Počasie. Čo robíte, keď sa nedá ísť von?

tamia
23. júl 2008

Ahoj,
aj vám, podobne ako mne, lezie na nervy toto upršané a veterné počasie?
Poriadne sme si letného počasia ani neužili.
čo robíte s drobcami vo vnútru ked sa nedá ísť von? malá vkuse mrnčí a je zlá...

maybee
23. júl 2008

Ahoj tamia, ja mám pocit, že tých teplých dní je čoraz menej 😒 ako prišli tak aj odišli. A teraz má byť celý týždeň takto... nedá sa vôbec nič vonku robiť a s malými deťmi je to ešte horšie v takomto počasí.. 🙄

titkovamiriam
23. júl 2008

,tak my doma mame kopec stavebnic a hraciek a hravame sa-momentalne sa hrava babka,lebo ja som v praci,ale samozrejme marekovi vadi ze nieje vonku,nastastie dnes je to prvy taky naprd den 😠 ,ze stale prsi a fuka ☹

pacna
23. júl 2008

no nam ide tiež na nervy take pocasie, ale kedže mam dve baby 6r. a 4r tak sa pohraju spolu 😀 zahrame si asi človeče a taku hru krtka.

danielitka26
23. júl 2008

u nás je sodoma gomora fučí ako hlúpe a to som chcela ísť do záhrady ale ráno stačil pohlad z okna a mám pokazený celý deň ...zlomilo nám strom v korune ....druhý vyvalilo od zeme :(( fučí prší ...no ešteže existuje net a modrýkoník 😅

sstefi
23. júl 2008

ja k tomuto počasiu ani radšej nemám slov, lebo by tu bolo veeeľa bodiek 😠 😅 😀

angua27
23. júl 2008

počasie je naozaj na nič. ja mám tiež trošku problémy vymyslieť malému zábavku. jeho ešte spoločenské hry nebavia, stavebnice tiež moc nie. ale snažím sa chodiť aj napriek zlému počasiu aspoň na hodinu denne von. malý zababušený v kočíku a ja naobliekaná tlačím. chodíme do materských centier, na ihriská do nákupných centier. tam sa vyjaší, sú tam aj iné deti a má zmenu prostredia. 😉

denisocka
23. júl 2008

aj mna ide poraziť,neboli sme 2dni von a zajtra nám maju meniť okná-o čom hlboko pochybujem,lebo by ich odfuklo a v byte by bol bazen

všetko je naprd,dnes pridu navštevy k našim,babka,teta- potom segra s priatelom a my máme vyt hore nohami, už le čakam že tien vietor vytrepe tie stare okna z ramov sám 😒

oazapokoja
23. júl 2008

denis nie si sama na porážku ☹ my sme začali cez víkend zateplovať a menili okno v kuchyni a teraz kvôli počasiu všetko stojí,aj bordel v dome aj na dvore 😠 to okno nie a nie zaschnúť asi zoberiem fén a budem sušiť nech sa to dorobí a ja môžem urobiť poriadok,a zateplovanie ešte 2 strany domu bude pokračovať na svätého dindi 😢

elise
23. júl 2008

ahojte pridávam sa som na...á na to počasie 😠 😠 😠 a to nás čaká dovolenka tak dúfam že sa do piatku vyprší, normálne mi to pripdá ako jeseň však neviem ani čo mám zbaliť pre malého ked je tak zima a stále prší 😠 😒

bambusko
23. júl 2008

a nam uz asi 5x vypadla elektrika, to clovek ma v takom blbom pocasi byt este aj bez netu??? 🙄

tamia
autor
23. júl 2008

baby,
okrem toho zlého počasia ma štve, že musíme byť stále strčené vo vnútri a malá je stále urevaná a ja mám z toho už "depku".
Budete sa diviť ale už som sa aj vyplakala ☹ , nie a nie nijako zabaviť malú, proste všetko ignoruje, hračky nula bodov, pozeranie z okna nič moc, lebo poriadne sa nič vonku nedeje... a tak ďalej.
POMOOOC, čo mám s nou robiť.

denisocka, oazapokoja (super nick),
že prerábať dom, byt u nás nehrozí, to by sme zrejme nezvládli, malá nás vyšťavuje denno denne na 200%. Tiež by som už niečo chcela porobiť v byte ale budeme si na to musieť počkať kým malá ešte trochu podrastie.

maybee,
to je pravda, toto leto si asi vystačím s 2 bodynkami s krátkym rukávom, 4 tričkami, a 1 kraťasami pre malú. A z toho ešte 2 tričká sú total nové nepoužité.... Hrozné leto ☹

denisocka
23. júl 2008

do riti-sorry,ale musela som 😅

bambusko
23. júl 2008

deni, zeby som ti dala vykricnik 😀 este som to nikdy neskusila ☹

ukana
23. júl 2008

baby, mam potesujuce spravy, Dr. Iľko v Telerane hlasi uz na vikend a cely buduci tyzden pekne, slniecko, 28C...tak vydrzte 🙂 Poperte rychlo tricka s kratkymi rukavmi, kratasi, vylestite sandalky 😀

sstefi
23. júl 2008

niežeby som bola pesimista, ale Ilko furt trepe 2 na 3, väčšinou sa sekne 😠

oazapokoja
23. júl 2008

ani ja mu neverím 😠

bambusko
23. júl 2008

ani ja, jurcovic predpoveda lepsie

elise
23. júl 2008

ja som zúfalá z počka ved neviem čo zbaliť na dovolenku aby sme neniesli na týžden kufor jak na mesiac. 😕 😅

k.a.t.k.a.
23. júl 2008

elise budúci týžden na 100% bude pekné počasie 😉 začne už v sobotu, ale zase podla toho kam ideš
http://www.weather.com/outlook/travel/businesst... ale to je na Bratislavu 😉

elise
23. júl 2008

kati do mariánskych lázní

mirrinka
23. júl 2008

...aj ja už chcem slniečko!!! 😎

ukana
23. júl 2008

neservitkujte ma , ja idem v sobotu na dovcu, tak MUSI BYT PEKNE!!! 😀 😀 😝

elise
23. júl 2008

ukana pridávam sa k tebe aj ja chcem aby už konečne bolo pekne a teplúčko 😀 😀 😎

ukana
23. júl 2008

ja uz mam prelezene vsetky stranky o pocasi 😅 😅

lefika
23. júl 2008

baby, pamatate takto pred rokom? 40stupnove horucavy 😀 vtedy som tiez trcala doma, lebo s malou nemame radi taky hic...ale teraz sa da v pohode byt aspon vnutri, nie je to tu rozpalene....

elise
23. júl 2008

ja to tiež každý deň sledujem a normálne som z toho počasia nervozna 😒

k.a.t.k.a.
23. júl 2008

elise, tak som musela zadať Prahu ako hl.mesto, ale ved tá nie je odtial ďaleko tak kuk 😉

http://www.weather.com/outlook/travel/businesst...

elise
23. júl 2008

kati si ma potešila ďakujem veľmi pekne 😵 😵 😵 😵 😵 😉

denisocka
23. júl 2008

bambusko-tak daj,nech je sranda-vykričnik

treba kukať dura mokreho ,hned bude krajšie 😅