Plávanie v Senci

smlka
30. jún 2008

ahojte maminy z kurzu plavania pre babatka v senci 🙂 ako sme sa dohodli, otvaram malu diskusiu... takze sup sup do pisania

weroni
19. aug 2008

babulky vy ste chodili s babenkami na kurz plavania do aquaparku senec? kolko to pls stoji a hlavne - nebali ste sa skrz vody? 😕 lebo je dost prechlorovana a vela ludi si odtial vselico odnesie, jka osobne teda nikdy nic a to som tam pred tehotenstvom chodila plavat pravidelne raz za tyzden ale pocas tehu radsej inde - do menej frekventovaneho bazena a teraz by som chcela s dcerkou tiez na ten kurz a Senec mame blizko, boli ste spokojne a nemali vasi drobcekovia nejake problemy z vody?

andy75
19. aug 2008

weroni-ja som tam chodila s malou,mala 3,5 mesiaca,ked sme zacali a v pohode, nic jej nebolo,ani raz sa nevyhadzala,akurat tam asi 2x prechladla. Ked sme vysli z vody von, bolo tam v decembri dost chladno.
Stalo to 3000sk na 10hodin, instruktorky sympaticke. INak Diane sa vo vovde velmi paci,tak pojdeme aj teraz na jesen na jeden kurz. V kazdom veku to vnima dieta inak. Na prvom kurze pozerala s vypulenymi ocami okolo seba /voda,deti,ruch/ 😀 na druhom uz bola vacsia, vnimavejsia, ked som ju nadvihla nad vodu,automaticky sa uz nadychla pripravena ponorit sa 😀

andy75
19. aug 2008

tak teraz pozeram na ich stranku a zvysili cenu na 3500sk 😠
http://www.aquathermal.sk/v2/akcie.php?rok=2008...

dzenetka
19. aug 2008

weroni, ja som z BA a chodili sme do Senca. Bola som velmi spokojna. Mali sme nejake zdravotne problemy, ale tie zacali pred kurzom. Maly mal totiz zvysene pecenove testy, tak sa zistovalo z coho. Mal nejakeho bacila v moci, ale teraz je uz oK. Nemal to z vody. Malemu sa pacilo, aj ked si obcas pomrncal. Kurz bol totiz v case, ked bol zvyknuty spinkat. Ale zvladli sme to, a aj sa ponaral. Teraz sa ideme prihlasit na pokracovaci kurz. Instruktorky sú perfektne. Cena je 3.000,- Sk pokial zaplatis dva tyzdne pred kurzom, 3.250,- Sk tyzdne pred kurzom a neskorsie 3.500,- Sk. 😉

andy75
19. aug 2008

aha, fakt, tak nezvysili, super 😵 zle som to pozrela, treba to dopredu zaplatit.
Aj my sme chodili plavat v case,ked by normalne Dia spinkala. Vacsinou sa mi ju podarilo pred plavanim aspon na pol hodinu uspat,ale aj tak bola po plavani hotova a hned cestou domov zaspala 😉 Prvy kurz trval pol hodinu a druhy uz hodinu, potom sme sli na chvilu do sauny a potom do druheho teplejsieho bazena

lucika33
20. aug 2008

Ahojte kocky, no my sme veeelmi smutni. Ratala som so zaciatkom od 15.9. ☹ ☹ Ideme na dovolenku a prideme az 11. Cize asi bude lepsie zacat az od oktobra. A tak som sa tesila... No co uz.

gretulka
20. aug 2008

no tak my uz sme prihlaseni aj s Andrejkou a jej malou saskou. chodit budeme na kurz od 1.9. pondelky a stredy....
Uz sa velmi tesime, lebo maly vodu zboznuje.
Inak weroni, ani moj maly nikdy nic z tej vody nemal, len trochu vysusenu pokozku, ale to sa dobrym olejom alebo kremom vyriesi.
luci skoda ze vam to tak vyslo, tesili sme sa na vas.... ☹

tanicia
22. aug 2008

Ahojte, aj my budeme chodit od 1.9., cize super, ze sa opat uvidime a pokukame deti, ako vyrastli 🙂 Lucika, to mi je tiez luto, skoda ☹ Zelam peknu dovcu.
Moj maly tiez nemal ziadny zdravotny problem, co sa tyka pobytu vo vode.....Iba sa v nej vzdy unavila a STRASNE vyhladol 😀

tanicia
22. aug 2008

A vsetko NAJ Brankovi k 10 mesiacom 🙂

tanicia
22. aug 2008

Greti, neviem, ze ako ste na tom teraz s lozenim, chodenim, ale co sa tyka toho chodenia za rucky, ako chce tvoj maly, to vobec nevadi, to je v poho 🙂 Aj Brunko najskor zacinal tak, ze chodil za rucky, potom zacal lozit, potom sa stavat...Vobec sa neboj, ze mu to moze uskodit. A zubky? No ved vyrastu, neboj, mozno vsetky naraz 😀 My mame tiez iba dva zuby a zas dlho nic 😝

gretulka
22. aug 2008

Tani, dakujeme za gratulaciu...
S lozenim nic moc, plazi sa na bruchu, ale na 4 sa nevie dat. postavit sa vie, aj posadit, ked sa mu chce, ale lozit nie lenivec jeden 🙂
Ale nevadi, ved to pride, ked sa mu bude chciet...nabudem ho nutit.
takze sa stretneme 1.9. o 10.30 uz sa tesim, dufam, ze bude aspon trocha dobre pocasie. 😉

tanicia
22. aug 2008

Neboj, urcite vsetko raz pride, ale zas niektore deti vobec nelezu, to zas pozor, rovno zacnu chodit. Poznam aj take, takze ziadne nervy z toho nemaj. Toho 1.9. by este mohlo byt teplo, no uvidime............

weroni
22. aug 2008

babulky my asi zacneme az od oktobra ked skonci ten prvy kurz lebo az 13. septembra mame 3 mesiace a ja mam asi druhy sept. tyzden skusky takze potom od oktobra kto este zacne? 🙂

dzenetka
23. aug 2008

Tak super, doktorka nám potvrdila, že už sme bacila vyliečili a Peťko môže ísť do vody. Stretneme sa teda na kurze. Tiež sme sa prihlásili od 1.9. pondelok a streda. Už sa tešíme, že vás všetkých uvidíme. Lucka, škoda, že to nevyšlo. Peknú dovolenku.
Vidím, že deťúrence robia riadne pokroky. 🙂

gretulka
24. aug 2008

weroni kukni si, ci je nejaky kurz aj v oktobri...inak mozno by ste mohli chodit aj ked ma malinka 3 mesiace az 13septembra...keby si si tam zavolala, tak by ti urcite povedali.
Cislo najdes na nete.

tanicia
26. aug 2008

Ahojte baby. Nam dnes vysli dva zuby naraz 😀 😀 Rano jeden a vecer pri kupani som nahmatala dalsi 😝
Dzenetka, super, ze budete chodit plavat, uz sa tesim na dalsie podvodne fotky s Petkom 🙂

gretulka
27. aug 2008

tani to je super ze Brunko tak dobre zvlada rast zubkov. 😉
Som zvedava ako to bude u nas, ale to sa este asi nacakam 😀
Ten cas ale leti, za chvilu je 1. a ide sa potapat. 🙂 tesim 😵 sa

tanicia
27. aug 2008

Greti a vy stale nic??? Zadny zubecek? Poviem ti, asi mu naraz vsetky vylezu 😝 No pri tychto druhych dvoch si uz aj poplakal, pri prvych sme ani nevedeli, ale tieto sa tlacili skoro mesiac. Tak s prestavkami par dni bolo zlych, potom klud, potom zase bolest a nakoniec vyliezli mrzky. Ale stale slinta jak bernardin, tak myslim, ze to este neskoncilo 😀

weroni
28. aug 2008

gretulka uz som sa dohodla v aquaci - zacneme v septembri - aspon uz budem mat aj po skuskach a malicka po troch mesiacoch 🙂

mima77
7. sep 2008

ahojte maminky... tiez sa chystame s kamoskou na kurz plavania s drobcami a chcem sa opytat ci treba nejake potvrdenie od lekarky ze moze absolvovat take nieco?? uz sme sa prihlasili emailom, ale akosi sa nam z Senca neozyvaju, tak neviem ci potvrdzuju prihlasky mailom, alebo to poslat este raz?
weroni - my sa chystame tiez na kurz pre zaciatocnikov - ten co zacina 20. oktobra, ale ako vidim ty zacinas uz v septembri tak nic...
tie co ste tam uz chodili neviete mi poradit nejake dobre rady co tam brat, co nie, na co si dat pozor a tak?? velmi by mi to pomohlo nech nas nieco neprekvapi... 😅

dzenetka
8. sep 2008

Mima, my uz chodime na pokracujuci kurz. Pri prvom sme nepotrebovali ziadne potvrdenie od lekara. Prihlasku som posielala mailom a mailom mi dali tiez info o zaradeni do kurzu. Takze ak maju tvoju mailovu adresu, urcite ti napisu. K plavaniu urcite treba plavacie plienocky. Je super, ze si priamo k bazenu mozes zobrat vsetky potrebne veci aj autosedacku. Su tam lehatka, takze po skonceni kurzu som malinkeho nakojila. Kurz je super, urcite sa bude tebe aj drobcovi pacit. 🙂

lucika33
10. sep 2008

Cafte kocenky, tak my sme opat doma z dovolenky. Bolo uuplne fantasticky. Fakt odporucam. Akurat som pozerala, ze dalsi kurz je od 20.10. Dost neskoro. No ale co uz. Pojdeme na ten. Napiste mi ako je a ake pokroky deturence robia 😉

gretulka
12. sep 2008

ahoj Luci...rychlo to ubehlo....
skoda ze nechodite do kurzu, my uz sa potapame bez pohara...
maly stale nestvornozkuje, ale plazi sa po bruchu.uz asi mesiac chodi, ale len ked ho drzim, sam este nie.zuby este stale nema.
inak je strasny sinter, vsetko doma upratuje, vybera sufliky a vsetko strhava, naco dociahne.
A co vy?
my uz na ten oktobrovy kurz nepojdeme, ked bude nejaky na jar tak potom, za sebou by to asi zmysel nemalo.

lucika33
15. sep 2008

Ahoj Gretka,
ani my nemame este ani zubok 🙂 Mojej kamosky mala tiez nema este ani zub a ma viac ako 10 mesiacov. Takze to je uplne v pohode. Nie ste sami. A kojis este? Lebo ked vyjdu zubky, vela mamiciek musi prestat kojit, bo ich deti kusu...
My asi pojdeme skusit plavanie na Zahradnickej. Lebo tam sa da chodit nepravidelne a je to raz do mesiaca. Tak to okuknem a potom od oktobra asi ten Senec. Uvidime.
Maly sa uz plazi a dostane sa vsade... Uz si vie aj pekne sam sadnut. Este sa nepostavil, ale to cakam kazdym dnom, lebo v postielke klaci 😅

lucika33
15. sep 2008

Co to pisem, je to raz do tyzdna 😀 😀 😀

tanicia
15. sep 2008

No Lucika, vidim, ze maly robi velke pokroky 🙂 SUPER! My mame pat zubov, tlaci sa dalsi a okrem samostatneho chodenia, uz vieme vsetko 😀 A kde ste boli na dovce? A co maly, ako sa tesil na vodu a tak vobec? Boli ste letecky?

lucika33
16. sep 2008

Ahoj Tani, to teda jo 😀 a dnes nam vykukol prvy zub 😀 Boli sme v Bulharsku. Bolo super, ale Leonkovi sa do vody nechcelo. Vzdy plakal, ked sme to skusali, asi mu bola studena. Vacsie deti tam boli v pohode. Tak snad buduci rok. Ale inak fakt super. Boli sme letecky. Cesta OK
Chodite vsetky na plavanie? Nam je smutno ☹

tanicia
16. sep 2008

Luci, okrem teba, tvojej kamosky, co mala to dievcatko (uz neviem, ako sa volala) a Palkovej maminy, vsetky. Je to sranda vidiet tie decka ako rastu a vsetok ten vyvin 😀 Skoda, ze ste nemohli, ze to nevysllo ☹ Gratulujem k prvemu zubku!

dzenetka
16. sep 2008

Ahoj Luci,
gratulujem k prvemu zubku a k pokrokom maleho. My od svrtku sedime, ale sam este nevie. Mame dva zubky a tlaci sa nam horny. Este nelezieme, ale cuvame. Dnes mal prvy letecky den, skok z nasej postele. Vsetko OK, pristál na rukach a nohach. 😉 . Plavanie je super, uz sme sa ponorili aj bez poharika. Ked ho vynorim, vzdy si trochu pomrnka, a teraz neviem, ci to je, ze ho ponorim, alebo vynorim 😀 . My asi tiez tymto kurzom nateraz skoncime, ale na jar by sme znovu isli. Luci, co s tou fotkou? Ako ti ju dorucim? Mozme sa aj stretnut.

tanicia
19. sep 2008

Caute baby, dnes sme neboli plavat, lebo som nascipana az hruza ☹ Tak ma to strasne mrzi, no ale co uz. Maly je zatial ok, tak dufam, ze v pondelok sa dovalime 😝 Prisli sme o nieco? Co ste stvarali? A tie fotky este nemate od fotografa?