Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

riolate
8. nov 2011

Plávanie Korytnačka v Limbachu odporúčam, z Bratislavy je to len kúsok cesty, my už tam chodíme...

opica
26. nov 2011

chcem sa informovat.
chceme chodit s druhym synom od februara plavat. s prvym sme chodili do alvy. bolo to raz tak-raz tak. teraz spekulujeme kvoli vzdialenosti, ci opat alva alebo zubrienka.
poradite?
dakujem

pipka
26. nov 2011

@opica a kde byvate?

mirushka1983
26. nov 2011

Zdravim, necitala som celu diskusiu, iba par stranok odpredu a odzadu 🙂 Len by som rada, v ramci rozhladu, upozornila aj na centrum Hrosik. Su sice na Kolibe, kde uz nejde ziaden spoj MHD a nemusi to kazdej mamine vyhovovat. Sama tam vsak s 5 mesacnou dcerkou absolvujem uz druhy kurz a som velmi spokojna.
Myslim, ze je to jedine centrum v okoli so slanou vodou. Dezinfekcia je preto nie beznym chlorom, ale na tvorbu Cl sa pouziva sol - voda je vhodna preto aj pre deti, ktore su na chlor precitlivene.
Okrem toho su tam velmi mile instruktorky a celkvovo sme s kurzom velmi spokojne 🙂 ved preto v nom pokracujeme aj nadalej 🙂 Kurzy byvaju podla zaradenia dietatka a jeho veku pocas celeho tyzdna a celeho dna - teda aj ranne aj poobedne, aj tyzden + vikend a podobne.

opica
27. nov 2011

@pipka v dunajskej luznej. len muz robi pri avione, takze sme prave preto chodievali do alvy, len ku koncu sme uz velmi spokojni neboli. asi tam vela zalezi aj od instruktora, ale chcem si nechat poradit.
vdaka

pipka
27. nov 2011

@opica no my sme tiez chodili so starsou dcerou na Banselku (inak uz to daaavno nie je ALVA, ale WBC 😉 ) ale s malym sme uz isli do Mobiku a tam maximalna spokojnost 😉 su v ruzinovskej poliklinike, tak skus kuk ich stranku 😉

opica
27. nov 2011

@pipka jej,dakujem. to mi ani nenapadlo kuknut a to mame fakt cestou. my sme este rozmyslali nad snopom,ale ti maju kurzy len cez vikend, co je dost na figu. vdaka

pipka
27. nov 2011

@opica o SNOPe som pocula...ale skus ten Mobik, tam je to super, my sme boli veeelmi spokojni 😉

ajka555
29. nov 2011

skuste hotel Nivy..

kala33
7. dec 2011

hotel Nivy je len ako rekreačné plávanie, nie pre 6m detičky myslené ako kurz. Ale inak sme tam spokojní- v hoteli, chodíme tam tak raz do mesiaca.

niqa11
8. dec 2011

@sunnessie ahoj chodili ste do Zubrienky v Ivanke pri Dunaji? Ak ano, ako tam bolo?
Mate niekto skusenosti so zubrienkou?? Mame ist plavat kvoli chrbatiku, ale nerada by som malemu ublizila neodbornostou instruktorov/iek. Dakujem

pupkac
9. dec 2011

Milé mamičky,
chcem sa spýtať, koľko vás tu je takých, čo boli plávať v Rolande v DNV? Hlavnie tie, ktorým zrušili kurz v polovici plávania a nedostali ste žiadnu náhradu ani vrátenie peňazí? Organizujem totiž hromadnú žalobu za bezdôvodné obohatenie na túto pofidérnu spoločnosť. Naťahujem sa s údajnou prevádzkarkou Vierou o vrátenie peňazí za nespotrebované plávanie. Viem, že podvedených mamičiek je dosť veľa, ale nemám na nich kontakt. Pokiaľ vám vznikla takáto situácia s Rolandom, ozvite sa mi na mail: firstklas@zoznam.sk. Mám v pláne celú vzniknutú situáciu aj medializovať, nakoľko údajne ani bazén nespĺňa hygienické kritéria. Takže ak plávať, tak ROZHODNE NIE V ROLANDE!!!

tatiana7
9. dec 2011

Ano, hygiena raz za pol roka a nedavaju faktury k peniazom zaslanym na ucet. Ucet je vraj sukromny, cize ho nik nekontroluje. Riadne uniky....
ale tazko dokazat

sunnessie
13. dec 2011

@niqa11 Ahoj, chodili sme do Zubrienky. Bolo tam super. Boli tam dve instruktorky, kazda ina ale bola som max. spokojna. Deti do nicoho nenutili a nasilu neponarali.

sona_123
7. jan 2012

Ahojte plavala som s prvym synom v stredisku HROSIK. Bola som velmi spokojna. Je to mensie stredisko - cize sa mi stihali venovat a mala som pocit sukromnej hodiny. Tie co mate problem s parkovanim ako ja 🙂 sa potesite ze tam je vzdy vela miesta a vytah rovno hore. Paradne je ze maju bioptronovu lampu ktoru som malemu davala vzdy po plavani pocas zimnych mesiacov.

prettybaby
7. jan 2012

@riolate ahoj, vies,mi prosim Ta dat nejaky kontakt na to plavanie v Limbachu? maju aj stranku?dakujem.)

prettybaby
7. jan 2012

@riolate uz som to nasla na nete.) dakujem

sona_123
10. jan 2012

Keby vas zaujmala ponuka strediska co som spominala - West Hrosik - dali zlavu na zaciatocnicke kurzy az 30% - asi reagovali na tie zlavove portaly 😀 , ak mate niekto skusenosti s tym Limbachom dajte vediet - to je tusim take nove stredisko?...

janush
16. jan 2012

ja som chodila do Stupavy a nebola som spokojna pre neseriozny pristup, ked som sa zo zdravotnych dovodov nemohla zucastnit hodiny a tam mi prepadla... nie je to lacny "spas" takze Stupavu neodporucam.... 😒

sona_123
16. jan 2012

Janush ono to je tusim vsade tak akurat ti daju moznost nieco nahradit... V hrosiku to boli tusim 2 alebo 3 hodiny ktore som si mohla nahradit a zase z tych 8 lekcii sa mi to nezdalo take prisne... zalezi ako dieta ochorie vecsinou sa vieme dat s malym do kopy do tyzdna takze potom mozeme pokracovat v aktivitach 🙂

sloniiicek
28. feb 2012

neviem, ci to niekomu este pomoze, ale my sme chodili do zabiatka. bolo super. mily personal. a nemali sme problem si nahradit vsetky vymeskane hodiny - do 2 mesiacov od skoncenia kurzu. fakt odporucam.

sona_123
2. mar 2012

Ahojte babizne, ja som chodila plavat od 9 mesiacov s malym do strediska Hrosik v BA. je to jedine zariadenie, kde sa plava v slanej vode. my sme mali velke problemy s exzemom, takze v Alve sme museli prestat. potom mi kamoska doporucila Hrosika....stredisko je naozaj fantasticke, uzastna voda, mili personal a co davam ako velke plus maximalne rodinne prosredie./max.4 az 5 v bazene/. pri areali je parkovanie k dispozicii, co v BA je tiez velka vyhoda. este k tomu aj krasne prostredie. vzdy po plavani sme sa napapali a potom sme si dali poobedny spanok na cerstvom vzduch. stredisko sa nachadza na Kolibe. ja vrelo odporucam /www.stredisko-hrosik.sk/ 😀

monami70
5. mar 2012

@pupkac Zdravím, tak toto je výsledok zariadenia Rolando a jeho vedenia. Bohužiaľ je to tak.
Ja ako bývala inštruktorka a zamestnanec to vidim aj z iného hľadiska. Ja som podala trestné oznámenie na spoločnosť a jej majiteľku za nevyplatenie mzdy a to hned dvoch. Toto su bežne praktiky tohoto zamestnávateľa. . Dávno som jej odpustila ved sú to už 3.roky, no aj tak verím, že raz pravda zvíťazí a praktiky tejto pani budú uznané ako nezákonné.
Je na rozhodnutí každej mamičky, ktoré stredisko si zvolí, no verím, že ako mamičky si dáme tú námamhu zistíme si o stredisku, či maju na webe napr. kto kurzy vedie, kto je veduci, či sa v problematike aqua baby vyzná a má nejaké skúsenosti.
Alebo je to len o získaní prostriedkov...,
Všetko dobré všetkým...

belusa
6. mar 2012

Ahojte no chodili sme do šnopu sme veľmi spokojný a zaplatili sme si teraz už aj druhý kurz a dokonca celá skupina ako sme sa tam stretli čo je sper 🙂 🙂 a znamená, že všetky sme boli spokojné.Inštruktorka je super je veľmi milá k detičkám dokonca bolo cvičenie pri ktorom im bozkávala nožičky aby ich rozveselila 🙂 🙂 🙂 je tam čisto, hodiny sa dajú nahradiť čiže seriozny prístup!!! 😉 😉

uzu17
6. mar 2012

Ahojte, chodili ste niekto do Plaveckej akademie na Sustekovej? Ako ste boli spokojne?

shawn7
6. mar 2012

Ahojte mamičky. Mohla by niektorá z Vás porovnať WEST Hrošík a Žabiatko? Ďakujem

sloniiicek
8. mar 2012

@shawn7 - ja hrosik nepoznam. my sme s malou 2 roky chodili do zabiatka. my sme boli veeelmi spokojny. velmi mily personal. aj sme si pokecali vzdy, cistucko. take rodinne prostredie. za to obdobie, co sme chodili, tak sa snazili vylepsovat pomocky, bolo vidno, ze sa staraju. kupili napr. zaluzie na okno, aby detickam nesvietilo do ociek, zazili sme vymenu a dokupenie roznych pomocok. ked mala dcerka narodeniny, dostala malu pozornost, k vianociam sme dostali darcek. napr. ked sa mi narodil maly syncek. tak od nich dostal podpradnicek s ich logom. su seriozni a vidiet, ze ich to bavi. nahradit si mozete prakticky vsetky hodiny, do dvoch mesiacov od skoncenia kurzu. ak po mesiaci pokracujete dalej , tak sa vam to prenasa dalej. da sa parkovat priamo pred vchodom. raz za 2-3 mesiace sa deticky fotia pod vodou. to je navyse sluzba. a teraz som citala, ze skusia prvykrat deticky pod vodou filmovat. do bazena ide jeden dospely a dieta. plus moze ist este jeden. pozerat a filmovat na hodine mozete kolko chcete. ja mozem len odporucat. vobec nemam negativnu skusenost. su to dve kocky, ktore sa striedaju. a teraz tam maju este jednu pani, ktora upratuje a vybavuje nahradky, odhlasenie sa atd. ked deticky pekne plavali, tak velakrat dostali nejaku odmenu, npar. nejake cukriky, svetielkujuci naramok. mozno su to nepodstatne veci. ale aj to svedci o ich zaujme a serioznosti.

uhlopriecka
30. mar 2012

ahojte, poculi ste niekto o Delfinik Aqua Baby Club na Teslovej ulici???
na zlavedna je ponuka kurzu plavania pre babetka s 50% zlavou za 71EUR - http://www.zlavadna.sk/team.php?id=8225 - co je uplne brutal super cena. zlavu je mozne objednat do zajtra. no vyzera to velmi divne. nikde na nete nieje ani zmienky o tomto centre. ked idem na stranku Delfinik Aqua Baby Club: http://www.wix.com/aquababyclub/delfinik#! je to pod domenou "wix" a o nich tam nieje nic napisane. kto su, kedy vznikli, maju cudny emailovy kontakt a vyzera ze su uplne novi a funguju az teraz od aprila. okrem toho si kurz kupilo uz 119 ludi a neviem ako by kapacitne tolko deti zvladli...
mam strach ze ide len o vytiahnutie penazi od ludi - zajtra sa pojdem na miesto pozriet ci ten bazen vobec existuje.
vdaka za kazu info

leusska
31. mar 2012

@uhlopriecka tiez uz kvoli tomu browsujem uz vyse hodinu po nete a nikde nic ☹ ak sa ti nieco podari zistit tak daj pls vediet...ale nevyzera to vobec doveryhodne...

sloniiicek
31. mar 2012

@uhlopriecka - tak to je zaujimave. to by zaujimalo aj mna. je to fakt, ze dobra cena.