Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

tanija133
31. mar 2012

@uhlopriecka
@leusska
@sloniiicek ja som to kupila, volala som tam, zapisala som sa do kurzu, ale tiez mi nejde do hlavy ako kapacitne sa to da zvladnut....tam na Teslovej chvilku fungoval take aqua baby plavanie, a potom sa prestahvali do Hotela mamas....a tito su tam udajne novi, z Relaxxu, spolupracuju s instruktormi z FTVS? tak mi hovorili.....od aprila.....mozno su novi , a chcu normalne fungovat, tak touto formpou cez zlavu si mozno hladaju zakaznikov...snazim sa mysliet pozitivne.....Uvidime co z toho bude.....nemyslim si ze stranka Zlava dna, by sa zapodievala s nejakou neserioznou firmou...

kala33
31. mar 2012

dievčatá, neviem či viete o novootvorenej plaveckej akadémii v Petržalke, nepoznám , my teraz nechodíme na plavecký, ale mám to blízko tak len pre info komu by vyhovovalo☹
http://www.plaveckaakademia.sk/sustekova/kontakt

uhlopriecka
31. mar 2012

@leusska
@sloniiicek ahojte, tak bola som dnes vecer na Teslovej 12 a po aqua centre delfinik ani stopy. ziadna tabula, ziadna menovka, ziadna smerovka. je tam viacero vchodov oznacenych ako 12, medziinymi firmami aj velke taoisticke centrum, zeby to bolo tam??? kedze je dnes sobota, nedostala som sa do dvora v ktorom by to teoreticky mohlo byt (bola tam kedysi vydajna intern.obchodu HEJ), ale aj to pochybujem, ze by si nedali cedulu zo strany ulice.

nechcem im uplne krivdit, mozno fakt zacnu v pondelok kurzami a bude to napriklad v tom dvore. no ja si to ani za tych 71 eur nerisknem.

tvorivedeti_sk
31. mar 2012

ahoj, my sme chodili plavat na kolibu, pacila sa nam slana voda, kedze sme mali podozrenie na atopicky exzem, a prislo mi pohodove aj to, ze sa mozem v klude osprchovat, lebo po saunovani, kym som v sprche, mi postrazia dceru (aj ked pri druhej dcere to niekedy nejde, lebo u inych ludi place🙂)).
a podruhe som vyuzivala to, ze som mohla prist s obomi - a jednu mi postrazili, aj ked za poplatok, ale velmi prijatelny. teraz je super to, ze starsia dcera ma 3 roky a plava sama, takze idem na hodinu aj s obomi, jednu mam na rukach a druha si plava - iba ju usmernujem - je super, ze sa tam da naozaj dohodnut individualne aj na takomto niecom....
kamaratka chodi do pezinka a aj tam jej druhe dieta strazia, vraj je tam velky kutik na hranie
teraz sme zacali chodit aj do toho noveho bazena v petrzalke so starsou dcerou, velmi sa nam paci a myslim ze je vhodny viac pre deti od 3 rokov, lebo mi chybaju prebalovacie pulty pre malicke deti priamo pri bazene alebo ohradka, kde sa da este nesediace dieta polozit, kym sa mama osprchuje, a nemaju myslim infrasaunu, ale ak sa nemylim taku klasicku, ale inak, maju vyborne instruktorky a pacilo sa mi, ze maju aj kurz, kde moze rodic byt s dietatom v bazene, a to aj ked je starsie, myslim, ze az do 6 rokov. my sme tuto variantu volili kvoli tomu, ze dcera sama plava a nechceli sme, aby urobila krok naspat - ked sa ju napr.trener bude bat pustit vo vode...
tych zariadeni je fakt vela, skoda, ze sa vacsinou neda prist vzdy iba jednorazovo, vyskusat. na zadrhel totiz vacsinou prides nie vtedy, ked sa tam "rozkukavas", ale az ked si na hodine, a zistis, ze chyba napr. este jedno miesto na prebalovanie, alebo ze je rad pred sprchami, lebo je tam vela babatiek a malo sprch, alebo ze instruktorka to s detmi velmi nevie..... drzim palce🙂

uhlopriecka
2. apr 2012

@tanija133 ahoj, urcite daj prosim vediet ako to dopadlo, ci sa kurz zrealizoval a ako sa ti pacil 🙂 dufam, ze bude vsetko v poriadku. si zapisana na aprilovy kurz? caves

tanija133
2. apr 2012

@uhlopriecka dam vediet, ja som uz teraz tiez v napati ze co bude, predtym ma to ani nenapadlo...ale verim tiez ze vsetko bude ok, ked nie, tak myslim ze Zlava dna ti musi vratit peniaze....nakoniec to kupilo 200 ludi.... 😉 A som zapisana az na majovy kurz, od 30.4.

kukis
17. apr 2012

Ak vam mozem poradit skuste stredisko WBC na Trnavke ponuka kurzy plavania pre deti od 4mesiacov do 4rokov .Dolezite je ze bazen je urceny len pre deticky a nie pre verejnost.Viem co vam odporucam nakolko mam dlhorocnu skusenost.Ci ponarat alebo nie to je len na vas nikto vas nebude nutit.Tak vesele plavanie.

tanija133
2. máj 2012

@uhlopriecka tak plavanie v Definiku sa predsa kona...uz sme mali prvu hodinu a zajtra druhu....celkom fajn...su tam nejake nedokonalosti, nie su este zabehnuti ,ale snazia sa a su velmi mili, aj instruktorka je fajn..... 😉 Moj maly je uz velky, je zvyknuty na vodu, ale aj tak som chcela chodit na taketo plavanie, nech sa otuzujeme aj, a hlavne mame problem s umyvanim vlaskov , tak snad aj toto tu nam pomoze....A za tie peniaze asopm mame o zabavku viac.... 😉

uhlopriecka
10. máj 2012

@tanija133 vdaka, ze si mi dala vediet! tak super, nech to malemu prospeje 🙂

tanija133
10. máj 2012

@uhlopriecka naozaj nelutujem ze som tam isla.....uz tam chodime 2 tyzdne, a vsetko sa tam zlepsuje, kazdym dnom.... 😉

monami70
15. aug 2012

Na portáli Zľava dňa je možnosť kupiť kupon na kurz v Mobiku, už len dnes 🙂

lubiduch
28. nov 2012

neviete poradit nejake kurzy plavanie pre babatka od cca 5-6mes v okoli ruzinova? ja som si nasla na nete mobik a to sa mi celkom pozdava, mate niekto osobnu skusenost?

pipka
28. nov 2012

@lubiduch my sme do mobiku chodili a maximalna spokojnost 😉

bujdy1984
4. dec 2012

ahojte babenky, plavat s detickami sa da aj v Reocentrume, ktoré sa nachádza v Petržalke na Jankolovej ulici. Nie je to presný kurz plávania, ale deticky sa nachádzajú v bazéne, o ktore sa stara zdravotná sestra - masiruje im chrbticu, nožičky a sem - tam im pusti bublinky - masáž. 🙂.

nicearty
3. jan 2013

ahojte, mohli by ste mi poradit..nemam cas si precitat vsetky prispevky od zaciatku..chcela by som ist so syncekom plavat, ale hladam take plavanie, kde je voda v bazeniku slana, viem, ze taka je v Hrosiku, a potom som sa uz nedopatrala, ci aj inde je..viete mi niekto poradit, kde este taka voda je? mame totiz trochu atopicky ekzem, ale myslim, ze taka voda je aj zdravsia...chceli by sme ist uz od februara, tak teraz budu v januari prebiehat zapisy, len stale neviem kam..a este tie co chodite so svojimi detickami do Hrosika, ako sa tam da dostat? len autom? dakujem 🙂

tweetinkapp
3. jan 2013

@nicearty viem, ze slana voda je este aj na sustekovej v plaveckaakademia.sk. oni ponukaju kurzy na viacerych miestach, tak mozno maju este aj nejaky iny slany bazen

nicearty
4. jan 2013

@tweetinkapp dakujem velmi pekne 🙂 pozeram, len do petrzalky z race ist, to by bolo horsie ako z race na kolibu..neviem ci budem mat stale k dispozicii auto..preto by ma zaujimalo, ako sa da dostat aj do Hrosika, ked by som auto nemala, lebo to je az ten hotel niekde pri lese a ci od poslednej zastavky k hotelu je velmi daleko peso..a nikto mi uz nevie o nijakom plavani, kde je slana voda?

zz134
1. feb 2013

Ahojte kocky, prosim nemate niektora skusenost s plavanim s babatkami na bansalovej ulici v BA? Vola sa to tusim water baby club. Dakujem!

drobec222
12. feb 2013

ahojte tu je super prehlad baby plavani http://kamsdetmi.sk/sportove-centra-a-kluby/ 🙂

karolina1974
7. mar 2013

dobry vecer, citam o skusenostiach mamiciek v ramci plavania. ja som zacala chodit plavat s mojou dcerkou do Limbachu do Korytnacky. chodime do tohto strediska uz 2 rok a nelutujem. pani instruktorka ma velmi dobry pristum k detom moja mala ju zboznuje a mame doma komplet vybavu plav. pomocok, lebo plava aj doma a hra sa na "nasu instruktorku Barborku" chodila som do dvoch stredisk v Bratislave a okoli ale stale sa nam menili instruktorky a potom som mala pocit, ze uz ani pre mna ani pre malu to nie je o pohode. co ma ale odradilo bola kvalita vody(zhorsovalo sa to a uz aj tym, ze po nas chodili cvicit - starsie skupinky ludi a bazenik bol aj pre hotelovych hosti)
Tym som chcela len povedat tolko, ze som mala moznost porovnat.
aj napriek tomu, ze cestujem 2x do tyzdna do Limbachu ,kazda hodina je pre mna a moju dcerku zabava a ja mam z kazdej hodiny strasne super pocit. po plavani si malu v klude mozem obliect, mozem v klude nakrmit a ked je v kutiku a hra sa na kucharku ja si pijem svoju oblubenu kavicku, bez ktorej by to ani po plavani neslo.
moja mala je stasna a spokojna a to robi stastnou mna!!!
MAMINKY ak naberete odvahu vyskusajte a uvidite, ze budete spokojne.
Barborka "Ďakujem!" Karolina - Bratislava

karolina1974
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina1974
7. mar 2013

@nicearty ja chodim plavat do Korytnacky V Limbachu. reagujem na tvoj prispevok preto, lebo i ja som navstevovala stredisko: preto, ze tam je slana voda ale zistila som, ze to je len sacok soli primiesanej do vody. moj nazor je ten, ze vsetko je len a len o velkej starostlivosti prevazkarov ako sa o vodu staraju a potom sa nik nemusi bat, ze by sa babatku nieco vo vodicke stalo s pokozkov. mamicky si myslia, ze ak je slana voda tak sa nemusi osetrovat chlorom...JE TO OMYL!!! mame doma bazen a ,ked sa nam narodila mala tak som sa zacala viac a viac zaujmat o nasu vodu v bazeniku. tym, ze som chodila plavat tak aj doma som chcela mat vodu tip - top. jedno je ale iste - vodicka pre taketo male deticky by mala byt IBA pre babatka a nie pre kopec dospelakov, kt.si idu do vody zacvicit alebo vymocit otlaky..... rozhodnutie je na kazdej z nas. toto je iba moj nazor.

bubinovci
7. mar 2013

@zz134 my chodíme 😉 sme tam spokojní, majú dlhoročnú prax 😉

barbade
14. apr 2013

Objavilo sa vobec tohto roku na nejakom zlavovom portaly baby plavanie? Su to fest drahe veci, takze urcite by som radsej zaplatila o polovicu menej aj v nejakej novej prevadzke (aj ked samozrejme len ak maju potrebne certifikaty a ak je tam proste vsetko v poriadku). Taketo drahe veci ako fotenie babenka, plavanie a podobne fakt radsej riesim cez zlavy, len sa mi nezda, ze som sa v poslednej dobe s plavanim na zlave stretla. Neviete o niecom? Dik 🙂

janulcik
15. apr 2013

Ahojte,chcela by som len pridat svoju skusenost. Zacali sme s Delfinom, ktory sa prestahoval do stareho mesta pod nazvom Mother. Neboli sme spokojni s prevadzkou ( - prechody tepla, zimy.. co sa na novej adrese urcite zmenilo) a organizaciou. Kamaratka tam bola pred nedavnom a stazovala sa na neprofesionalnu instruktorku a velmi neorganizovanu prevadzku. Momentalne chodime do Alvy a mame uz treti kurz. Sme velmi spokojni s instruktorkami, cistotou a so vsetkym. Velmi ich odporucam. Bazenik je len pre deticky a nerobia sa tam ine kurzy (ako napr. aerobik v Snope a pod.). Vyhodou je i plytsi bazen pre mensie mamicky 🙂.

pe
16. apr 2013

asi to sem az tak nepatri, ale cchela by som sa poradit, ze co obuvate detom na prechod medzi satnou a bazenom a tiez v sprche, za dva tyzdne zacinam s 2,5 rocnou dcerkou chodit na plavanie a chcem jej nieco zohnat, nech nebeha bosa... prosim vas poradte nieco 🙂

mrcicek
16. apr 2013

Pěkný den MAMINKY, v Bratislavě můžu jen a jen doporučit MOBIK (www.mobik.eu). Před MOBIKem jsme navštěvovali i dva jiné plavecké kurzy a spokojené jsme moc nebyli.
V Mobiku jsme byli mile překvapeny. Velmi příjemný a ochotný personál, mám pocit, že tam nic není problém 😉 Vše máte plně k dispozici. Potřebujete pouze plavky a osušky (a když aj to zapomenete, ochotně pomohou 😉) Stále se nám v bazéně věnují, hodinu od hodiny na malé vidím pokroky. Když melé řeknu jdeme plavat, tak zajásá a fičíme, takže spokojenost je i z její strany 😉
Když doplaveme, jdeme ještě nachvilku do výřivky. Malá si přelévá vodičku z konvičky do vody a já si nechám trošku promasírovat záda 😉 Následně sprcha a pak jdeme s malou do sauny (mají k dispozici dvě sauny, místa dost 😉)
Prostory bazénu jsou udržovány v čistotě, stejně jako šatny, sprchy. V celém prostoru bazénu, sprch pro děti, výřivky je stálá teplota. Stejně tak i ve sprchách a šatnách pro maminky, takže žádný „teplotní most“. Nikdy se mi nestalo, že bych pociťovala zimu a to bylo hlavně v zimním období dost důležité.
Po plavání můžete využít i dětský koutek, kde si děti rády hrají, mají dostatek jídelních židliček, lehátek. K dispozici máte i mikrovlnku…
Možná se brzy ve vodě společně s děťulencema potkáme. 😉

pipka
16. apr 2013

@pe ja som detom nedavala nic, lebo nechodili, takze som ich preniesla 😉 ale podla mna crocsy by boli ok, ak su nove, ciste 😉 a predsalen trosku fixovana aj pata, lebo slapky ako take su dost nebezpecne pre take male dieta 😉

ivanka.7
16. apr 2013

@mrcicek suhlasim vo vsetkom 🙂 ja s malou chodim do Mobiku od januara, cize v tej najvacsej zime a tom naj snehu 😀 kedze byvam len 10 minut peso, tak som na hodiny chodievala s malou v satke, kedze cez ten sneh sa slo uplne blbo. Vzdy je ochota pomoct od kazdeho a ja tam velmi ocenujem tu stalu teplotu a saunu. Po plavani s malou vzdy ideme do tej miernejsej sauny, nadojcim ju, dobre sa prehrejeme. Ani v najvacsej zime nebol problem s nou ist domov, vacsinou mi v satke zaspala ani som nevysla z polikliniky :D
A na plavanie sa vzdy velmi tesi a vobec sa jej nechce ist von :D

monami
18. apr 2013

Milé maminky 🙂 ! Vidím debatu o tom, ktorý z aqua baby klubov je ten "dobrý". Teším sa, že zvažujujete kam "namočíte" svoj "pokladík". Je dobréé rozprávať o skusenostiach v roznych centrách. Hlavne v Bratislave je ich viacej a tak je na výber. Chcem Vás upozorniť na článok v májovom časopise DIEŤA, ktorý vyjde 29.4. pondelok.
Bude tam článok s názvom "Ako sa zorientovať v aqua baby kluboch" 😉
V článku budu rady čo by ste si mali všímať prí rozhodovaní sa a upozornenie na založenie "Asociácie vodné deti" (Asociácia priateľov pohybových činností detí vo vodnom prostredí od narodenia do školského veku)