Plávanie v Senci

smlka
30. jún 2008

ahojte maminy z kurzu plavania pre babatka v senci 🙂 ako sme sa dohodli, otvaram malu diskusiu... takze sup sup do pisania

gretulka
3. okt 2008

cafte baby, ako sa mate???
musim sa pochvalit uz mame 2 zuby-konecne...

tanicia
3. okt 2008

No super Greti, to sa tesime 🙂 Nas stale trapi ten jeden nevylezeny zub, mali sme vcera a dnes aj zvysenu teplotku, aj trosku sopliky, ale Dr. povedala, ze to vsetko je zo zubov. Ale dnes som mu snorila v ustach a zda sa mi, ze este aj dva dolne 2 mu idu 😢 Tak asi tak.

gretulka
5. okt 2008

no pekne, vidis aj brunkovi pojdu teraz vsetky naraz,aj nam sa uz tlacia horne,idem zosaliet z tych noci...celu noc sa hmyri,mrvi a mrnci.dufam ze to tak nebude pri vsetkych zuboch...
hovoris, ze sopliky mozu byt zo zubov???
maly ma trchu, som myslela ze zacina byt nakapaty, ale ziadna teplota ani kasel...zeby to bolo zo zubov?

tanicia
8. okt 2008

Greti, takze furt nam nic nevyrastlo, akoze tie stavy presli, je chvilu pokoj a zub nic. Prestal sa tlacit, tak asi na tri krat pojde von. Mne tak povedala sestricka u Dr. ze aj sopliky moze mat zo zubov. Ono to akoze ani nie je zo zubov, ale z toho, ze ked idu zuby, ma dieta oslabenu imunitu a moze sa neho barsco nalepit (myslim nejaky virus, bacil, a tak) Preto je dobre v tom obdobi davat probiotika, cecko atd. Aby aj zub vyrastol a aby ani neochorel. Tot prednaska medicinska 😝 PA

gretulka
9. okt 2008

aha takze tak...
povedz mi nieco o tych probiotikach, ako vplyvaju na maleho..myslis ze je to dobre???
este 2 dni a mate velky den, ako budete oslavovat?
neboj zuby zachvilu vylezu, aj ja by som chcela aby mal uz vsetky vonku, mozno by zacal aj spavat.
inak mozme si napisat do IP, lebo sem sa nikto nezapaja... 😉

tanicia
11. okt 2008

Greti, pozri si IP 🙂

mima77
16. okt 2008

ahojte mamicky - mam zopar otazok...
ideme aj s kamoskou a nasimi drobcami od utorka plavat do Senca a potrebovala by som vediet zopar veci...
- ked pridete tam, ako dlho vam trva kym seba aj dieta pripravite na plavanie? co vsetko treba? treba sa aj osprchovat? aj dieta? ci nic z toho? ako skoro je treba prist tam ked nam kurz zacne 11:30? trosku to tam poznam, ale neviem kde to tam bude - ci bezne v niektorom z tych bazenov, alebo inde?
- daju sa tam niekde ulozit veci? da sa tam niekde prebalovat, zohriat flasa s mliekom, prikrm a tak?
- co je dobre si nezabudnut? a co pre dieta? treba deti viac obliect na cestu domov ked bude chladnejsie a oni budu po plavani? mozu si tam niekde pospinkat ked budu mrzuti? velmi by mi pomohli taketo prakticke rady!
ak by ste mi vedeli pomoct s odpovedami na tieto moje otazky, bola by som velmi rada a vdacna lebo takto ideme do takej neistoty - no a myslela som, ze zakladne pokiny nam poslu mailom a oni nic! otravovat ich tolko nechcem a vy to uz mate urcite vychytane vsetky detajliky... 😅

nevesta
16. okt 2008

Mima, prist ti treba tak 15 minut pred tym ako zacne kurz 😉 Sprchovat sa treba aj seba aj dieta... Plava sa v tom velkom bazene, polka je vyhradena pre kurz
Veci sa nechavaju v rohu, su tam take akoby zinenky, nato polozis uterak (podlozku) a prebalujes, prezliekas. Mlieko aj prikrm sa daju zohriat v restauracii nad bazenom, mozes sa tam najest aj ty 😉

Nezabudni si pre seba uterak, pre male standardne prebalovacie potreby, tycinky do usi (na vytrenie vody z usiek), na cestu domov v chladnych dnoch som davala deku, ale neobliekala som o vrstvu viac ako ked sme chodili von, proste bezne oblecenie, ked babo riadne vysusis, nemal by byt problem... Pospinkat jedine vo vajicku, take nieco tam nemaju 😉

nevesta
16. okt 2008

Ked chces este nieco vediet, posli mi IP 😉

mima77
17. okt 2008

nevesta - jeeej, velmi pekne ti dakujem za tieto info! naozaj to pomoze a dost vela! zatial ma nic ine nenapada, ale ak ma napadne, tak sa urcite ozvem! - a vdaka za tak rychlu odpoved, trosku som sa bala ze to tu nikto kto tam chodil nenajde lebo sem neprispievaju kazdy den...

sirinka
23. okt 2008

ahojte...nemate niekto informacie o plavani deticiek v hoteli Senec?

keshka
26. feb 2013

Ahojte, vidim tu len stare prispevky, no chcem sa spytat, ci neviete ako je v Senci s plavanim malych deticiek. Syncek ma pol roka a chceli by sme chodit plavat. Dakujem.

olivs
14. jan 2015

Ahojte, funguje este v Senci niekde plavanie pre babatka? videla som ze v Aquaparku je to len pre deti 4r+, tak dufam ze najdem aj nieco ine.. potesia aj skusenosti, vdaka

9723
16. jan 2015

Ahojte neviete kolko sa platii na tej plavarni 😉

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2015

@olivs to by aj mna zaujimalo.

9723
31. júl 2015

ahoj neviete kedy je tam otvorene dakujem 😒 ☹ 🙂 😉

9723
2. aug 2015

dakujem za odpovede 🙂

monami
13. dec 2015

Milí rodičia, už v PONDELOK budete mať možnosť pozrieť si priestory našej novej prevádzky aqua baby klubu Mobik, poradiť sa s našimi inštruktorkami a pozrieť si ukážku našej lekcie...
Srdečne Vás pozývame na otvorenú hodinu, ktorá sa bude konať 14. decembra v čase od 8:00 h. do 10:00 h. v priestoroch Aquaparku Senec
Tešíme sa na Vašu návštevu
www.mobik.sk
https://www.facebook.com/Aqua-baby-klub-MOBIK-1...