Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

guga
10. mar 2009

Tie, ktoré o tom ešte neviete. V sobotu bude u Salezianov detská burza:
http://www.ekoporadna.sk/aktualitky/186-detska-...

hiha
10. mar 2009

Ahojte,co znamena ten Mama club?

cica13
10. mar 2009

Ahojte,
Hiha, ty si tusim spominala, ze chodis kocikovat s nejakou kockou, co ma dawnika, nemohli by sme sa niekedy stretnut? ja mam tiez dawnika, vymenit nejake infosky....... som tiez z Petrzky, byvam pri TPD.

ssissi
10. mar 2009

Baby, dakujem za tie infosky k mama- klubu na Gessayke 🙂.
Som to hladala v teme o bratislave, nejaká som dopletená dnes 😝 .

Guga, ty si sa pýtala na inšpirácie k dnešku. Asi neskoro - ale možno ti pomôže k zajtrajšku - ja som s malou skočila do práce kolegovcov kuknúť. Síce troma spojmi MHD-čkou, ale fajn bolo.

guga
10. mar 2009

hiha - presne ani ja vlastne neviem čo to znamená. Ale mala by to byť herňa v rámci ktrorej sú aj nejaké tvorivé dielničky..... Niečo sa spraví, zahrá alebo možno aj zatancuje (-to si myslím ja) s nejakou pani čo to ovláda a potom sa môžu deti voľne hrať v herni, ale kto nemá záujem o tvorivé dielne, tak sa môže len hrať v herni.

ssissi - dakujem za typ, môžem to použiť niekedy na budúce 😉

hiha
11. mar 2009

Cica13,mozem jej to spomenut,jej chlapcek bude mat uz 2rocky.Nechodite do bazena na Jankolovu?Oni tam chodia,my niekedy s nimi.Guga,diky.Mne sa tam pacila,hlavne ze je tam satna a kuchynka,nemusim si robit starost o teplotu jedla 😉

cica13
11. mar 2009

Hiha ahoj,
no budem rada, ak nas spomenies 🙂
My chodime plavat na Kolibu do hotela West 2x tyzdenne, na tej Jankolovej je tiez kurz, alebo tam mozem hocikedy zbehnut s malym?
Inak ta Gessayka viem kde je, byvala som u nasich v tom baraku nad tym centrom, ale nikdy som v nom nebola

hiha
11. mar 2009

Cica13,to je RHB centrum,mamičky tam chodia s detičkami cvičiť,sú tam rôzne diagnózy a príčiny.Oni to majú naordinované od rehabilitačnej dr.chodia do bazénika a na magnet.Neviem,či ty s malým cvičiš?!Kurz to nie je,ale prednosť majú deti s nejakým problémom,my sa väčšinou vtrekneme s nimi.Tam je len bazénik pre deti,mamičky sú za ním.Určite jej poviem,minule viem,že boli na karnevale v Ružinove,bol pre deti s DS.

cica13
11. mar 2009

Viem, ze to je RHB centrum, ja nechodim s Davidom cvicit, neurolog je s nim velmi spokojny a vravel, ze ho absolutne ziadnou vojtovkou nemusim trapit, pomohlo mu na spevnenie svalstva perfektne to plavanie....
A chodime cvicit s detickami do Babyfitu...... 🙂

hiha
12. mar 2009

Davidko je šikovný,ale on má len slabšiu formu,nie?Pozerala som fotoalbum a je zlatunký,na prvý pohľad by som ani nepovedala,že má DS 😉 .A aký je chudučký,tieto deti majú nábeh na obezitu,že?Do Babyfitu sme aj my prihlásili a zatiaľ len čakáme a čakáme.... 😅

cica13
12. mar 2009

Hiha, pozri IP.

bibula
14. mar 2009

no bambulky,kedze maleho planujem dat do skolky od januara-februara,chcela by som ho zacat zvykat na kolektiv ako vas tak citam,asi je najlepsia ta gessayka.-ked tam chodite,chodite pravidelne? alebo je to nejak na vstupy platene,alebo ako to bezi? ja by som chcela chodit s malym,len ked nebude MM domka-kedze vtedy vacsinu casu travime s ondrickom doma sami....
diky.....

guga
14. mar 2009

bubula - MC sú na vstupy, platí sa 1€ za vstup, ale má sa tam platiť aj nejaké akože členské, ale neviem koľko to je na €, ale v Sk to bolo 200. Môžeš tam zájsť 2-3 krát a zistíš a keď sa ti tam zapáči, tak sa prihlásiš. Keď tam prídeš a povieš, že si nová, tak pani, ktorá to má nastarosti ti všetko poukazuje a porozpráva.
Z ktorej časti BA si?

bibula
14. mar 2009

z petrzalky-stary haj

guga
14. mar 2009

som tiež z Petržalky, ale neviem kde je Stary haj ☹ 😀
Tak v Petržalke je ešte Budatko - na Strečnianskej v zdravotnom stredisku
Krtko - na Dudovej v škole, ale je to skúromné MC a stojí 1,66 € za každú začatú hodinu 😢
a ďalšie, skús pozrieť: http://www.materskecentra.sk/zoznam_mc/bratisla...

ena
14. mar 2009

bibula a este aj do auparku mozes s malym ist do detskeho kutika, mne sa zatial najviac z tych kutikov pre deti pozdava gessayova.

bibula
15. mar 2009

no stary haj je pri dostihovej drahe 🙂
asi pojdem na tu gessayku kuknut, nechystate sa tam niektora? 😀 ja by som napriklad v utorok,stredu isla 😅

guga
15. mar 2009

bibula - ja sa na Gessayovu chystám v pondelok do obeda 😉

miah
16. mar 2009

ahojte baby, chodite niektora do MC Budatko? 🙂 ja byvam pri Drazdiaku, takze zbieram informacie 🙂

bibula
16. mar 2009

no my sme dneska stravili doobedie na ihrisku,bolo fajne slniecko.... 😀 tak sme oprasili smykalku a preliezky🙂 ondrik bol cely happy po zime🙂
inac zajtra a v stredu zase mame plany,takze az vo stvrtok,piatok rozmyslam nad gessaykou...pojde niekto? 😅

jahodka11
16. mar 2009

miah-ja by som aj isla, este som tam ale nebola a neviem presne, kde je, ale ved nasli by sme....byvame trosku dalej, ale ked bude lepsie pocasie, nevadi nam dlhaaaa prechadzka🙂
bibula a kedy pojdete? doobeda, ci poobede?

miah
16. mar 2009

ani ja som tam este nebola a neviem ani aky tam byva program a ci tam mozem s takym malym dietatkom? 🙂

bibula
16. mar 2009

doobeda,poobede uz je doma aj dcera....
no tvoj malicky je este babenko.... 😀

miah
16. mar 2009

ale tak chodia do MC aj take deticky ci nie? 🙂
teda mamicky s takym detickami? 😵 😵

guga
16. mar 2009

ja sa chystám na Gessayovu v stredu aj v piatok do obeda 😉 Bola som tam aj dnes do obeda 🙂

miah - kde pri Draždiaku bývaš? Ja som tam niekde bývala 18 rokov.
- zdá sa mi, že tvoje bábo je ešte na MC maličké. Chodia tam mamičky s takými malinkými detičkami,ale len výnimočne - vtedy keď majú aj staršie dieťa, ktoré sa tam ide hrať a takéto maličké tam jednoducho musia zobrať...

miah
16. mar 2009

byvam hned oproti nemocnici Antolska 🙂
musim pockat kym vyrastie 😀 ale dovtedy sa doma zblaznime 😒

guga
16. mar 2009

keď bola Mirka v Patrikovom veku, tak som bola stále vonku. Mirka spávala iba v kočíku, tak som chodila domov iba kojiť a prebaľovať 🙂 chodila som sa stále prechádzať. Keď som nebola tehotná, tak sa mi zdalo byť všetko ďaleko a keď som kočíkovala, tak opačne - všetko blízko 😀

guga
16. mar 2009

ja som bývala na Starhradskej (pri Malom Draždiaku a horárni) a chodila som na základku tú čo je hned pri jazere.

miah
16. mar 2009

ano, viem kde to je 🙂
no ja som sa doteraz moc nenakocikovala kedze Patrik sa narodil koncom oktobra a potom uz bola velka zima 🙂
ale ked sa zacne oteplovat tak uz urcite zacneme viacej chodit von, preto aj rozmyslam o nejakych moznostiach kam chodit medzi deticky 🙂

guga
16. mar 2009

ja som začala chodiť do MC, keď začala byť zima a mala som to spojené s tým, že v tom čase začala Mirka aj chodiť...