Plávanie v Senci

smlka
30. jún 2008

ahojte maminy z kurzu plavania pre babatka v senci 🙂 ako sme sa dohodli, otvaram malu diskusiu... takze sup sup do pisania

gretulka
30. jún 2008

ahojte som tu uz aj ja, dufam, ze sa tu budeme stretavat castejsie ak bude cas.... 🙂

lenkaasilvinka
30. jún 2008

caute baby 🙂
moja cica dnes zaspala bez problemov na prse - takze mozem surfovat 🙂

andreaaalexandra
30. jún 2008

caute vsetci,
nam tie fotky nejdu otvorit, vam idu?

tanicia
1. júl 2008

Ahojte dievcata,
fotky su paradne podla mna, dufam, ze zajtra sa vydaria este lepsie, nech maju nase deticky krasnu spomienku 🙂 Gretka nezabudni mi prosim priniest to t.c. na fotografku.

lucika33
1. júl 2008

Cafte cafte... fotecky su uplne suuuuper 😅

smlka
autor
1. júl 2008

ahojte kocky,
vidim, ze sa to rozbieha 🙂 saska, uz sa ti daju otvorit tie fotky? ak nie, kludne mi napis, poslem ti ich mailom.

gretulka
1. júl 2008

Tie fotky su super, dakujeme 🙂 😉

lenkaasilvinka
2. júl 2008

kocky, fotky z dneska (co som fotila ja - nie tie podvodne) dam na photoalbum, len dnes mam nejake slabe spojenie a nedari sa mi - je ich celkom dost - ako sa deturence prezliekaju, obzeraju, gulaju, ako relaxuju na brusku na deke

tanicia
5. júl 2008

ahojte kocicky,
neviete, ako je to s fotkami, co fotil luboskov tatino? ja som ich tam nenasla, len dufam, ze to spravne pozeram............... 🙂

smlka
autor
10. júl 2008

ahoj tani, fotky by sme mali dostat dnes. dam vediet, ked to bude hotove...

tanicia
10. júl 2008

dakujem moni, uz som myslela, ze ste vsetky pomreli 🙂 ci co...

smlka
autor
11. júl 2008

tani, vcera som to nestihla dat do albumu. dufam, ze to stihnem dnes. ak ale chces, mozes sa pozriet do mailovej schranky, tam su vsetky fotky ako priloha....

gretulka
11. júl 2008

ahojte, Brunkovi vsetko naj k 9 mesiacikom 🙂
Aj ja som myslela ze sa na tie fotky zabudlo...kazdy den pozeram a nic... ☹
Ako sa mate?
Brunkovi uz vysiel cely zubok?
My sme este stale bez zubov. 😒
Cvicite potapanie?

gretulka
11. júl 2008

prave som pozerala fotky, su super...
dufam ze aj v septembri budu take a este lepsie 🙂

tanicia
11. júl 2008

Dakujeme Greti 🙂 A predstav si, ze uz mame aj druhy zubok, hned vedla prveho 😀 😀 Nie su este ze cele, ale je ich uz vidno, uz ma stihol aj pokusat 😝 Fotky su NADHERNE, iba skoda, ze nam vysla len jedna fotka, no co uz, mozno v septembri to bude lepsie. Neboj Greti, aj vy budete mat zubenky....Pa

smlka
autor
11. júl 2008

ahojte kocky, bohuzial sa mi nedari dat fotky do albumu. mam problem s internetom, takze to bude este trvat ☹ zajtra odchadzame na dovolenku, takze najskor sa mi to podari o tyzden... a to budem musiet urgovat technika nech pride pozriet antenu na net... dufam, ze potom bude spojenie lepsie...

tani, tiez vam gratulujem k vyrociu aj k zubkom. my este stale cakame a cakame... mozno budeme cakat tak ako gretka :o) ..ale nevadi, vwed este mame dost casu

oki moje, majte sa pekne, po dovolenke sa ozvem.pa

gretulka
13. júl 2008

Tani to je super, ze ste sa dockali aj druheho zubka 😀
Dufam, ze aj my sa dockame 🙂
Monika a kam sa chystate na dovolenku?aj my sa chystame, v auguste ale dost sa bojim, ako to maly cele zvladne.... ☹

tanicia
13. júl 2008

Greti, dockate sa urcite neboj 🙂 Mozno mu naraz aj styri vyjdu, co ty vies 😀 😀 😀 😀
My nejdeme k moru, ja myslim, ze je to skoro, ani my by sme si to neuzili, a aj maly v tom teple chudacik by sa asi uvaril 😝 Ale o rok si to uz viem predstavit. pa

lucika33
14. júl 2008

Cafte kocky, my sa chystame 30.8. do Bulharska. Tam budeme dufam skusat aj potapanie 😉 lebo ked dam maleho na kupku do vody, dost place... je pre neho studena ☹ tak sa len pospliechame a ideme von..
Greti, mozes mi pls poslat cislo na tu fotografku, co ti fotila maleho? Dakujem

tanicia
2. aug 2008

Lucika, ak este zhanas to c. na fotografku 0902/705 383 - Katka Husenicova-Rogel. 🙂

lucika33
5. aug 2008

Dakujem Tani, Gretka mi ho uz poslala. Ty si bola tiez s malym fotit?
Musim jej zavolat a dohodnut nejaky termin. Len mam pocit, ze na mna nieco lezie... Tak dufam, ze to rychlo zlezie.

tanicia
6. aug 2008

Luci ja som nebola, som v stadiu, ze uz jej zavolam, ale vzdy do toho nieco vlezie 🙂 Ked sme uz pri lozeni, nas maly odnes LOZI! 😀 😀 😀
A az teraz som si vsimla, ze sa tam nezobrazilo to t.c., asi osobny udaj, to ma nenapadlo, ze to sa nema posielat...Ale ked ho uz mas, tak je vsetko ok.

lucika33
6. aug 2008

jeej to je super, gratulujem.... my uz sedime tak sa vytesujem 🙂 🙂
To cislo sa tam zobrazuje, aspon mne 😉 Akurat som jej volala, ale neberie 😢 mozno je na dovci, alebo nemoze dvihat. Tak bud zavola, alebo to skusim inokedy 😀 Daj vediet, ked sa jej dovolas.

tanicia
6. aug 2008

No super, aj ja gratulujem 🙂 Akoze uz sa sam vie posadit??? To hadam nie, iba tak ze si sedka, ked ho posadis,ze? Alebo zeby bol az taky atlet, ze uz sa sam posadi? Lebo moj krpec sa sam posadil az asi pred tromi tyzdnami... A skus jej maila napisat, tej fotografke...A ostatne dievcata, co ste pomreli? 😝

dzenetka
12. aug 2008

Ahojte maminky. Gratulujem obom sikovnym chlapcekom. My sme sa zase konecne prevratili z bruska na chrbatik. 🙂 Naopak sa mu zatial nejako nechce. 😉 Chcela som tiez dat na vytvorenu stranku fotky, ale na nase nestastie a smolu, manzelovi ukradli tasku s notbookom, kde sme mali komplet fotky maleho. Od maja neboli zalohovane, takze vsetky fotky, co manzel fotil v Senci sú fuč ☹ . Lucka, fotku, co moj svokor fotil Leonka s diplomom som dala vyvolat. V septembri ti ju donesiem. Nemal totiz digitalny fotak, inak by som ti ju uz davno poslala.

lucika33
13. aug 2008

jeej dakujem Jani, budem sa tesit 😀 😀 Vsak pockaj, ked sa ti zacne tocit. Leonko si uz vyskusal aj zoskok z postele..
Tani, ee taky atlet nie je 😝 ked ho posadim, sedi a hra sa. Je to sranda, lebo este niekedy spadne 😅 aj doktorka kukala ako uz sedi 😀

tanicia
13. aug 2008

Dzenetka, to ma strasne mrzi s tym notebookom ☹ Ja by som zlodejom lamala obe ruky 😖 A neboj, maly sa nauci pretacat, ani nebudes vediet ako. Hlavne ho do nicoho nenut nasilim, ja som to tiez nerobila a postupne sa vsetko naucil, neni sa kam ponahlat 🙂
Lucika, no tak super, ze pekne sedka, len ho este velmi dlho nenechavaj, ale to aj sama uvidis, ked uz bude unaveny, moj sa zacal hrbit dopredu a uz som vedela, ze uz ma toho dost 😝
No pozeram, ze sa asi viacere uvidime v septembri, uz som zvedava, ako decka vyrastli 😀

dzenetka
14. aug 2008

Skoda tych fotiek, boli naozaj pekne. A tiez ste tam boli aj Lucka aj Tani s plavcami aj ostatne maminky.
Ozaj uz sa da prihlasit na pokracujuci kurz? Pojdem sa pozriet na ich stranku. Dufam, ze budeme moct pokracovat, maly mal totiz nejakeho bacila v moci, co sme uz preliecili. Buduci tyzden ideme na kontrolu, tak dúfam, ze doktorka nebude proti. 😕

gretulka
14. aug 2008

Ahojky tak ste tu pekne popisali... 🙂
My sme sa dnes vratili z Bulharska, bolo super, maly sa vycvachtal v mori ze az, strasne sa mu pacilo...ani nechcel ist von, ked sme ho vybrali z vody hned zacal mrncat... 🙂
inak uz je novy kurz, ne kedy sa prihlasujete, myslim den v tyzdni, aby sme boli spolu.
Inak maly este nelezi, sice sa snazi, len sa vrti a plazi sa na bruchu, ale divne je ze chce chodit, stale za ruky, ani si nechce sadnut, neviem ci to je zdrave.
A este stale nema zub asi bude naozaj bez zubov 😀

dzenetka
18. aug 2008

Ahojte, zajtra ideme na kontrolu, uvidime, co povie doktorka. Ak nam potvrdi, ze mozeme ist do vody, tak by sme sa prihlasili na kurz, co je po prvom kurze (pondelok, streda od 10.30 h-11.00 h). Ten pondelok a streda nam celkom vyhovoval. Kedy sa prihlasujete, ako Gretulka spominala, aby sme mohli byt spolu?
My už máme jeden zubok a druhy sa uz tlaci von, takze sme trosku placlivy a mrzuty.
Neboj Gretulka, zubky urcite bude mat 😀 Je uzasne, ze uz chce chodit, sikovny Branko 😉