Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

jamerlenka
31. aug 2009

ahojte,
prave som si pozerala tu zubrienku, nenasla som tam vsak, alebo som to prehliadla, kolko deticiek naraz je v bazene? neviete mi poradit?
dakujem 🙂

biba12
1. sep 2009

Napis im mail, pripadne zavolaj, oni len teraz otvaraju, ale myslim, ze hovorili 4. Ale este si to over.

bezaz
3. sep 2009

ahojte, tak ja len pridam nasu skusenost z hrosika
dostali sme sa tam po znamosti, inak nemate sancu, maximalne cez leto, ked su panicky na dovolenkach
pristup ok, ale poslednu lekciu sme mali s inou instruktorkou a ta zacala kydat na predchadzajucu babu, ze co nas to ucila, takto sa to nema, blablabla..
a najlepsie na koniec.. chodili sme v case majovych "sviatkov", takze 1.5. nam odpadla lekcia s tym, ze sa nam oni sami ozvu, kedy si tu hodinu nahradime.. dnes je 3.9. a ziadnu hodinu sme nemali.. pisala som im mail, zatial bez odpovede, som zvedava, co mi odpisu, lebo v prevadzkovom poriadku maju uvedene, ze nahradit si lekciu je mozne len do 3 mesiacov od skoncenia kurzu..
takze maju tam exkluzivny bordel a pokial nie ste nejaka radoby celebritka, tak na vas zvysoka kaslu
nehovoriac o cene kurzu, ktora bola 70eur za 4!! hodiny plavania, ktore sme nakoniec absolvovali len 3 😝

monami70
3. sep 2009
katy1979
4. sep 2009

monami tak nech sa ti dari. to bude priamo vo vyukovom bazene ci mate vlastny. to vies hygiena. a mate uz aj povolenie od hygieny.
akým stýlom chcete ucit? celkom ma to zaujima ze co noveho tu vznika.

monami70
4. sep 2009

Ahojko Kati,
Bez suhlasu hygieny by sme nemohli zacat prevadzkovat tuto cinnost to je dufam uplne jasne a ver, ze sama som amina a uz niecim som presla, je to velka zodpovednost a "bezpecnost" deti je na prvom mieste.
Kurzy budu prebiehat NIE vo vyukovom 25m bazene, ale v relaxacnom bazeniku dole pod vyukovym, kde mame teplucku vodu, je to v ramci saunovych priestorov. Technologia dezinfekcie vody je najnovsia a teraz spustena a to UV cervenym svetlom a min chloru. Aj hygiena ostala nadsena. Je to uprava vody ako sa upravuje pitna voda.
Verejnost je diskutabilna, pokial viem vo vacsine prevadzok (okrem Banselovej(byv.Alva), Westu a Zubrienky) je spojene aqua baby aj s verejnostou, viem o com hovorim v niekolkych som osobne pracovala.
Hygiena jasne vymedzuje podmienky, ktore prevadzka musi splnit.

No co sa tyka metodiky a ucenia ako si to nazvala, je to tema na osobne stretnutie a tymto Vas k nam pozyvame aspon sa prist pozriet a porozpravat. nie je to tema na web. Mame vyhradene nazory na aqua baby, kde v prvom rade dbame na pohodu a radost dietatka v kontakte s vodou.
Som rehabilitacna, byvala zavodna plavkyna, mamina 3 deti...

Kludne sa pytaj, no rady Ta uvidime a porozpravame sa.
Zdravim Teba aj vsetky ostatne maminky co uvazuju o "plavani" a blazneni sa vo vodicke.

natashkaa
4. sep 2009

Ahoj monami ja by som straaaasne moc chcela len my mame 4m az v oktobri mam otazku planujete aj kurz cez vikend aby sa mohli zucastnit aj oteckovia? a este jedna otazka uz sa k tomu snazim dopatrat velmi dlho ale nikto mi neodpisuje. Ak by som chcela pracovat ako instruktor plavania deti kde je mozne si spravit kurz. Ja som skoncila pedagogicku fakultu UK plavam od malicka voda je moj domov, neviem ci je treba mat specialnu skolu.....ak mi poradis budem Ti velmi vdacna

katy1979
7. sep 2009

natashkaa ten kurz instruktorov som hladala aj ja. dopatrala som sa akurat k jednej babe do BB ale akosi neodpisuje na maily tak som sa na to vykaslala. ale tiez by sa mi pacilo robit takuto pracu.

monami zatial sa len pýtam. teraz sme momentalne spokojní tam kam chodime. teda moj syn je spokojný takze to je to dolezite.
uzatvorene plavanie je aj zabiatko to v zozname nemas.
ak sa rozhodneme pre zmenu urcite sa prideme pozriet.
k tej metodike som len bola zvedava ci uprednostnujete metodiku p. Vajdu alebo nie.

natashkaa
7. sep 2009

katy
presne banby sa to vola nie? ani mne neodpisuje na maily. ach jaj no...prave nikto komu napisem mi neodpise a neporadi. katy a ty kam chodis?

katy1979
7. sep 2009

natashka nazov uz neviem ale viem ze je z bb.
my sme chodili od malicka do alvy a teraz od jari chodime do zabiatka.
v alve mi vadilo ze kazdý mesiac bol iný instuktor. teda vadilo to malemu. a potreboval zmenu tak sme skusili ist inam. kedze chodime vsade mhd tak som potrebovala aby to bolo v ba.

natashkaa
7. sep 2009

a v alve alebo ziabiatku si sa nepytala instruktorov ze ako sa k tomu dostali? my zacneme teraz od oktobra prvy krat plavat s malym lebo bude mat 4 mesiace tak som zvedava planujem bud mobika alebo zubrienku v ivanke alvu som chcela ale naposledy som nepocula prilis pozitivne ohlasy. Zabiatko si teraz dost pochvaluju len maju pre mna prilis zle casy skoda

katy1979
7. sep 2009

v zubrienke je baba z alvy. osobne si myslim ze celkom schopna.
nam sa zatial v zabiatku paci a aj cas nam vyhovuje. taký drobci ako tvoj chodia vacsinou pred obedom alebo okolo obeda ale to bolo aj v alve teda presnejsie WBC aby sme to neplietli.
zabiatko je vyskolene prave v BB a chodia potom do prahy. WBC netusim skor mam pocit ze to robia sami

natashkaa
7. sep 2009

to fakt? no ja som z bernolakova a velmi som vahala nad ubrienkov - predsa nevedela som ci "dedinska" kvalita odpoveda tej bratislavskej ale ked hovoris, ze je tam baba z alvy...

natashkaa
7. sep 2009

žubrienkou....len oni maju tie casy tiez nic moc..ja potrebujem bud uplne skoro rano alebo vikend nech moze aj manzel on strasne chce...a snop? na nich si nepocula nieco? oni totiz maju vikend len trochu sa mi nezdaju lebo bazen je verejny

katy1979
7. sep 2009

do snopu sme nechodili takze na to ti musi odpovedat niekto iny. ak chces vediet ako to je s bazenom staci si zavolat na hygienu v ba oni ti povedia ako to maju s vodou.
v alve zevraj na posledy bola voda uplne v poriadku.
my ked sme boli v dominikovom veku tak sme chodili na 8 rano alebo na obed. vikendy no to je asi klasika problem.

monami70
8. sep 2009

Cautre dievcataaa...
paci sa mi ako Ste sa rozrospravali a pokecali 🙂
Katy ak si citala moje preispevky na predchadzajucej strane urcite pochopis ku komu inklinujem v metodike a vedeni babatka v kontakte s aqua baby.

Natashka, Tebe som odpisala v internej poste, a k tym vikendom...,no katy ma pravdu, klasika problem, ale ja sa budem snazit spravit nedele. No nezvisi to len odo mna a organizacie.
Samozrejme babatka su rano skoro, u nas 8,30h.
To je skvelee Katy, ze Tvoj zabiacik je vesely a spokojny vo vodicke...vsetko dobre Vam prajem.

🙂

euphoria
9. sep 2009

my chodime tiez do zabiatka, absolvovali sme tri kurzy.sme tam obe spokojne..

chcem sa spytat, vami spominane niektore kurzy pre deti su verejne, znamena to ze do toho istehop bazena sa chodia kupat aj dospeli, len v inom case? vazne???? dovoli to hygiena?

katy1979
9. sep 2009

euphoria vsak senec tak funguje a v podstate aj SNOP tam chodia dospelí na rehabilitacie.
no vidis asi hygiena dovoli. alebo nenosia vobec vzorky na hygienu

euphoria
9. sep 2009

Fakt zasnem.Nechapem potom matky, ktore tam chodia s takymi malymi babatkami, neriskovala by som to.

lubli
10. sep 2009

Dievcata, neda mi nereagovat, mozno ste pozabudli, ze technologia upravy vody sa velmi rychlo vyvija a je v zaujme kazdeho prevadzkovatela, aby voda splnala vsetky kriteria a bola vhodna pre ich typ prevadzky. sucasne technologie dokazu tak prefiltrovat, vycistit a upravit vodu cez noc a hlavne v mensich bazenoch ze voda je rano uplne nezavadna. ked chcete ist plavat, zistite si akym sposobom je voda upravovana. verte, ze hygiena je nekompromisna a dosledna a kazdy problem s vodou sa tak ci tak neskor ukaze. Netreba hned vsetko odsudit a postavit sa k tomu negativne.

katy1979
11. sep 2009

lubli pokial viem senec fungoval tak ze v polovicke bazena bola plavanie drobcov a v druhej nejake cvicenie pre dospelých. SNOP verim ze maju cistu vodu a o iných neviem ze by fungovali aj pre verejnost.

talinka
29. sep 2009

ahojte, zacali sme plavat u "monami" mobik a max spokojnost 😵 😵 😵 skvela atmosfera, krasne priestory, perfektne instruktorky, super pristup...mozem len a len odporucit !!!!

tessie
29. sep 2009

aj my sme dnes začali kurz u Moniky a Lubky v mobiku... Poznáme inštruktorky už z iného plávania, sú veľmi šikovné a perfektný prístup k deťom... fakt sa vyznajú. Vrelo odporúčam. Toto je nové, je to na Pasienkoch, vyzerá to tam super, voda vhodná pre malé bábätká, nie je to vo veľkom plaveckom bazéne, ale v malom výukovom pri saune...

mata3
1. okt 2009

Talinka a Tessie nie je ten bazen trosku mensi ???...sa mi zdal na fotkach... 😝

talinka
1. okt 2009

mata, bazen je uplne v pohode, postaci...netreba vobec vacsi...mame priestoru az az...sak je nas tam zopar a netlacime sa 😉

leusina
8. okt 2009

Ahojte.mozete mi poradit?som z dnv a mame blizko hotel west aj rolando.v rolande su kurzy,ale by chceli len tak mimo kurzu,len prilezitostne.niekde blizko.dakujem

monami70
15. okt 2009

ak mozem poradit tak urcite v tej lokalite hotel W, poznam obe prevadzky...nie ako klient 😉
Vela stastia v mudrom rozhodovani sa...

tehula
27. okt 2009

Ahojte, chodite niekto na Jankolovu plavat s detmi? Odkedy dokedy maju otvorene?

katy1979
28. okt 2009

tehula netusim ako maju otvorene ale tipujem ze doobeda su tam kazdý den urcite kedze su tam rehabilitacie.

susy
29. okt 2009

počula som, že je nejaké plávanie aj pri hoteli Albrecht. Neviete niečo viac ?