Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

katy1979
28. feb 2009

guga to vidim ze deti nezaujala ked tam zachvilu nebolo ani nohy.
cvicenie v presporkove sa dá prirovnat k babyfitu. vyzeraju akoby ich skolil jeden clovek 😀

tak sa mozno v utorok uvidime 😉

guga
28. feb 2009

mne sa zdá, že som ťa tam už tuším aj videla s Danu 🙂 teda myslím, že si to bola ty, aspoň podľa farby vlasov 😀

katy1979
28. feb 2009

moze byt ze si ma tam videla, farba sa nezmenila stále je ma vidiet a malý je také blondate sidlo co tam len poletuje a vymýsla

guga
28. feb 2009

no deti v herni nestíham ani sledovať lebo moja tam tiež len lieta dokola a vymýšľa 😀

katy1979
28. feb 2009

no ja zatial stiham sledovat aj deti, lebo sebi tam zavadi snad o kazdeho.

guga
28. feb 2009

🙂 tak sa tam potom uvidíme, pa 😉

dajana31
28. feb 2009

katy, my sme tam nastastie trafili, teda len kvoli bajame :D, lebo som sa spoliehala na to, ze tam uz bola...
no nie sme obe ani blavacky a vobec nam nevadi, ze ty si... 🙂 ked si pisala, ze co ty tu vobec robis..
ja som uz v ba dlho, 6-ty rok, ale v Petrzalke som velmi nebyvala... poznala som svoje chodnicky 🙂 ako denna studentka a to boli vacsinou do skoly, na vlak, do mesta a to, co som proste potrebovala.. a bavit sme sa chodili skoro vzdy len do mlynskej, lebo tam bol nas podnik 🙂

bajama
1. mar 2009

Halo mamicky,
ja planujem zajtra navstevu Gessayovej doobeda. Je to otvorene od 9.00 do 12.00 hod., tak niekedy v ramci tychto hodin sa tam pojdeme pozriet. Nechcete sa pridat?

dajana31
1. mar 2009

fuha, bajama, ja neviem, ako by som sa tam dostala... ale tusim je blizko romanova a tam mi chodi 95-ka... keby sa stretneme tam? sice by som asi radsej poobede, ale mozno by sme to stihli...

guga
1. mar 2009

ahojte, mne úplne vyhovuje ísť zajtra do obeda na Gessayovu 😉 . Tak uvidím, či sa malej bude do obeda chcieť ešte spať. Ak nebude spať, tak tam môžme prísť okolo desiatej. Ak bude spať, tak prídeme niečo pred jedenástou.

jahodka11
1. mar 2009

ahojte,
my to doobeda nestihame.....ale niekedy poobede mozeme....v utorok ideme do MC Budatko na jogu....tak som zvedava, co to bude..nechcete sa pridat?

dajana31
1. mar 2009

jeeee, no v ten utorok na jogu by som isla a budatko je blizko.. sice neviem, kde presne, ale najdem nejak

no a zajtra, ja neviem, ja mozem aj doobeda aj poobede, ale vacsinou chodim von poobede.. no prisposobim sa

🙂

bajama
1. mar 2009

No to by bolo super, keby ste sa pridali...mne to bohuzial nejako nesedi poobede
Dajana, ak sa rozhodnes,ze pojdes, tak chod 95 a vystup na zastavke Namestie Hraniciarov..Tam by sme ta pockali, a sli by sme spolu...len mi cinkni 🙂

jahodka11 a netreba sa na tu jogu do Budatka vopred objednat? A o kolkej to byva?

ena
1. mar 2009

my by sme sa mozno tiez pridali, ak nevadi, nas mladsi prcek je vo veku vasich drobcov, starsi sa tam hadam nebude bez rovesnikov nudit. Bude tam niekto aj o tej 9 tej, ci az neskor..?

bajama
1. mar 2009

ena, samo ze nevadi 🙂 a starsieho tiez nejako zabavime...
No ja o deviatej este nie, asi tak najskor kolo tej desiatej snad..tiez zalezi ako dlho to budeme hladat 🙂

jahodka11
2. mar 2009

ahojte, tak super, tesim sa...joga zacina 16.30...mozeme to platit po jednotlivych hodinach, uvidime, ci sa nam to bude pacit a hlavne detom..kazdopadne je to moj sposob, ako zacinam cvicit....uz som dost doma hnila 😀
viete co, neviem, ci sa treba prihlasit, ja som si pisala z pani, co sa stara o to MC, ked tak prosim pozrite sa na ich stranku a napiste, ze sa pridete pozriet na prvu hodinu...aj tak mam obavy, aby nas bolo dost a kurz bol otvoreny 🙂 a ozaj, budatko je niekde pri Tescu medzi panelakmi v budove polikliniky.....my sme to zatail nasli na mape, ale celkom si myslim, kde to je....dnes sa tam planujem prejst...aby som zajtra nestresovala, ze nestihame 😀

hiha
2. mar 2009

Ahojte,Jahodka my by sme sa na jogu hned pridali,ale Budatko je daleko,snad potom ked uz Adko bude viac samostatnejsi a hlavne bude teplejsie.Dajte vediet ako bolo na Gessayke,aj my by sme niekedy za vami zbehli.

dajana31
2. mar 2009

no boli ste na tej gessayovej 🙂 my sme nejak nestihali, lebo sme len okolo 9 vstali a mala nechcela jest, tak nam to dost trvalo, kym sme aspon nieco zjedli

bajama, prisli ti tie fotky? poslala som ich cez uschovna.cz

jahodka a to sa tam treba nejak speci obliect? si to vobec neviem predstavit... sla by som sa tam kuknut 🙂

guga
2. mar 2009

boli sme na Gessajovej. Je to tam dobré - páčilo sa nám to - dosť veľké. Je tam drevený domček, kde sa môžu deti schovávať, šmyklavka, kuchynka, obhcodík na hranie, kočík, asi tak 2 autíčka na vozenie (odrážatká), malý stan s guličkami. Majú tam aj živé zvieratká, ale teraz tam neboli, lebo korely sedia na vajíčkach a zajačica je tiež budúca mamička. Sú tam aj rybičky v akvárku. A určite veľa ďalšieho čo som si nestihla všimnúť 🙂

Dajana - ja som tam prišla niečo pred jedenástou a otvorené to je do dvanástej. Moja malá tiež do obeda ešte spala, zobudila sa o desiatej.

dajana31
2. mar 2009

guga a ty si bola sama? nebola si s bajamou? noo, keby viem, ze nie o 10tej, tak by som snad aj isla... podla opisu to musi byt faaaaaajn 😉

bajama
2. mar 2009

ahojte,
aj nam sa tam velmi pacilo..my sme tam prisli asi o pol desiatej a Matuskovi sa vobec odtial nechcelo..tak ako pise guga, je to priestranne a zaroven utulne, vela roznych hraciek aj pre male i vacsie deticky a hlavne je to otvorene kazdy den poobede a dvakrat do tyzdna doobeda...urcite sa tam s Matuskom este pojdeme pozriet..bolo tam hodne deticiek, tak to sa mu veelmi ratalo...ze sa nieco deje 🙂

bajama
2. mar 2009

dajana, tie fotky nemam, lebo ked som si stiahla ten subor, tak nic tam nebolo ☹

ena
2. mar 2009

na nete je aj par foto z herne, http://www.cvcgesba.edu.sk/foto_mamaklub.htm ale z hradu je vidno iba kusok.

bajama- az 3 krat doobeda, pon, streda,piatok, nie? Len som nejako nepochopila, co je na nastenke ten poplatok 200 sk, tusim 6.6 €, a potom este 1 € za vstup.

guga
2. mar 2009

áno, bola aj Bajama. Bolo tam asi tak 6 detí, ale "stratilo" sa to tam. 🙂 Mne sa to tam páčilo, aj keď to porovnám s inými MC, tak to bolo dobré. 😉

katy1979
2. mar 2009

ena to je clensky poplatok myslim na pol roka ak si dobre pamatam

guga
2. mar 2009

Ena - ak som si dobre všimla, tak aj ty si tam dnes bola, že? 😉

ena
2. mar 2009

katy1979 aha 🙂

inak, ked to porovnam s krtkom tak tato herna je lepsia aj cenovo, aj pristupom- v krtkovi sa treba s kocikom trepat na poschodie.

guga
2. mar 2009

a to sa platí členský poplatok a plus aj za každým 1 € ? alebo za čo je ten členský?

jahodka11
2. mar 2009

baby, tak ste nas motivovali s hernou....pojdeme sa tam aj my pozriet....neviem, ci nie az v stredu, napisem vam...
netusim, ako sa treba na jogu obliect....asi nieco pohodlne, zasa az take cvicenie to asi nebude 🙂
a planujete tam niektora naozaj ist? mala som ist s kamoskou, ale moc sa jej nechce, na peso je to dost daleko... tak uz aj mna to akosi odradza... 😒 a dnesne pocasie mi nepridava...mozno by nam stacila ta herna... uvidim, napisem vam vecer, ci so stihla mc budatko najst a ako to mame daleko 🙂

ena
2. mar 2009

guga: hej, my sme dobehli pred pol 12 tou aspon presondovat, ja som tam bola kedysi daaavno, bolo tam raz jedno stretko z konika, ale to som este jednodetna bola, takze fakt davno . Odvtedy pribudlo hraciek - ten obchodik, pultiky, kuchynka, aj malba na stenu.. a ja som si pred tym nez sme sli nestihla mrknut pasy a fotky, tak som nevedela, kto je kto 🙂a kto tam vobec siel z MK 🙂 Ale ty si bola tusim skor v tej prvej miestnosti a potom si davala malej jest?🙂