Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

sisakoch
17. feb 2014

@liwuska aj my zaciname 24.2 🙂

liwuska
17. feb 2014

a o kolkej my 16:30sa my zda mala ma 9mesiacou tak patry do skupiny co bude podelky a stredy

ikacka
17. feb 2014

@liwuska aj my 🙂 24.2. o 10.45. Vidime sa?

liwuska
17. feb 2014

skoda ja som si dala poobede :(

liwuska
17. feb 2014

ikacka a kedy mate vo februari zaciatok kurzu a o kolkej?

liwuska
17. feb 2014

som si nevsimla ze si odpisala 🙂

liwuska
17. feb 2014

@sisakoch a vam o kolkej zacina kurz?

sisakoch
17. feb 2014

@liwuska ideme na ten neskorsi 10:45

liwuska
17. feb 2014

skoda ☹

amelia17
31. mar 2014

ahojte, zaujimalo by ma, ci sa tu najdu take, ktore po kurze v Mobiku ochoreli? My sme boli iba na prvej lekcii, obe deti dostali po nej 40tkove teploty. Potom sme sa kurirovali a nasledne po dalsej hodine sme chytili po prvykrat v zivote farebne sopliky. Co myslite, je mozne, ze by tam mali tak spinavu vodu???

ivanka.7
31. mar 2014

@amelia17 Nemyslim si ze spinava voda, ale skor ci od ineho dietata nieco nechytili... alebo ich neofukalo po plavani a pod. Ja som s Eli do Mobiku celu predminulu zimu, chora vtedy nebola ani raz, ani na jar, ked sme tam chodili... teoreticky tam mohla chytit siestu chorobu, ale to zas len od ineho dietata (ale mohla ju dostat aj hocikde inde, v juni sme chodili vselikde 😀). Nejake priesvitne sople mala na jesen, to sme tam tiez chodili sme spojitost s Mobikom nevidim, skor s detskou hernou, kam som ju tahala 😀 (to sa mi aj potrvrdilo, ked sme vyberali nahradky - neochorela ani raz a to bola vynechana prave ta detska herna).
Takze za mna nie.

kvetinqa
31. mar 2014

@amelia17 pochybujem, ze spinava voda. V mobiku maju iba kurzy pre babatka, nik iny do bazena nechodi... My sme absolvovali 4 kurzy a deti neboli chore ani raz.

rodinnevikendy2
1. apr 2014

Od maja otvarame novy klub baby plavania a hrave plavanie pre deticky od dvoch rokov v Bratislave PLUTVIČKA , teraz za uvadzacie ceny !

Tesime sa na vas

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂 🙂

matulienka7
17. jún 2014

My chodime s detmi plavat a berieme si vzdy so sebou plavacie koleso SWIMTRAINER. Dostali sme k nemu navod a fotky a snazime sa podla neho postupne naucit nase deti plavat. V kolesach sa im velmi paci. Dokonca v nich aj sama zvladnem 2 deti vo vode naraz. Oni su v polohe plavania a ja si mozem spolu s nimi uzivat krasny cas. Plavat chodime napr. do hotela Nivy, do Turcianskych Teplic, do Lipotu, do Viedne - Therme Oberlaa, do Senca... Taktiez sme kolesa super vyuzili aj v mori. Miesta striedame. Plavame vtedy, ked su deti zdrave a ked mame chut ist plavat. Nase deti miluju plavanie vo vode.

matulienka7
18. jún 2014

Odporucam super clanok o tom, kam sa ist kupat v Bratislave a okoli:
http://www.swimtrainer.info/kam-sa-ist-kupat-s-...

diana70
22. jún 2014

V centre Bratislavy otvorili klub Plutvička http://www.plavanieplutvicka.eu/

benackovaalex
25. jún 2014

O Plutvičke som už počula veľa pozitívneho, teším sa keď pôjdeme skúsiť aj my 🙂

diana70
25. jún 2014

Zdravím. Moja sestra profesionálne vedie kurzy plávania bábätiek, je to v hoteli Crowne Plaza v Bratislave, je tam vyhradené aj bezplatné parkovanie. Mrknite na /www.plavanieplutvicka.eu

iveta63nemo
10. nov 2014

Dobry dievcata, vidim, ze su to sice starsie prispevky, ale mozno zaujem je priebezny. Skuste plavacik v Spark hoteli pri Malackach (od Malaciek je to 2 km smer Plavecky Stvrtok), z Blavy ako napr. Lamac, Devinska tiez blizo. Pocas plavania babatka alebo starsieho dietata (novinka) je moznost oddychu aj pre rodicov vo wellness, v restauracii alebo vo vonkajsich priestoroch..., aj ako na dovolenku. Da sa ist cez plavacik alebo individualne, prijemne prostredie, pohodova atmosfera, ustretovi personal 🙂

rodinnevikendy2
17. dec 2014

Srdečne vás pozývame do babyklubu PLUTVIČKA v Bratislave
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

🙂 🙂 🙂

petruskaaaaaaaaaaa
10. jan 2015

Ahojte mamicky rada by som zacala chodit s malou na dedske plavanie mame akurad 3mesiace ale kludne zacnem aj od 4mesiacou chodit len neviem kam som z ruzinova mate skusenosti s nejakymi plavarnami a boli ste spokojne dakujem

lailal
11. jan 2015

@petruskaaaaaaaaaaa AHoj, v ružinove máš priamo Mobik 🙂 chodim tam s detmi uz 4.rok a som maximalne spokojna 🙂 zacali sme ked mali deti málinko pred 4 mesiacom, teraz ma dcerka 6 mesiacov a syn 4 roky :D Mobik nájdeš v ružinovskej poliklinike, sú tam ochotné milé kočky. Aj na recepcii aj inštruktorky. Prostredie krásne čisté, nálada priateľská. Ja tam chodím oddychovať a vypnúť z chaotického sveta okolo mňa. :D Opíšem ti aj prostredie, aj keď aj na stránke majú všetko myslím. Mobik nájdeš priamo v poliklinike na -1, keď sa vchádza dnu, majú pripravenú malú miestnosť, kam môžu maminky odparkovať kočík. Šatne maju aj pre ženy aj pre mužov / aj ockovia chodia s deťmi plávať na striedačku s maminkami a odporúčam / v šatniach sú zamykatelne skrinky, sprcha, WC, ohrádka s hračkami pre dieťatko, stolička pre dieťatko, fén, prebalovacie pultiky. Potom sa vchádza priamo k bazénu, kde sú 2 sprchy, 2 sauny, vírivka, recepcia s ochotnou "pomocnou rukou" keby niečo :D /káva, čaj, zabudnutá plienka, pomoc pri strážení dieťatka,.../ lehátka, ohrátky, prebalovacie pulíky, pitný režim majú tiež zabezpečený 🙂 v čom sa mobik odlišuje od iných klubov je, že tam znakovo neponárajú babatka pod vodu, ale počkaju kým je babo samo pripravene a skusi to samo. Hodiny maju instruktorky pripravené formou hry, pristupujú individuálne lebo vsak kazde dietatko je iné, ale zároveň je plávanie v kruhu aby boli deti spolu pokope 🙂 ešte ani raz sa nám za tie roky nestalo, že by sme si z mobiku doniesli domov daku chorobu. skor naopak. chodíme do mobiku aby choroby nechodili k nám. Odporúčam na posilnenie imunity, vážne to funguje :D Ďaľšie obrovské plus pre mobik je, že sa u nich dajú nahradiť všetky poctivo odhlásené hodiny. Napríklad, syn bol prihlásený na december, z celéhu kurzu plával kvoli úrazu nohy v škôlke iba 1x, ostatné hodiny som odhlásila a teraz si ich môžeme prísť nahradiť. čo je super, lebo neprepadli. 🙂 neviem čo by ťa ešte zaujímalo. kludne sa opýtaj, ak budem vedieť tak odpoviem 🙂
U mňa jednoznačne odporúčam Mobik 🙂

petruskaaaaaaaaaaa
11. jan 2015

@lailal dakujem pakene este by ma zaujmalo ako to je cenovo a kolko krat do tt sa tam chodi dakujem

lailal
11. jan 2015

@petruskaaaaaaaaaaa da sa 2x do tyzdna, aj 1x do tyzdna. ceny maju na stranke, ale casto urobia aj akciove ceny :D akurat vcera som platila za malu 8 lekcii myslim 140€ ale presne na toto bolo vypisane aj last minute za 130 napriklad 🙂

...este som zabudla napisat jednu chvalu, som si spomenula... moja mala si do neceleho 4 mesiaca nechcela drzat hlavicku, behali sme s nou aj po lekaroch kvoli tomu, skusali na nu vselijake cvicenia. vraj ma uplne ochabnute svalstvo. Potom sme prisli na kurz do mobiku, postazovala som sa instruktorke /Katka dakujeme/ a ona nam ukazala cviky na precvicovanie vo vode. Uplne super pomohlo. Teraz ma 6 mesiacov, za sebou 2 mesačné kurzy a mozem povedať, oňo ňuňo tuti fruty, plavanie a cviky pomohli a nasa hviezda krpata uz lezie po 4 a skusa si sadnut. 🙂 dokonca radostne reaguje ked sa jej opytam Eli ideme plávať? :D Syn ten uz je velky, on sa uz pyta sam. Maminka? uz je sobota? chcem ist plavat s detickami :D a takto vyjednava kazdy jeden den. este spomeniem ze Filipko mal z vody jeden cas panicky strach kedze jeho bio otec ho vo vani pritopil a filipko odvtedy vrieskal len co pocul ze tecie voda. a v Mobiku to s nim aj potom krasne zvladli. 🙂

petruskaaaaaaaaaaa
12. jan 2015

@lailal dakujem pekne za rady a za rozpisanie 🙂 uz sa tesim ked tam pojdem aj ja s malou ja totizto vodu zboznujem a mala zatial reaguje dobre na vodu 😎

ivanka.7
12. jan 2015

@petruskaaaaaaaaaaa My sme boli v Mobiku tiez velmi spokojne 🙂

giovanna1
11. feb 2015

Ahojte, poznáte niekto plaveckú akadémiu v Bratislave? čo na ňu hovoríte?

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdejko
26. feb 2016

da sa v niektorom klube plavat v Ba aj bez kurzu?

evenia
5. máj 2016

ahojte. osobne mam skusenost len s korytnackou a snop-om. a je to neporovnatelne! v korytnacke vas presne instruuju ako a kde sa s babatkom umyt, nakojit, seba umyt... bazen je urceny vyhradne pre rodicov s babatkami. naopak v snop-e sa kupu vsetci bez rozdielu veku (rehabilitacia, kurzy pre vsetky vekove kategorie...), spolocna je aj miniaturna satna, kde nie je miesto na odlozenie deti, cize sa ani rodicia nemaju ako poriadne osprchovat a ceresnickou na torte je 145 cm bazen, takze niektore z nas musia drzat dieta takmer nad hlavou a stat na spickach, aby sa neponorili. snop uz nikdy viac!