Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

miah
16. mar 2009

jooj, tak to sa este nacakam 🙂
ale tak ked bude pekne tak budeme chodit aspon kocikovat 🙂

ssissi
16. mar 2009

Ahojte, pozerám, čo je nové,
dnes som bola kuknúť tú Gessayovú, ale len zvonka, nemala som čas.

Miah, ani sa nenazdáš a budete obaja cupkať do MC 🙂.
Ale teraz je to už lepšie s počasím, myslím. Moja malá je decembrová (2007), a takto pred rokom to už bolo lepšie - chodiť von (teda ak nerátam dni, keď mi visela na prsníku 😅 ).
Je tu celkom aj kam, našťastie. Ja bývam pri malom draždiaku a dostižke a chodievam k chorvátskemu ramenu, draždiaku, do ovsišťa, všelikam... teraz je už fajn.

dajana31
17. mar 2009

ahojte, ja som bola cez vikend na chate, tak som si fajne oddychla so spoluziakmi... 🙂 som stala prvy krat na boarde, boli sme v tatralandii, v noci sme sa spustali po dvaja na boarde a .. no proste bolo super. ta tatralandia je fajna aj pre deti, ako som pozerala
a dnes som zas s malickou sama home a vonku je skaredo :( co robite v tomto pocasi?

adulik16
17. mar 2009

miah,pozeram,ze mas tak stareho synceka ako je moj🙂ja sa tie dost nudim,nikoho nepoznam,kto ma tak stare babo ako ja a tiez neviem kam s nim ist. Ak by si mala niekedy cas, mozeme ist von,ja som z Ovsista, ale teraz byvam oproti Inchebe.

jahodka11
17. mar 2009

dajana-no my sa doma nudievame.....ja uz neviem, co vymysliet.....dnes som bola u dr a bol doma aj manzel, takze pohoda, ale inak nuda...zajtra sa mozno pokusime najst tu hernu... ak to stihneme....lebo mne chodi maly spavat o 12-tej a po 11-tej uz niekedy obeduje, takze to mam dost natesno...a skoro rano sa mi zatial nechce chodit von v tomto pocasi...

bibula
18. mar 2009

ahojte,chysta sa niekto zajtra na gessayku? okolo 9,30-10? by som sa pridala,ideme prvykrat🙂

guga
18. mar 2009

no vidím, že je to v každej domácnosti to isté. Všetky sa doma nudíme ☹ a ešte takéto nechutné počasie. Keby tak strašne nefúkalo, tak by bolo fajn.

ssissi - na akej ulici bývaš? tam to poznám veľmi dobre 😉

miah - uvidíš ako rýchlo to ubehne 😉

bibula - ja zajtra idem do Prešporkova, ak by si tam chcela ísť, tak viem, že sa tam chystajú viaceré 😉 Ak chceš ísť na Gessayovu, tak odporúčam ísť v piatok, lebo to je tam mama club - teda aj navyše nejaké aktivity pre deti. A teraz ma napadlo, že tuším zajtra do obeda herna ani nie je. Herňa do dvanástej je v pondelok, stredu, piatok.

jahodka11
18. mar 2009

guga a ako idete do presporkova? asi vsetky autami, ze? 😒

guga
18. mar 2009

no ja idem autom, ale chodí tam veľa mamičiek aj busom

emogeon
18. mar 2009

ja zajtra vynimocne autom...
mali by sme si dat reserve na presporkovo 😀 😀

bibula
18. mar 2009

😀 no parada,takze v piatok-...a co je to presporkovo? 😀

guga
18. mar 2009

bibula - je to tiež MC - je tam pekná a dobrá herňa pre deti 😉

bibula
19. mar 2009

a kde to je? maju nejaku stranku? to som este nevidela,ale asi su daleko,ked sa tam chystate motorizovane.-))) 😀 ☹

ena
19. mar 2009

bibula, zeby www.presporkovo.sk ?🙂 a asi najjednoduchsie busom 95kou na safko sa potom prechadzka cez celu grosslingovu alebo 88ckou a pojdes z opacnej strany grosslingovej. Mrkni mapy.sk, je to Grösslingova 48

bibula
19. mar 2009

no to ma mohlo napadnunt,asi som daôla ine pismenko,ked som probovala 😀

jahodka11
19. mar 2009

ena, ak sa da 88, tak super, to je nizkopodlazny a mozeme sa k vam neiekdy pridat 🙂

dajana31
20. mar 2009

dnes nejdete niekam von, ked je tak krasne?

ena
20. mar 2009

jaj, my sme dnes uz toho pobehali 🙂 boli sme u nasej dr., potom busom na Antolsku a odtial peso okolo Drazdiaka, takze ja mam na dnes prechadzok dost 🙂

jahodka11: ano, nizkopodlazny, ale este pred par mesiacmi sa mi zoparkrat stalo, ze kym sme sa dotrepali na nam. hranciarov na bus, tak jedna nizkopodlazna 88cka nam zdrhla a ked prisla dalsia, bola vysoka, klasicka.. Neviem, ci uz su vsetky spoje nizke..

Ja mam najnovsie najradsej 96 ku, ta ide od nas rovno do IKEA 🙂 A je tiez nizka..

ena
20. mar 2009

baby, chodite niekto aj na furdekovu? Tusim sa to slniecko vola... myslim, z ev brat. novinach mvaju program, ze rozne tvorive dielne a tak...

guga
20. mar 2009

ena - ja som tam raz bola, ale je to bez herne a je to skôr pre tvojho staršieho Filipka