Poraďte, kam ísť s deťmi plávať v Bratislave

guga
15. dec 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, kde v BA sa dá ísť plávať s detičkami? Najlepšie by boli kurzy, ale aj nezáväzné vstupy. ďakujem

chasencha
16. dec 2008

guga tak o com viem a boli sme tam aj zapisani je alva v trnavke,alebo aj roland v devinskej

lenockaaa
16. dec 2008

chasench a v tom rolande v devinskej tam tiez organizuju dake plavanie alebo su to len take nezavazne vstupy? 🙂

chasencha
16. dec 2008

mmmm mam dojem ze len kurzy ,ale treba si na nete najst 🙂

guga
autor
16. dec 2008

Ďakujem, o Alve som vedela, ale ďakujem za Rolando 😉 . Som z Petržalky a tá Devínska mi je dosť ďaleko ☹

doriaa
17. dec 2008

Gugs ja som tiez z Petrzalky a uvazovala som o plavani, dostala som tip, ze aj na Zahradnickej v tom SNOP-e (neviem ci som to dobre napisala) robia kurzy plavania.

katy1979
3. jan 2009

guga pokec tu už o tom bol.

my chodíme do alvy z petržalky, vacsinou autobusom a celkom sa to dá. popr. ak ti chodí blízko 96 tak to más bez problémov, tá stojí kusok odtial.
na zahradnickej sa pláva ale dobré ohlasy som na to nepocula. ale to už bolo hodne dávno takže sa možno čo to pomenilo.
a pláva sa este v hoteli West, kde maju slanu vodu. to si pochvaluju, ale z petržalky je to troska odruky.

další problém je vek tvojej malej. kamoška chcela prihlásiť ročného syna a prihlasili sa dve. v tomto veku sa už vela deti ako začiatočníci neprihlasuju. a do pokročilých ta zasa nepustia.

lenockaaa
12. jan 2009

dievcence nemame dake info on plavani v rolande?? ake to tam je, popripade nie je 😅 🙂 my to mame dost blizko tak by ma zaujimali dake nazory mamiciek co uz tam absolvovali plavanie s babatkom.dakujeeeem 🙂

tinyleaf
13. jan 2009

ja chodim s malym v Petrzalke do rehabilitacneho centra na Jankolovej 6. Je to sice len taky maly bazen max pre 3 deti, maminy v nom nie su, ale malemu to staci. Polhodina stala doteraz 80 Sk, teraz bude stat 3 eura. Vzdy na 10 minut nam pusti aj bublinky ako vo Whirlpoole. Netreba sa dopredu nahlasovat, staci len prist.

ellit
14. jan 2009

Ahojky, no ja som chodila s malym do DNV ako je byvaly hotel Morava. Ak budes chciet lanockaa poslem ti link. Bolo tam super a vlastne este pokracujeme dalej 🙂

lenockaaa
15. jan 2009

ellit dakujem, posli prosim asi aj my sa tam prihlasime, uz som pocula ze je tam dobre, a je to myslim aj novo zrekonstruovane tak by to tam malo byt take cistucke, nie? kolko je deticiek vtej jednej skupinke?? 😕 a ako je to prvykrat, kolko ste vo vode?? 🙂

doriaa
29. jan 2009

Ahojte, chcem sa opytat, ci ste niekto chodili plavat do Rolanda v DNV. S malym tam ideme prvy krat a chcela by som vediet co si tam treba priniest. Dakujem

katy1979
29. jan 2009

doriaa ono je to asi vsade rovnake.
plavky pre seba a pre dieta, uteraky. prezuvky pre seba ak drobec chodi tak aj pre neho.
pitie a jedlo pre dieta.
mydlo
oblubenu hračku drobca

monami70
9. apr 2009

Ahojte....
"dievcata" /maminky/ prosim dajte si len pozor ak sa rozhodujete o centre na aqua baby na odbornost instruktoriek.
Verte mi viem o com hovorim... 😖

susy
11. apr 2009

monami a vieš mi odporučit niekoho konkretneho, co sa tyka Aqua baby ? 😉

livia76
11. apr 2009

😉 monami-táto info by aj mňa zaujímala- chodíme tam už na 2.kurz- prístup inštruktoriek sa mi zdá ok 😵 ale radšej vedieť, ako sa neskôr nemilo prekvapiť 😉

katy1979
14. apr 2009

monami a nemozes napisat konkretne o co ide?

pappo
15. apr 2009

ahojte hladam kontakt na plavanie v Rači malo by sa to volat Žaburiatko prosim pomozte

katy1979
15. apr 2009

pappo myslis asi zabiatko je to na nobelovej. maju aj stranku tak kukni. my tam chodime.

pappo
16. apr 2009

katy a ako sa vam tam paci je to fajn? kedy maju hodiny aj poobede alebo len doobeda?

trpezliva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pappo
16. apr 2009

dakujem link uz mam prekuknuty ale nepisu nikde terminy kurzov ani cas alebo to nevidim?

pappo
16. apr 2009

uz som to nasla pondelok streda poobede mne to vyhovuje viuac poobede aby sa deti riadne unavili a dobre v noci spinkali, ak tam niekto chodite napiste co sa vam tam paci alebo nepaci mi sme chodili do devinskej ale teraz sa stahujeme do race a to mam od ruky. diky

katy1979
16. apr 2009

pappo nam sa paci takze my sme spokojný. ak tam zavolas alebo aj nezavolas tak sa tak dojdi pozriet nech vidis do coho ides.

tin007
25. apr 2009

ahojte, mate prosim niekto skusenosti s plavanim hoteli west na kamziku? dakujem

katy1979
26. apr 2009

tin ja osobne nie. ale poznam zopar ludi co tam chodili alebo chodia. system plavania je taký ako v alve, je to tam pekne urobené aj prostredie. viem ze jedna baba tam akurat prestala chodit lebo tam kde je bazen vobec nie su okna t.j. ziadne denne svetlo.

pimpo
28. apr 2009

My tam chodime a sme tam veeeeeeeeeeelmi spokojni, je to tam ozaj vsetko na vysokej urovni.

cica13
1. máj 2009

My chodime tiez do Westu a som nesmierne spokojna, pred rokom sme chodili do Senca, ale to sa neda ani porovnat s Westom (west ma naozaj vysoku uroven) a to ze tam neni denne svetlo, mi absolutne nevadi, ved tam niesom cely den, za tu hodinu mi to ani nepride...

bublinaz
4. máj 2009

ahojte, chcem sa spytat, ako sa da dostat do westu. ja som sa tam prihlasovala s malou,a el stale mi povedali, ze je to plne. byvam na kramaroch, takze by som to mala na skok. no ale kedze sme nikdy neuspeli, tak jeden kurz sme absolvovali v pezinku a druhy koncime v zabiatku v istrocheme.

katy1979
4. máj 2009

bublinaz skusaj raz sa tam dostanete.
my chodime do zabiatka teraz a sme spokojní. my mame vsetko daleko lebo tu v petrzalke nic nie je. takze vsade chodime MHD

pemar
4. máj 2009

bublinaz, ked sa prihlasujes, vzdy sa spytaj na aky mesiac maju volne - ono je to tusim tak plne ze sa treba hlasit aj 2-3 mesiace dopredu, tak nech ta napisu na ten mesiac ked je volne a povedz im ze ak by sa uvolnilo o mesiac skorej nech sa ti ozvu, ze mas vazny zaujem. Robia to tak preto ze prednostne pokracuju deticky co tam uz chodia a ak sa niekto rozhodne ze nebude pokracovat, uvolni sa miesto aj skorej.