Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

ena
4. mar 2009

my ideme v piatok- teda ja a deti 🙂 , boli sme aj minuly rok, ale vtedy to bol 1 rocnik a dost biedne, asi 16 stankov, teraz ma byt cez 50 tak som zvedava.. a minule to bolo v NTC, tak som rada, ze teraz to mame blizko v Inchebe 🙂

katy1979
4. mar 2009

my ideme v sobotu

dajana31
4. mar 2009

noo, ja by som mozno tiez sla 🙂 ale asi tiez skor v sobotu... a co tam take maju

katy1979
4. mar 2009

dajana co maju nevieme to zistime,ale bude tam program nech sa krpci troska zabavia.

guga
4. mar 2009

ja tam pôjdem v piatok. Uvidím aký tam bude program a či sa bude Mirke páčiť. Ak sa to tam bude dať, tak v sobotu tam stiahnem aj muža 🙂

dajana31
4. mar 2009

heeeeej, no len snad ten program bude aj pre take deti, ako sofi, lebo neviem, ci ju to bude bavit... tak skusim dat priatelovi navrh.. alebo pojdem so sestrou 🙂

katy1979
4. mar 2009

dajana program maju na stranke. ist tam dvakrat je troska drahý luxus.
my ideme v sobotu lebo je tam canaky podhradska a to sa krpcovi paci. budu hrat on moze tancovat 😀

dajana31
4. mar 2009

hm, tak ja by som mala zlavneny listok, aj priatel, lebo sme studenti na VS este a sestra vlastne tiez, lebo je stredoskolacka 🙂 a kedy idete v sobotu? mozno by sme sa k vam pridali 🙂 canakyho a podhradsku nepozname :(

katy1979
4. mar 2009

dajana vy nepoznate canaky podhradska? pesnicky pre deticky? robia cd pre deti už ich zopar vydali.
my ideme asi poobede ked sa malý vyspi, ale musim sa dohodnut s drahým.

dajana31
4. mar 2009

nooo, aj ja by som sla najradsej poobede... vies co, o canakym a podhradskej som už počula, ale len nedávno.. my pocúvame ine :D vacsinou z youtube a skor kukame rozpravky, bob a bobek miluje ale aj bambulku

jahodka11
5. mar 2009

ahojte, kde ste? 🙂

dajana31
5. mar 2009

no ja som tu 🙂 doma :D vonku je ale skaredo 😒

jahodka11
5. mar 2009

no pocasie dnes uplna hroza.......baby a MC krtko...to si mam kliknut na rodinne, ci detske centrum? akosi tomu nerozumiem ....asi rodinne, nie? musim to ist najst, len sa mi dnes do takehoto pocasia nechcelo.....nech sa stretavame s detickami a ja mamickami 🙂

jahodka11
5. mar 2009

a objavila som cvicenia na gercenovej....http://www.h-fit.szm.sk/

jahodka11
5. mar 2009

este som zabudla dopisat, my to mame celkom blizko...planujem sa tam ist pozriet zajtra doobeda, pokial nebude uplne liat.... chodili by ste tam s nami cvicit?

guga
6. mar 2009

Ale ten kurz už beží od začiatku februára ☹

ssissi
6. mar 2009

Ahojte,
čítala som vás cca 3 strany dozadu, tá herňa na Gessayovej je mi novinkou. Nejako som nepochopila ako tam sú - doobeda do 12,00, alebo aj poobede?? A baby, kde to vlastne je?? Petržalku poznám ako svoju dlaň, dokonca aj okolo gessayky chodievam, ked idem na postu a neviem kde to je 😕 😕 . Niekde na terase v 12-poschodaku?? Alebo je to v takom tom centre mladych (ci ako sa to vola) - co je tak v prostriedku, tak akoby v parčíku??

Čo sa týka toho Krtka - Jahôdka, ty si sa pýtala - treba kliknúť na to rodinné centrum. Majú fajn herňu, takú priestrannú, aj keď hračiek by mohli mať aj viac (nielen tých plyšových). Ale je tam aj taká hojdačka, šmykľavka, a tak.. treba pozrieť. Ale ak ti ide o vyšantenie malého s ostatnými deťmi, tak moc ich tam nechodieva, čo môže byť aj výhodou, ak ideš s niekým.. A sú dosť drahí - 1,66 eur/každá začatá hodina. Ale zas, ak porovnám s Budatkom (kam sme chodievali cvičiť), Budatko je síce podstatne lacnejšie, ale strašne maličké. Je to síce útulná, ale dosť malá miestnosť + ešte jedna, a tak ťažšie sa vetrá. Býva to tam dosť plné. Príde mi to tak trochu aj také fajn na výmenu výrusíkov, ak je tam plná miestnosť mamičiek + detí. Len môj názor, lebo chodia tam aj mamičky, ktorým sa tam páči.

jahodka11
6. mar 2009

ssissi-dakujem za info o krtkovi 🙂 presne to som potrebovala vediet 🙂 musim sa tam ist pozriet, maly sa zahra sam... s detmi sa moc zatial nehra, este je malicky...nevie to.... 🙂
guga-ja sa tam pojdem pozriet a popytam sa...ved dalsi kurz musi niekedy zacat 🙂

ssissi
6. mar 2009

A autobusom fakt nemusíš, ak nebude pršať, ja chodievam opačným smerom - do knižnice na hálovú - to je kúsok od daňového úradu, a bývam pri krtkovi. Je to tak 20 minút pešo ten úsek, autobusom s čakaním a premiestňovaním by to bolo aj dlhšie. Ale ak máš na výber, vezmi si radšej menší, ľahší kočík, alebo malého do nosiča, lebo herňa je na 2. poschodí. Kočík môžeš nechať síce dole pri vchode, ale vchod sa nezamyká.

katy1979
6. mar 2009

ja som kocik vlacila hore. nosic je dobra volba uz nebude taka zima tak sa to da.

ssissi nechodila si na robika?

ssissi
6. mar 2009

katy, chcela som, ale tá kočka odtiaľ mi vravela, že to je pre staršie deti (už sa ale nepamätám, koľko vtedy mala moja dcérka). Otvárali aj nejaký Robik II, pre mladších, ale to bolo len na pláne vtedy. Tak sme chodili do Budatka cvičiť.
Hej, aj ja chodím s kočíkom hore, s manducou som tam bola len raz. Toto by mohli domyslieť nejako.. za tie prachy 😉, skúsim sa spýtať nabudúce, či niečo neplánujú na zamykanie, ale asi nie je kde 😒 .

katy1979
6. mar 2009

my sme tam chodili na robika II. jednotku ani neotvorili lebo tam bolo jedno dieta. ale bud rada tá baba je aj tak o nicom.
aj ty mas manducu? my tiez ciernu.
tam asi nie je kde zamykat kociky. aj ked viem o babach co ich nechavali dole, ze vsak ich nikto neukradne. na to by som sa ja nespoliehala.

jahodka11
6. mar 2009

no ssissi, dakujem za vycerpavajuce info o krtkovi... ja musim ist s kocikom, ideme peso...to sa ich aj ja hned spytam, resp. poviem, ze to musia doriesit...ved hadam nam neukradnu kociky...!
a pisali mi z h-fitu, ze na cvicenie s detmi v utorok su este volne miesta, ze mam prist najlepsie v pondelok sa popytat a doplatila by som si hodiny, ktore zostavaju....takze to je ferove a v pondelok sa idem pozriet..mozno aj zaplatit 🙂

ssissi
6. mar 2009

keď končí škôlka čo je hore hneď vedľa herne - okolo tej pol piatej, tak je tam dosť frmol. Teda nemyslím, že by nejaký rodič ukradol kočík, ale otočí sa tam dosť ľudí a dvere sú stále otvorené. Tiež na to nespolieham.

Tiež mi to prišlo také o ničom - to cvičenie - som sa jej pýtala, že čo vlastne robia s tak malými deťmi a bolo to také skôr o hrkaní s fľašou, hojdaní, nič iné, to robím aj doma. Tak sme chodili na Fit lopty v Budatku, to bolo fajn, len zase zle načasované - najskôr mi malá ochorela, potom nemohla cvičiteľka, celý kurz sa posúval, do toho prišli vianoce a potom zas pauza. Stále sme tam boli ako na prvej hodine, kvôli tým pauzám, nič sme si nezapamätali z tých cvikov, čo sa opakujú a dieťa aj mama potom vie podľa piesne, že čo vždy nasleduje.. 😒

Manducu mám tiež čiernu 😵

jahodka11
6. mar 2009

ssissi-myslis cvicenie v h-fite?

guga
6. mar 2009

jahodka - ja už s malou v utorok chodím cvičiť. Takže mi to teda nevychádza ☹

jahodka11
6. mar 2009

guga-skoda 😒 tak sa hadam stertneme v herni alebo v krtkovi 🙂

dajana31
6. mar 2009

a dnes nejdete niekam? ja by som sa sla pozriet aj na gessayovu, ale neviem, ci tam trafim...

guga
6. mar 2009

jahodka - no škoda 😒 ja do Krtka moc nechodím, nepáči sa mi tam tá cena.