Plavecké jasličky "Žabka" v Hlohovci. Ste spokojní?

silvi1985
10. nov 2009

ahojte maminy, chcela by som zacat chodit na kurz plavania pre babätka so svojim syncekom prave do tohto klubu. je tu niekto, kto tam chodi, resp. chodil a vedel mi povedat ako to tam chodi, ci je/bol tam spokojny, aka je tam teplota vody atd., atd... dakujem vam velmi pekne 🙂

musenko
12. nov 2009

ahoj, ja chodim plavat aj s mojim malym, teraz zaciname uz treti kurz. Som spokojna, nemali sme ziadny zdravotny problem, praveze vidim na malom pokroky. Vrelo odporucam, v satni je ohradka, tam si mozes malinke polozit a v klude sa prezliect, potom pri bazene si maleho vyzlecies a pripravis. Plava sa zo zaciatku asi tak pol hodku, (prvy krat sme spali po plavani az do rana 😎 ) a potom je sauna na 5min a nakoniec masaz babetiek. Voda tam byva okolo 34stupnov, kontroluje sa pravidelne. ak chces este daco vediet, tak sa spytaj.

lucyy01
13. nov 2009

ahojte kocky, aj mna tato tema celkom zaujima, tiez sa s malym chystame plavat do hlohovca 🙂 a uz sa neviem dockat. chcela by som sa spytat, kedy je treba sa prihlasit a aku dobu od prihlasenia mozeme zacat chotit plavat? moj malicky bude mat o dva tyzdne styri mesiaciky. caka sa vzdy na zaciatok noveho kurzu? kolko ludi je tam na jednom kurze? aky je obmedzeny pocet? mohli by sme tam byt aj s manzelom spolu? - citala som, ze v bazene je s dietatkom vzdy len jeden rodic, ale moze ten druhy byt pri bazene a pozerat sa, pripadne sa pri babätku striedat? a plavanie byva dopoludia alebo popoludni? asi trosku dost otazok 😅 ale velmi sa mi toto babätkovske plavanie paci 🙂) dakujem za odpoved 😉

musenko
14. nov 2009

ahoj lucyy01, staci ak zavolas Mirke (instruktorka) ona sa s tebou dohodne, ja som sa prihlasila asi tyzden predtym ako sme zacali plavat. Kurzy sa zacinaju vzdy v cca polovici mesiaca, teraz je novy od utorka. Takze ak chces tak jej skus zavolat najneskor v pondelok, mozno ta uz zaradi na utorok...ak nie, tak sa myslim zacina plavat v januari, kedze kurz skonci pred Vianocami. Inak my sme zacali plavat tiez ked mal moj maly 4 mesiace, a bolo to super, som sa aj bala, ze je predsa este malinky, ale zvladal to perfektne. Na kurze je max 6 ludi, zavisi kolko sa vas prihlasi, ak viac, tak to deli na mensie skupiny, ona si vas uz zorganizuje. Mozes prist aj s muzom, ale v bazene je vzdy len jeden rodic s babetkom, manzel moze byt pri bazene a prip si vas fotit alebo nakrucat 😉 Striedanie sa vo vode s babom sa neodporuca, lebo si zvycajne zvykne len na jedneho z vas, a ak by ste sa striedali ostalo by trosku pomylene...odporuca sa mama, lebo asi travis s malym najviac casu a je na teba zvyknuty. Uvidis bude ta v bazene pocuvat, hlavne ked sa budete ponarat, krasne reaguju. Plava sa aj dopoludnia aj odpoludnia, vsetko zavisi na Mirke ako si to vsetko zorganizuje, ona totiz plava aj so "starsimi detickami ( do 3 rokov). Vyhoda je ze si dava skupiny s priblizne rovnako starymi detickami, to je plus. Aspon si v bazene najde kamosov primerane veku 🙂 no ak by ta este nieco zaujimalo, daj vediet...

lucyy01
19. nov 2009

musenko, dakujem ti, zial, mala som vypadok netu, tak ten najblizsi kurz uz nestihame... nevadi, zacneme v januari 🙂 mohla by som ta poprosit cislo na tu instruktorku? ak nie sem, tak prosim do ip, dakujem 😉 este by som sa ta chcela spytat - je vhodne chodit s malym na plavanie takto v zime? pokojne by som to odlozila, ale nechcem premeskat tie jeho prve mesiace na zoznamenie sa s vodickou...

musenko
19. nov 2009

ahoj,Mirkine cislo je 0915 094 409, zavolaj jej co najskor, aspon to budes mat uz rezervovane. Plavat v zimnom obdobi nie je problem, aspon posilnis imunitu, dochadzat budes asi autom, tak nie je problem. Do vody nemozes, len keby mal maly teploty alebo v den ockovania...Niektorych to odradza v zime plavat, ale ved ste cely cas vnutri a potom bude aj tak vyhriaty zo sauny. My plavame od septembra a nebol ziadny problem, maly je po kupani unaveny, a spokojny, aj ty si oddychnes 😉 je idealne zacat co najskor, babetka sa vobec neboja ani ponoru, ani nicoho co sa s nimi deje 😎 cim neskor sa zacne tym je babetko bojazlivejsie, viacej premysla co sa s nim deje...nedaj sa odradit ani zimou ani nicim, si ho dobre oblecies, a v aute zakuris (ak bude treskuca zima) Bude zvyknuty/odolny a nebudes mat problemy ani so soplikmi a prechladnutim. ved potom napis ako sa vam pacilo, myslim ze pre babetka ktore nemaju problemy (zdravotne) tak je to jedna zo super veci co mu mozes dat....

babatko88
5. jan 2011

@musenko ahoj, keďže chodíš plávať, chcela by som sa niečo spýtať, ja som chodila aj s prvým, len neviem, čo sa tam zmenilo, prvého som nosila vo vajíčku, len vajíčko už nemáme, nejako sa do neho nezmestí 😀 je v prezliekarni niečo kam ho dám zatiaľ ľahnúť, kým sa prezlečiem? lebo vtedy tam nič také nebolo... dík za odpoveď... my by sme chceli začať vo februári (po výplate 😀 ), ešte musím v piatok cinknúť Mirke 😉