Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

petrinka
7. sep 2010

@maca79 no my ideme teraz na dovolenku k moru a prideme az koncom septembra, takze asi oktober uz nestihame. skor by som isla v novembri. otestujes a uvidime🙂

maca79
7. sep 2010

@petrinka oki dam vedieť a možno sa uvidime..lebo my budeme chodiť ešte asi aj v novembri 🙂

helen
7. sep 2010

@maca79 Ja som sa prihlásila až na december. Krylo by sa mi to s cvičením, nechcem pre ňu dve aktivity za deň 🙂

mici111
9. sep 2010

ahojte, boli ste kocky niektora plavat aj v Zabiatku alebo v Alve? lebo sa rozhodujem, kam ist..asi Zabiatko je mi sympatickejsie..ozaj, da sa tam v pohode zaparkovat blizko?

helen
12. sep 2010

@mici111 Ahoj, my sme chodili do Alvy so staršou. Boli sme veľmi spokojní, myslím, že inštruktori sú fakt profíci a priestory bazéna aj sauny sú úplne čisté. Má to len tú nevýhodu, že sú fakt malé. Žabiatko nepoznám osobne, ale počula som chvály.

talinka
12. sep 2010

my sme chodili do Mobik-u a bolo tam fakt uzasne 😉

mici111
13. sep 2010

@helen dakujem 🙂 uz som sa rozhodla pre zabiatko, predsa len, je to blizsie..a mobik je dost drahy..

teruschka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca79
26. sep 2010

@petrinka tak nakoniec je to tak, že Ružinov nestihli ešte dokončiť, tak budeme chodiť od utorka na Pasienky a v novembri už snaď do Ružinova. 😒

petrinka
27. sep 2010

@maca79 tak si to uzite a daj vediet ako ste boli spokojni

maca79
1. okt 2010

@petrinka plavanie je super...malej sa veľmi páči..úplne sa jaší v tej vode 🙂 Aj priestory a inštruktorky sú good, tak Mobik určite odporúčam.. 😉

petrinka
3. okt 2010

@maca79 super, dakujem sa referencie. ja mam momentalne alergiu a som vyhadzana, takze plavanie posunieme, aby som bola uz ok. uzivajte si!

ajka82
10. okt 2010

ahojte, ja by som sa chcela este takto verejne podakovat instruktorke Lubke z Mobika, za jej ochotu a ze bola taka mila a doplavala s Karinkou kurz a ja som mohla oddychovat v bazene 😵 kedze som mala naordinovany kludovy rezim od doktorora
a aj som si vsimla ze niektore "veci" , cviky sa Karinke pacili viac ked plavala s Lubkou ako so mnou 🙂
Lubka dakujeme... (inac uz je lepsie, ale musim davat pozor na to co robim 😉 )

uz som davnejsie pisala, ze mobik odporucam, ... ja osobne nemozem povedat ani kusok zleho slova na prevadzku na pasienkoch 😉

monami70
10. okt 2010

@ajka82
...ja ďakujem tiež Lubke za jej ústretovosť a veľké srdiečko. Veľmi si ju vážim. A zdá sa, že niekedy ľudský faktor a pochopenie predčí všetko. Toto je najlepšie uznanie, že svoju prácu robíme dobre a hlavne srdiečkom.
Alenka pozdravujem Vás a ďakujeme za tieto úprimné písmenká. 🙂

pipka
19. okt 2010

ajojte maminky, chcem zacat s nasim Tomaskom plavat, zatial je este malinky ale niekedy tak v marci by sme asi uz isli do vodicky...poradte, kde je v BA najlepsie chodit plavat? nemyslim cenovo, ale skor vybavenim a pristupom a tak...
trosku som o tom precitala a zda sa, ze vodicka by nam mohla prospiet 😉 da sa plavat aj niekde v IV. obvode? 😕
co poviete na tento clanok?
http://www.alvacentrum.sk/download/plavanieDeti...

helen
20. okt 2010

@pipka Ja naň poviem, že je to dobrý článok človeka, ktorý sa tým zaoberá takmer celý žvot 🙂 A v úvode bol na adresu "lietania s bábätkami" na môj vkus ešte veľmi mierny.

pipka
20. okt 2010

@helen no veru veru 😉 ja teda mam s tym problem, lebo vzdy poviem pravdu na plno, a nie vzdy sa to stretne s pozitivnym ohlasom 😅 ale ako vysvetlit rodicovi, ze to myslis dobre pre neho aj pre jeho dietatko... 😒 😉

mali by si taketo clanky citat najma maminky, co sa chystaju plavat s babatkami, ci detickami a nevedia, co od toho ocakavat 😉

helen
20. okt 2010

@pipka A myslíš, že napr. v BA, kde je aj alva, je nejaké plávacie centrum, ktoré "nevie čo robí"? Ja som bola zatiaľ iba v Alve a teda bolo to výborné, len priestory stiesnené. A od septembra ideme do Moko.

raffaella
20. okt 2010

@pipka my chodime prave do W Hotela v DNV a sme nadmieru spokojni s pristupom, zariadenim, cistotou a proste so vsetkym. Mozem len odporucat.

pipka
20. okt 2010

@helen a MOKO je kde? 😕 No ved ani ALVA uz nie je alva...len to maju vsetci vzite, uz to ma iny majitel a vola sa to water baby club , nie ze by nevedeli, co robia, len vsetky centra vacsinou maju ako prioritu kurzu signalove ponaranie a to by zrovna nemalo byt cielom 😒
ja som tam chodila so starsou dcerkou a jedine,k comu spel kurz bolo ponorenie dietata 🙄 nasa mala s tym klop klop nastastie nemala problem, ale boli tam babatka, co sa im to ale vooobec nepacilo, napriek tomu pod vodu isli 😒 a to sa mi az tak moc nepozdava... 😖

pipka
20. okt 2010

@raffaella a kde to tam v Devinskej je...to by som mala celkom fajn z Dubravky 😉
hadam sa tam uz strielat nebude 😝 😅 😅 🙄

marielik78
20. okt 2010

Ahojte,

maminky z BA, ktore chodite plavat do Zubrienky v Ivanke pri Dunaji... alebo ktore by ste chceli...
My sme chodili v aprili, absolvovali sme cely kurz a zacali sme hned aj dalsi, ale potom sme ochoreli a nemohli sme vyse mesiac chodit, potom bolo leto a my sme s zostali bez auta a teda bez moznosti sa tam dostat ☹ Tak je to dodnes.
Mame tam 6 lekcii nevycerpanych, tak by som to rada preniesla na inu maminku s drobcekom, ked by bol zaujem... Ja sa tam uz nedostanem ☹

Ak mate zaujem, piste mi, prosim, IP...

A krasne zazitky z plavania zelam 🙂

helen
21. okt 2010

@pipka Jasné, máš pravdu, alva nie je alva :D a nie Moko, ale Mobik. A mám dojem, že práve Mobik je pán Vajda.
No máš pravdu, signál by nemal byť asi všetko. Ja som chodila so staršou do Alvy, teda water baby club a tam sa to všetko smerovalo k tomu signálu, aj keď diali sa aj iné veci a myslím, že boli zásadným prínosom, vrátane povzbudenia imunity. V každom prípade, myslím, že inštruktori boli profíci.
Teraz ideme práve do Mobiku a myslím, že tam je to tiež veľmi profesionálne. Uvidíme. Ale je fakt, že dnes baby plávanie robí kde-kto a nie je to vždy to, čo by to malo byť.

raffaella
21. okt 2010

@pipka to je tak bokom od sidliska, poslem ti stranku do IP, aby ma admin nezmazal.

pipka
21. okt 2010

@helen a nie je aj Moko? lebo ty si pisala hore v prispevku o 16.35, ze od septembra idete do moko? Ci to si sa len pomylila? Lebo mne sa mari, ze niekde v PK je tiez plavanie a nie je to moko? 😕

A v mobiku robia aj plavanie pre uplne male babatka? teda myslim od tych 4 mesiacov? Lebo mne tam kedysi chodila kamoska s malou a vtedy sa robili kurzy len pre deticky tusim od dvoch rokov... 😒 😉

@raffaella dakujem 😉

helen
21. okt 2010

@pipka Stále som myslela Mobik, tam ideme plávať, pomýlila som si to. Robia od 4. mesiaca, pozri na stránke, majú už aj druhú prevádzku.

pipka
21. okt 2010

@helen a aku maju stranku, nehodis mi do IP? dik 😉 lebo som ich nenasla

k8y
23. okt 2010

Ahojte baby! Dufam, ze sa vam mozem zamiesat do debaty 🙂 Ja by som tiez chcela s malym zacat plavat - teda aj by sme mali plavat, lebo je trochu hypotonicky a rehabilitacna nam tiez plavanie velmi odporuca. Bola som rozhodnuta pre hotel West, vyzera to tam byt fajn a mame to aj nedaleko od domu. Viem, ze tam maju natresk, tak som sa chcela prihlasit hned medzi prvymi - skor, ako v den zapisu, sa to vraj neda. Bola som velmi sklamana, ked som dostala odpoved, ze sa takato skupinka neotvara, alebo som sa prihlasila neskoro (tomuto sa mi nechce verit). Tak si teraz hladam nahradne riesenie. Pocula som velke chvaly na Zabiatko a tuto v diskusii sa mi celkom pozdaval Mobik. Viete mi poradit, co by som mala od zeleznicnej stanice blizsie? A ci este maju volne miesta na november? Dakujem! Plavaniu zdar 😉

maca79
25. okt 2010

@petrinka Ahojky, dnes Mobik otvoril prevadzku v Ružinove. Je to tam uplne super, pekné, novučké...vírivka, sprchy pri bazéne aj v šatni..no paráda. Kedy sa chystate plavať ?

petrinka
25. okt 2010

@maca79 super, dakujem za info! no u nas to vyzera, az na januar...☹ skor nebude casu. vy chodite teraz?