Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

katy1979
30. okt 2009

susy a kde je hotel albrecht?

monami70
30. okt 2009

susy, susy...tesim sa, ze Ste sa rozrastli a samozrejme GRATULUJEM!!!!

susy
30. okt 2009

Stare Mesto. malo by to byt niečo ako žralok, alebo čo.

susy
30. okt 2009

Moni, dakujem 😉

glumdolf
31. okt 2009

tu je stránka na to plávanie. http://www.ksp-zralok.com/sk-albrecht/index.html ale zdá sa mi to dosť drahé. Je to len 7 hodín.

katy1979
2. nov 2009

inde je to 8 hodin takze o tých par korun je to drahsie. zasa to moze vyhovovat ludom co chcu chodit iba raz do týždna

dudusa
8. nov 2009

ahojte,je zaujima ze zralok nemaju instruktorky s akreditaciou na vykon plavania dojciat a batoliat.teda aspon ked som si mrkla na orsr.sk.a zubrienka je na tom tak isto.

kape
13. nov 2009

My sme sa dnes vratili z hodiny v Mobiku, absolvujeme tam uz druhy kurz, zazili sme uz Hrosika, Zabiatko a teraz Mobika a na istruktorky v Mobiku nedam dopustit, ich pristup je uzasny. Pozeraju v prvom rade na to, co chce dieta. V Zabiatku to nebolo zle, aletam to islo dost rychlo, niekedy som mala pocit, ze sa trosku neberie do uvahy akuratna nalada dietata. Jednoducho sme si odcvicili svoje a islo sa domov. Tu v Mobiku sa v prvom rade pozera na to, ako sa momentalne dieta citi, aku ma prave naladu. Instruktorky ochotne pomozu, ak treba postrazit dieta, ked sa potrebujete obliect, da sa dohonut na termine plavania, na nahradach. Jednoducho pre nas su to tie naj instruktorky. A priestory maju prisposobene tiez pre babatka, my chodime skor ako nam zacina hodina a pozerame sa chvilku na deticky pred nami ako plavaju, maly ich "zerie" a za ten cas sa aj pekne napapame. A to ze su obe mamickami troch deti, a maju uz co to za sebou aj v tomto odbore na ich praci a pristupe poznat. Matka ma k dietatu uz iny pristup ako osoba, ktora este deti nema.

katy1979
13. nov 2009

hrosik neviem ale baby v zabiatku maju vlastne deti.

natalii6
17. nov 2009

Ahojte...mozete mi prosim poradit nejaky dobry kurz plavania babatiek v okoli ruzinova?

dudusa
18. nov 2009

ahoj,sestra chodi do zabiatka a je maximalne spokojna a hlavne aj neterka sa stale len usmieva,ked je vo vode.

malba
18. nov 2009

Ahojte vsteky co tu diskutujete na temu plavania. V prvom rade vam chcem povedat ze mam prve dieta a ked som sa rozhodovala kam zacneme chodit plavat tiez som zvazovala alternativy ako vy. Lakal ma west koli slanej vode, no Snop sme mali blizsie a par krat som tam bola ako tehotna na plavani pre buduce mamicky a raz dokonca so sestrou a jej malou dcerkou na plavani pre deti. Co sa mojej skusenosti tyka s tym Snopom tak som nebola bohvieako spokojna, z asi styroch hodin sme dve mali s babou ktora suplovala tu co sme s nou mali to plavanie mat a co sa tyka plavania s detmi tak nebolo to zle, ale vadilo mi ze clovek vosiel s malym dietatom do satne a ani ho nemal kam poriadne polozit aby ho obliekol, takze tie priestory neboli velmi prisposobene, asi pre to, ze to nie je zamerane len na deti. No a s Alvou malo skusenost viacero mamiciek v mojom okoli a teda vobec mi ju neodporucali. Tiez som sa dopocula o zabiatku a tak som si samozrejme kukla ich stranku, velmi ma to oslovilo a keby som sa nebola dozvedela o Mobiku asi by som isla tam. No dnes som strasne rada ze som sa rozhodla tak ako som sa rozhodla, najma na zaklade toho ze som poznala Lubku(jedna z instruktoriek) a vedela som ze je to uzasna mamina troch deti a ze ma za sebou bohate skusenosti, preto som ani minutu nevahala a naozaj to nelutujem. Chodime tam od sameho zaciatku a vzniku klubu a od styroch mesiacov mojho maleho syna. Uz na zaciatku mi instruktorki povedali aku maju metodiku a musim povedat ze sa mi to velmi pacilo, lebo iba vdaka tomu a uzasnej profesionalite instruktoriek moj maly miluje vodu a po viac ako dvoch mesiacoch zvlada aj ponor do vody bez toho aby mu to co i len trochu vadilo. Chcem tymto podakovat a naozaj pochvalit nase instruktorky, ktore tuto pracu robia naozaj s laskou, zodpovednostou voci babatkam ako aj profesionallnym pristupom, ci uz ide o to aby voda mala spravnu teplotu, aby prostredie bolo stale ciste a krasne vyzdobene,aby boli deticky spokojne a mali radost z vody a aby sme si uzili aj kopec srandy.Vieme ze nas vsetkych maju radi rovnako tak ako my ich. Uz sa nevieme dockat dalsej hodiny🙂 Takze chcela som tym povedat len tolko ze tym, ktore sa neviete rozhodnut Mobik vrelo odporucam.

natalii6
19. nov 2009

malba:co sa tyka Snopu tak to mam na skok od domu ale kamoskina dcera tam pracovala ako maserka a ta mi povedala ze tam bola nejaka pliaga vo vode a este sa mi nepaci ze tam nie je samostatny bazen pre deti ale chodia tam vsetci tak ma to odpudilo 😒 a co sa tyka Mobiku(to je ten co je na pasienkoch aspon dufam) tam som sa bola pozriet a naozaj sa mi tam pacilo aj som sa tam cez internet prihlasila ale nehodil sa mi ten cas tak som sa odhlasila ale po novom roku by som tam chcela chodit.

malba
19. nov 2009

Natalii6 Ano Mobik je ten co je na Pasienkoch. Chapem ze nie vzdy sa cas, ktory vam urcia, hodi, ale musim povedat ze my sme absolvovali aj ranne kurzy aj obednajsie a maly sa vzdy tak nejak prisposobil, takze ja v tom nevidim osobne problem, no ako sa hovori sto ludi(deti) sto chuti. Ale myslim si ze na zaklade toho ako poznam instruktorky, ked ti nahodou termin nevyhovuje netreba sa bat a zavolat, ak to je v ich silach a moznostiach urcite sa ti budu snazit vyjst v ustrety a pripadne dat iny cas. Najlepsie je v prihlaske do poznamky uviest kedy asi tak by ti to najviac vyhovovalo, co ale samozrejme neznamena ze ta na ten cas urcite daju, no mozu na to prihliadat pri zaradovani do kurzu. Takze drzim palce a urcite sa medzi nas pridajte🙂🙂🙂

susy
25. nov 2009

ja chodím s mojim 2,5 r. synom plávat. je to každú sobotu a je sam vo vode s inštruktorkou.

dann
27. nov 2009

ahojte, ten Mobik je uplne svetovy!!! S MIskom sme chodili na rehabku na Jankolovu, pani Evicka tam maleho vycvachtala aj masaz a bublinky mal, to bolo asi ked mal pol roka. minuly tyzden sme dokoncili zaciatocnikov v Mobiku a sme nadseni. s kamaratkou sme vyberali vhodny kurz a na pasienky som chodila plavat uz od malicka, tak ked som zistila ze tam robia aj kurzy pre deti, napisala som tisic otazok a obratom mi bolo vsetko vysvetlene, myslim, ze Monike sa o mne aj snivalo, bola velmi zlata, lebo sme sa prestahovali do Rovinky a v rannej zapche by som bola asi hodinku a zase o 12 hod uz Misko spi, tak nam usila termin na mieru a este nas supla do kurzu aj s kamoskou, cize 200% sluzby... Miskovi velmi vadilo, ked mal vodicku v tvaricke, ked som mu umyvala vlasky vo vani, tak hned vyskakoval a po prvych hodinach plavania uz sa sam oblieval krhlickou, cize ten pokrok bol ocividny. a instruktorky klobuk dole, Monika aj Lubka nam vzdy pomohli, ked bolo treba obliect plavky, postrazit maleho, dat mu chcrumku na cestu domov 😉 a tie pesnicky si spievame aj doma a jasime sa. citili sme sa tam ako doma a ta hodina presla ani neviem ako. urcite budeme pokracovat, uz sa tesime.

ajka82
28. nov 2009

ahojte, nebudem rozpisovat svetove romany, ale my tiez chodime do mobika a ako tak citam uz baby predomou vychvali a ja sa mozem len pridat 😉 super instruktorky, ktore vzdy radi pomozu so vsetkym, paradne prostredie a moja krpata je vo vode jak vo svojom zivle a velmi sa jej tam paci (a my to hlavne ani daleko nemame, takze dalsie plus, ktore asi vsetkym nepomoze 😝 )
takze mobika len odporucame ked si neeviete vybrat 😉

lillynikinaty
5. dec 2009

Ahojte, ja som sa tiež dlho nevedela rozhodnúť, kam so synom budem chodiť plávať, pláva od 3 mesiacov, máme vyskúšané rôzne baby cluby a pred mesiacom som sa rozhodla skúsiť to v Mobiku. Odporúčam vrelo všetkým, pretože kočky inštruktorky sú profesionálky v každom smere s prácou s deťmi, dokázali vytvoriť príjemné prostredie, výbornú atmosféru, profesionalitu vo vode a samozrejme, všetko s úsmevom. A vždy je dôležité mať profesionálneho inštruktora, to píšem z vlastnej skúsenosti. Sama sa amatérsky venujem tejto problematiky a viem, že vedomosti a zručnosti a skúsenosti sú neoceniteľné pri tejto práci. A uvedomila som si, že to môže mať obrovský vplyv na smerovanie detí vo vzťahu k vode. Takže skúste to v Mobiku, uvidíte, budete milo prekvapené.

dudusa
10. dec 2009

Babenky,to fakt sa vam paci mobik??neviem,ale podla mna moc malinky bazen a poobede tam naskacu dospelaci. 😠

zukab
10. dec 2009

albrechta neodporucam, total neprofesionalita, plus bazen je pokial viem aj pre hotelovych hosti, co je teda podla mna viac nez zle, maju nizku teplotu vody, cim nesplnajuj zakladne kriteria.

ja som spokojna so zubrienkou. maximalne.

kape
16. dec 2009

Dudusa, podla mna ked vyskusas jeden kurz s instruktorkami, uz velmi asi nebudes chciet menit. Priestory nie su uplne najlepsie (bazen na ten pocet deti uplne staci, max. 4 deti vo vode) , ale ani najhorsie, ale pristup, ktory tam vo vode je k tym detom vedeny je ten hlavny dovod, preco tam vsetky chodime s radostou aj s malymi krpcami a necheme to menit za ziaden iny kurz. Ja som velmi rada, ze v januari pokracujeme dalej.
Rozpravala som sa s jednou mamickou a tiez povedala, ze boli najprv v Zabiatku, ze fajn, az na to ze jej nechceli zacat plavat so starsou 2 rocnou dcerkou ako zaciatocnickou, ale ze tu sa da s instruktorkami dohodnut, snazia sa maximalne vyjst v ustrety a ze pristup je o niecom inom. Takze nie som sama s tymito pocitmi.

Clovek moze porovnavat az ked toho viacej vyskusa, na zaklade jednej skusenosti v jednom kurze sa nedaju hodnotit ostatne. My sme uz absolvovali kurzy plavania v 3 roznych zariadeniach v BA, ak ste spokojne tam kde ste, tak asi dovod na zmenu velmi nie je.

A inak v Mobiku mame za sebou 3 kurzy a musim poklapat ze maly je uplne fit. A to nam pocas kurzov vyliezlo aj 8 zubov. Takze asi aj ta vodicka je tam v pohode. A bez papiera z hygieny , by to dievcata nemohli prevadzkovat.

dudusa
18. dec 2009

ok,ja nechcem vyvracat nikomu svoje.ale chodila mi tam znama a vadila jej vtieravost az prehnana instruktoriek. 😝 a nechapem ako mozu vyjst v ustreti,ked maju nahlasene len babetka a jedneho velkaca,viem ze baby zo zabiatka to nemiesaju,lebo je tam rozdiel vo vyuke.

cica13
18. dec 2009

Dudusa, JPP..jedna pani povedala.....tebe to povedala znama, a zazila si aj ty v skutocnosti Lubku a Moniku????
nesud podla toho, co ti povie niekto iny.
Ja sa poznam s Lubkou a Monikou uz davno este z Hrosika a su to uuuzasne zenske a klobuk pred nimi dole... 🙂 🙂 🙂 a chodim k nim aj do Mobika a je to super, ze su take mile.....vedia tam navodit prijemnu rodinnu atmosferu 🙂 🙂 🙂

Moni, ak to citas, tak vies, ze to myslim uprimne..... 😉 😉 😉 cmuk za tvoju a Lubkinu laskavost, mam vas rada 😲 😲

monami70
20. dec 2009

Dakujeeem,
mojim mobik dievčatám za pochvaľné písmenká a ich spokojnosť je pre nás veľká výzva, ktorú verím, že neskalmeme.
Túto prácu robíme hlavne srdcom a dlhoročné skúsenosti nielen vedenia lekcií sú hlavne v súlade so psychomotorickým napredovaním každého dieťatka a tým je táto "práca" veľmi špecifická na citlivé vnímanie osobností detí. Čo možno nie každý dokáže vnímať. A verte nám, že úsmev a radosť, ktorú dieťa cíti v prvom rade z rodiča, ale aj inštruktora je základom, preto o čo sa my snažíme. A asi všetci dobre vieme, že deti oklamať úsmevom sa nedá, vycítia ak nie je úprimný... 😉
Myslím si, že rešpekt voči deťom aj rodičom je naš základ.
Samozrejme bez Vás rodičov by sme to takto skvele nemali šancu zvládať.

Preto ešte raz veľké ďakujem za Vašu dôveru, názory všetkých na tomto chate.

Prajem Vám aj Vašim ratolestiam pokojné Vianočné sviatky a tešíme sa v Novom roku na stretnutia.
😉

nsoci
7. jan 2010

Baby poznate toto?
http://www.plavaniedeti.sk/

adam07
7. jan 2010

nsoci, tie kurzy robi Elenka Cenka, som k nej chodila so starsim, este ked to mali v Stupave, ma super pristup, je velmi mila a prijemna aj k drobcom.. teraz to ma vo Whoteli, kamoska uz u nej na kurze bola, ze vraj je to mensie ako v Stupave, ale inac mi hovorila, ze super.. sak zavolaj a uvidis... 😉

emjee
7. jan 2010

nsoci ano - boli sme s M., super 😉

chromozom
11. jan 2010

My chodime na plavaniedeti.sk a sme mooooooc spokojni... Super inšetruktorky, skvely pristup. 🙂

martapn
19. jan 2010

ahojte. chcem sa opytat ci chodievate s 2-3 rocnymi detmi plavat niekde mimo kurzov. je napriklad v bratislave plavaren alebo hotel kde je teplo, cisto a detsky bazen? poradte.
dakujem

katy1979
19. jan 2010

marta ja viem akurat o hotel nivy, baronka popr. senec