4. okt 2011

My sme začali chodiť v Bánovciach nad Bebravou do plaveckých jasličiek - Chobotničky, dnes sme mali prvú lekciu, nášmu dieťatku sa páčilo, inštruktorka to s deťmi vie 🙂 Môžte sa zaregistrovať aj online - www.chobotnicky.sk . Želáme s manželkou príjemné plávanie 🙂

rachaellk
26. mar 2012

My sme od Topoľčian a rada by som začala s dcérkou (2r.) niekam chodiť, kde by sa naučila plávať. Nemusí to byť hneď niekoľko plaveckých štýlov, len nech sa neutopí. Viete mi niečo odporúčiť? Za aký čas sa také malé dieťa môže asi naučiť plávať samo?

zubrienka294
8. aug 2012

Ahojte mile mamicky davam do pozornosti ze v TO a BN sa otvaraju nove plavecke jaslicky "Baby Žblnk" kto ma chut a cas moze nas navstivit na nasej webovej stranke www.babyzblnk.sk Podotykam ze niesu vedene pod p.D....u. Tak nevahajte mame bezkonkurencne ceny...😀

ivetax
26. aug 2012

ahojte mamicky a nevie mi niektora povedat, kde sa da plavat s detickami v Trencine a ake mate skusenosti?

elizita
8. júl 2015

Obnovujem diskusiu. Niekto nejake aktualne skusenosti s Topolcanmi?

liamim
5. jan 2016

ahojte baby ,viete mi poradit kde presnejšie su tie plavecke jasličky v Pe ?nejak sa k tomu neviem dopatrat

sakura77
5. jan 2016

Na šípku v MŠ, ulica Malinovského

sakura77
5. jan 2016

Na šípku v MŠ, ulica Malinovského alebo na nete bližšie informácie skus kacatko.sk

santa_fe
26. feb 2016

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka na tému "Plávanie dojčiat", ktorý Vám nezaberie viac ako 3 minúty. Za vyplnenie vopred veľmi pekne ďakujem.
http://vyskum.prosurvey.sk/index.php/278168/lan...

popoluska1976
24. feb 2017

Dobry den. Vie mi niekto poradit plavanie pre deti v Topolcanoch? Mam 9mesacneho synceka.

elizita
24. feb 2017

@popoluska1976 ahoj, my chodime do babyzblnk od 5.mesiaca

popoluska1976
25. feb 2017

@elizita ahoj,a kde sa tam na juhu nachadza ten babyzblnk? To sa tam hoci kedy mozme ist prihlasit? Ci ako to tam funguje?

elizita
25. feb 2017

@popoluska1976 na akom juhu? Je to normalne v saunovej casti plavarne, maju aj stranku aj web, kurz sa zacina kazdy mesiac, resp podla toho, kolko sa nahlasi deti..

chmurkaxy
25. feb 2017

@popoluska1976 ahoj,my sme s malým chodili k Jarke do babyzblnk a najviac sme to tam ľúbili 🙂 my sme ale z BA a prvý rok malého bol tata v zahraničí, tak sme boli u babky v TO. Takže keď sa tata vrátil na Slovensko,išli sme už do Ba. Fakt odporúčam, Jarka má systém,začína sa načas, deťom sa to páčilo,maminy boli tiež spokojné. Filipko má teraz skoro 4, chodíme do normálnej plaveckej akadémie a má naďalej veľmi rád vodu.

bohos
28. feb 2017

býváme kúsok od toho hotela a vyzeral dobre.

popoluska1976
1. mar 2017

@popoluska1976 dakujem. L🙂