Poraďte super aquapark pre deti

smile31
18. jún 2018

Ahojte, idem si k vam po radu 🙂 nevedeli by ste poradit dáky naozaj dobrý aqua park pre rodinu s dieťaťom? Syn má 3 roky a včera sme ho zobrali do Turčianskych Teplíc. Ide hlavne o to, kto tam bol, vonku je farebný tobogán do väčšej vody cca voda môže mať 1.25m... syna už detské bazéniky nezaujímajú - takže niečo na štýl Turčianskych Teplíc s možnosťou ubytovania. Rozmýšlali sme nad Štúrovom... alebo Tatralandia - len ta mi pride že sú tam atrakcie už pre väčšie deti a radi by sme aby tam boli vonkajšie bazény s nejakým schopným tobogánom. Ďakujem 😉

bambi78
18. jún 2018

X-bionics Samorin, skor na cvachtanie ako aquapark, ale spica

beky1813
18. jún 2018

Velky meder

hettinka
18. jún 2018

@smile31 aquapark v Dolnom Kubíne
Bešeňová a Tatealandia je skôr pre starších.
Štúrovo sa dá s menšími, ale osobne tam už nejdem, 3x som bola a 3x som si priviezla gynekologické problémy.

adeli79
18. jún 2018

Tatralandia aj Bešeňová. Vhodné aj pre menšie deti.

lennaa
19. jún 2018

Velky meder je super si myslim, pre taketo deti 🙂

4ocka
29. jún 2018

4 rok chodim s detmi a babami do Besenovej, syn ma 7, sa vysantil aj aj, na vezu ale s rodicom spustat sa.. cez leto sturovo.. a aj tam ideme 4 rok po sebe a ziadne gyn zapaly som nedoniesla🤣

kikina84
5. júl 2018

@smile31 jednoznačne Veľký Meder..a to sme boli vo všetkých aquaparkoch u nás aj v okolitých štátoch..no cenovo ,veľkostne a usporiadanostou je to určite naj tam..my chodíme len tam

monikam20
6. júl 2018

@smile31 Aquapark Oravice

mazula
6. júl 2018

Tatralandia je super, ale s 3 rocnym tam moc toho nedate, nas mal 4 a uz sa konecne dalo, dali sme tie clnkove tobogany, maly sa vysantil aj na vonkajsich bazenoch, maju krasnu zostavu na piesku, chodili sme aj na vnutorny perlickovy bazen. Chodime tam ale kvoli szarsiemu, ten ma uz 9 a miluje tobogany. Za mna Meder o nicom, za malo penazi... sami dochodcovia, pekny je Senec, ale pre malych tam skoro nic nie je. Chvalia aj Besenovu.

kikina84
20. júl 2018

@smile31 pre.mensie deti odporúčam skôr Bešeňovu.. Tatralandia je skôr zameraná na tobogane..alebo potom Veľký Meder corvinus..tam chodíme najradšej..

janka086
14. aug 2018

Ahoj, ja som chodievala do Štúrova je tam pekne a deti sa tam vždy vybláznia. Avšak v posledných rokoch začali pýtať príplatky za tobogany čo sa mi moc nepáči. Škoda, predtým bývali v cene vstupného. https://www.wellness.sk/kam-na-kupalisko-na-slo... skús si vybrať tu, sú tu zhrnuté asi tie najznámejšie kúpaliská (aspoň čo ja poznám)

zooeynka
20. dec 2018

@monikam20 ahoj, ten aquapark oravice odporucas aj v zime? Teda ci su aj vnutri nejake detske bazeny a najma ci tam v zime nie je vnutri zima(ak vies). Co chodime, tam mne sa vsade zda slabo vykurene v zime.