Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

pipka
8. aug 2011

@zlatka10 skus www.detskeplavanie.sk
asi ti to neslo, lebo miluska omylom dala za link bodky a zacala pisat dalsiu vetu 😉

zlatka10
8. aug 2011

@pipka ďakujem, už som to našla, preštudujem 🙂

miluska123
10. aug 2011

@zlatka10 Ahoj...my mame tiez za sebou uz viacero kurzov v inych prevadzkach a vzdy sme boli nadseny a stalo to za tie peniaze. Ako skoda, lebo zaradenie v ktorom sa tento nevydareny kurz robi je super. Ciste, virivka, sauny, velke satne, vela priestoru, vodicka neni citit vobec za chlorom. Personal mily a ustretovy...skoda skoda... Ale stalo sa a ide sa dalej, nenehame si kvoli tomu prekazit leto 😎 ...

janush
10. aug 2011

@miluska123 Ahoj, aky by si nam vedela odporucit. Sme z Dubravky, tak aby sme to nemali daleko 😉

pipka
10. aug 2011

@janush skuste v Devinskej Novej Vsi, tam su tusim aj dve prevadzky, ktore robia kurzy 😉
My sme tiez z Dubravky, ale chodili sme do Ruzinova, do Mobiku 🙂

raffaella
10. aug 2011

@janush my mame za sebou niekolko kurzov vo W hoteli v Devinskej. Z Dubravky je to kusok. Stranku maju tusim www.plavaniedeti.sk
Boli sme tam vzdy spokojni so vsetkym, ja mozem len odporucit. Na jesen sa chystame opat, nasa mala vodu zboznuje.

syslica
10. aug 2011

@janush W hotel je super, pretože tam pláva s deťmi geniálna Elenka Cenká, ale v DNV je dobrý aj Rolando, tu máš priamo perfektnú inštruktorku online @tatiana7.

miluska123
11. aug 2011

@janush ahoj...nam sa pacilo v Zahradnickej 42 a tiez vo W hotely. Pocula som ,ze aj Rolando je dobry. Kazdy pondelok maju sanitarni den a menia v bazene vodu atd., co je super vec...

baraka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaia
18. aug 2011

Ja som chodila so synom rok do www.zabiatko.sk a vrelo odporucam 😉

katy1979
18. aug 2011

@baraka19 nejaky nazov ci web stranka by sa nenasla?

baraka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
20. aug 2011

baby a nemate skusenosti so zubrienkou? je to v ivanke...
chodili sme s malym do dunajskej, co tu niekto spominal, ja som bola celkom spokojna, chodili sme tam rok, adam miluje vodu, doma mame bazen a krasne "sam" plava (v tych plavacikovych plavkach), nema problem ani s ponorenim, najradsej skace z boku bazena do vody...
chcela by som nejaky kurz, kde sa bude prihliadat na individualitu dietata, aby ho to zas nenudilo... ta zubrienka ma super priestory, ale 139€ sa mi zda moc...
a mozno by bol uz pre nas aj nejaky taky kurz, kde ho naucia uz aj plavat... aj ked na to je asi este moc skoro

baraka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweety22
21. aug 2011

@baraka19 dcerka ma 20 mesiacov, mozem sa s nou prihlasit medzi dvoj rocne deti? nikde som nenasla kedy plavaju deticky od 12.mesiacov

baraka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baraka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natashkaa
2. sep 2011

musim sa zapojit..... Som matkou 2 rocneho syna. Plavam s nim uz od jeho 4mesiacov SUSTAVNE kurz od kurzu (mozno jeden dva sme vynechali kvoli chorobe...)
Maminky, ktore sa tu do p. Vajdu pustate v jednoduchosti vysvetlim. kazda nova metodika je o dlhodobom pozorovani...ci uz ide o plavanie deti alebo o ine napr v oblasti mediciny....nato aby sa ludia mohli posuvat dopredu musia spravit par omylov ktore tym ze su omylmi ich vlastne posuvaju vpred. Ja koncim detsku psychologiu konkretne poradestvo zacinam psychoterapeuticky KBT vycvik. Metodiky ktore sa pri detoch povazovali pred 10 rokmi uciine dnes uz neplatia vznikaju nove a nove nazory hlavne vdaka pozorovaniu a skusenostiam. P. Vajda je clovek ktory vlastnymi skusenostami Z PRAXE!!!!!!! dospel k nazorom k akym dospel. PRAX je najlepsi ucitel NAJMA CO SA DETI TYKA. Z vlastnej praxe chcem len pripomenut uz len tak pre ludi banalna vec ako nechat dieta v noci "vyrevat" sposobuje buduce zajakavanie koktanie tak nasilne ponaranie pod vodu proti vole dietata moze mat tiez nedozierne nasledky. Ake presne su to bohuzial este nevieme nakolko nevzikaju ziadne studie. Ale to, ze bezna studia vakciny netrva ani 2mesiace to je kazdemu jedno a tomu verite.....

Prosim maminy, ktore sa v tejto problematike nevyznaju nech si ju naozaj podrobne nastuduju....tym myslim aspon polovicu literatury zaoberajucej sa ontogenetickou psychologiou a mozu nacat ako uz bolo spomenute aj do pediatrie. Potom sa Vam nazory p. Vajdu nebudu zdat padnute na hlavu.....

skybaby
2. sep 2011

Prosím vás neviete kde sa okrem snopu pláva s deťmi cez víkendy?

pipka
2. sep 2011

@skybaby myslim ze vacsinou vsetky prevadzky maju tak, ze sa plava v sobotu a este jeden den z tyzdna 😉 ale urcite sa napr. v mobiku da plavat len soboty, a teda by si chodila 8 sobôt 😉

adulik23
3. sep 2011

baby viete mi poradit, kde sa plava len 1x do tyzdna? senec, pezinok, BA - ruzinov, raca, (pripadne petrzalka)

skybaby
3. sep 2011

@pipka ďakujem za info, sa mi nechceli prehladavat všetky stránky 😉 Tak niečo tomu mm a bambulke vyberiem 😉
@adulik23 v tom SNOPe čo som spomínala sa pláva 1x do týždňa, ale cez víkend ( neviem či to vyhovuje víkend)

pipka
3. sep 2011

@adulik23 aj v Mobiku v ruzinovskej poliklinike sa da dohodnut na jeden den v tyzdni a nemusi to byt len vikend 😉 treba si kuk ich stranku alebo tam zavolat 😉

nikam
10. sep 2011

Ahojte, mam 5 mesacneho syna, narodil sa o 5 tyzdnov skor. Od minuleho tyzdna chodime plavat do WBC. Prvy krat preplakal takmer celu hodinu - vosli sme do bazena, instruktorka mi ho vzala, strasne sa rozplakal a odvtedy sa len par krat utisil. Na zaciatku druhej hodiny nam instruktorka dala moznost kurz prerusit a vratit sa, ked bude lepsie. Druha hodina vsak bola lepsia, zafnukal zo dva krat, ale zato plakal v sprchach - pred aj po plavani. Snazime sa, aby bol vyspinkany, akurat napanany, cim viac v pohode, ale obe hodiny si doslova odtrpel. Chcem sa s vami poradit, co by ste mi odporucili - ci prerusit alebo nie. Plavanie nam odporucala neurilogicka, ze ma slabsie chrbtove svalstvo, preto zvazujem. Doma sa vody neboji, na kupanie sa doslova tesi.
@tatiana7 Co by ste mi poradili Vy? Dakujem.

mis_ka
10. sep 2011

@adulik23 ja som sa prave prihlasila do mobiku, 1x tyzdenne 76 eur za mesiac

marta72
12. sep 2011

Ahojte, v Rolande DNV sa da tiez 1 x tyzdenne, utorok alebo štvrtok, 66 €, cely kurz 2 x do tyzdna je 132 €
V Mobiku sme boli, po 20 min. nas poslali von z vody, ze deticky uz maju dost, ale zaplatili sme si 45 min.
V Rolande mas 45 minut a potom saunicka.

monami
15. sep 2011

@marta72
Zdravím marta, som presvedčená, že tento príspevok je totálna zlomyselnosť. 😖
Mimochodom dlžka pobytu vo vode sa odvíja od veku dietatka a jeho momentálnej nálady. Ak aj píšeš o 20min, tak to bolo len v záujme dietatka, no kludne mi napíš niečo konkrétne (do IP).
Cena sa odvíja aj od výšky nájmu a lokality v Bratislave, vybavenia priestorov, počtu inštruktorov na lekcii. Toľko k porovnaní tej ceny.
Nemáš tu fotku, neviem, či vôbec nejaké deti máš. Profil máš založený od júla. Prečo tá anonymita???
Je to zámerné a hlúpe poškodzovanie iného baby klubu.
Napriek tomu prajem vela dlllllllllhýýých spokojných chvíl, hodín kdekoľvek marta72. 🙂

alexandervajda
16. sep 2011

@nikam Zaujímajte sa o odbornosť personálu. Dnes už začínajú byť na prevádzkach kvalifikovaní cvičitelia, alebo sú tam cvičitelia, ktorí majú lepšie skúsenosti a odbornosť. Kvalifikovaný cvičiteľ by mal dokázať takúto vec riešiť a poradiť Vám, ako postupovať. To, že si cvičiteľ zoberie dieťa a dieťa sa v jeho rukách rozplače sa stať môže. Predchádzať takýmto situáciám si vyžaduje vysokú mieru praxe, odbornosti a bohaté skúsenosti. Dieťa by sa podľa možností nikdy nemalo vystavovať takýmto situáciám. Vzhľadom k tomu, že je u Vášho dieťaťa aj zdravotný dôvod na "plávanie", nevzdávajte to a poproste ich, aby Vám na prevádzke pomohli. Keď opakovane nepochodíte, vyskúšajte inú prevádzku. V takom prípade odporúčam MOBIK a s problémom sa obrátiť priamo na majiteľku.

alexandervajda
16. sep 2011

@marta72 Z vody Vás poslali pravdepodobne preto, že práci rozumejú a vedia, že pre Vaše dieťa je niekedy menej viac. Je až nepochopiteľné, ako sa rodičia viac zaujímajú o peniaze, ako o vlastné deti a o to, čo je pre ich deti skutočne dobré. Vstupné na plaváreň Vás vyjde najlacnejšie a môžete tam byť s Vaši dieťaťom neobmedzene, alebo za veľmi lacný peniaz a rozhodujete si o dĺžke pobytu úplne sama. Uvedomte si, že v špecializovaných prevádzkach platíte za viac, než len za dĺžku pobytu na lekcii. Ospravedlňujem sa za formu reakcie, ale krátkozrakosť a spôsob komunikácie mnohých rodičov je skutočne zarážajúca... ako keby to ani nepísali o svojich vlastných deťoch.

alexandervajda
16. sep 2011

@natashkaa Pošlite mi Váš kontakt na vajda@alvacentrum.sk. Vaša kombinácia vlastných praktických skúseností s "plávaním" a štúdium, ktoré absolvujete, je zaujímavá kombinácia pre nové poznatky. Rád by som sa sa od Vás dozvedel viac. Ďakujem za pochopenie.