Pobyt s deťmi

michaelaaa37
30. apr 2018

Ahojte prosim vas vedeli by ste mi poradiť nejaké ubytko, hlavne také ktoré by malo aj nejaké atrakcie alebo odkiaľ by sa dalo ísť na menu turu /vylet ,niečo čo nie je až tak drahé (prosim hlúpe komentáre si odpustiť, hľadám totižto niečo čo ma niekto overené a vie mi odporucit).Tak prosim kam a prečo

julianko
30. apr 2018

U nás alebo v cudzine?

michaelaaa37
autor
30. apr 2018

@julianko to je úplne jedno 🙂

ro_manka
1. máj 2018

Drevenice v Terchovej. Tam je v okolí kopa miest na výlety, aj prechádzky aj túry. Majú tam aj wellness aj prehliadku pivovaru v cene, pre deti je v areály ihrisko. Terchová je celkovo skvelá, lebo je tam všetko poruke, ale je tam taký horský dovolenkový pocit. Pobyty sa dajú lacno kúpiť cez Zľavomat.

paulinka17
2. máj 2018
lucianna1983
18. máj 2018

Pozyvam Vas k nam 🙂 Ponukam ubytovanie v apartmane, len 5km od aquaparku ci centra mesta Lipt.Mikulas, viac info na facebooku Rodinny apartman Liptov alebo mailom, apartman je 4izbovy pre max.12osob, cena cca 12€/os./noc, pre presnejsiu kalkulaciu prosim zavolajte alebo napiste mail 🙂 ps: mam dve deticky, starsi syn.bude mat 8r.a mladsi mal 1rok, takze pre deti je tu naozaj vselico a istotne sa vyhraju 🙂