Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

jahodka11
6. mar 2009

dajana-my nejdeme 😒 hernu mame trosku dalej a prsi, ked sa mi podari, pojdeme sa pozriet na to cvicenie s detmi..teda, do toho arealu.... 🙂

hiha
6. mar 2009

Ahojte,boli sme pozriet u salezianov v mc a teda nic moc.Je tam kutik pre deti,ale je to na poschodi 😅 .Na Gessayke som sa tiez bola pozriet,ziaden luxus,ale myslim,ze uplne vyhovuje.Platí sa 1,00 a je tam a jšatňa,aj kuchynka,keď potrebujete krpcom ohriať papku.

ena
6. mar 2009

sissi- ta herna je v budove, kde je centrum voleho casu, to je v tom "parciku" kde su tie oplotene nedokoncene pieskoviska a tetovacie studio, ci co to je..

ku krtkovi, oni maju vonku aj ihrisko, ale to je len pre skolkarske deeti, teda tie z detskeho centra.. skoda :(

my sme dnes boli na Expo dieta, ja som spokojna, ovela lepsie ako minuly rok, stravili sme tam skoro cely den, filip vysanteny, skakacie hrady, ihrisko, take super auticko- odrazadlo tam predavali..
hiha - mamatko je fakt dost male a teiz kocik bud nechas dole,a lebo sa s nim trepes hore na poschodie.

Mne sa z toho vsetkeho co sme doteraz pochodili fakt najviac paci herna na gessayovej, ezbarierove ( az na tie 2 schody pri vstupe), priestorne, mas kde dat kocik...a keby v lete poriesili aj ten priestor pred henrou vonku, co vraj panuju, tak to bude super.

cica13
6. mar 2009

Jahodka,
ja som chodila do H-fitu, mne sa to moc nepacilo, cvicitelka casto nervozna, kocik som musela
vlacit dole po schodoch, teraz chodim do Babyfitu a som velmi spokojna, mila cvicitelka, deti
ju zboznuju.... 🙂
Inak ja som tiez cista petrzalcanka, byvam pri TPD, urcite poznate detsky obchod Eniki beniki, tak hned vo
vedlajsom vchode....
Spominali ste sad J.Krala, tak by som sa na jar a v lete pridala k vam, mam to z domu na skok, ja som tam
chodila v lete kocikovat 😉

guga
7. mar 2009

ena - aj my sme boli v piatok v Inchebe. Malej sa páčil skákací hrad - bola v takom niečom prvýkrát, takže to zatiaľ bolo viac o padaní, ale aj to sa jej páčilo 😀
Skúšala aj to autíčko, ale nevedela dobre točiť volantom 😅

Keď vám môžem odporuručiť, tak naozaj skúste MC aj mimo Petržalky, niektoré stoja za to. 😉

dajana31
7. mar 2009

a dnes poobede nejdete do incheby? my sa chystame

emogeon
7. mar 2009

baby co je v inchebe ?

ssissi
7. mar 2009
ssissi
7. mar 2009

ena, dakujem za infosky, urcite tam skocim, a prosim ta - su tam aj poobede? Tá herňa. Vďaka

ena
7. mar 2009

guga; my sme boli vcera aj dnes, ale v piatok bolo lepsie, bolo menej ludi.. na skakacom hrade bol aj Marek, s Filipom sa riadne salili, valali po sebe, niektori asi aj pozerali, ze co stvaraju..
a auticko, Filip jazdi jak sarkan, Marek ako na odrazadle, jemu z toho stale padali nohy dole 🙂
Vcera sme ho obkukali a dnes sme kupili "zltu formulu" , ako si to nazval Filip.. je to na hladke povvrchy, ale Filip sa s tym hybe aj po konerci 🙂

sissi herna je poobede vraj pondelok az piatok, len neviem odkedy do kedy, ked zistim, dam vediet.. mozno pojdeme v pondelok aj so susedkou.

guga
8. mar 2009

ena - my sme tiež boli aj v piatok aj v sobotu. Máš pravdu bolo lepšie v piatok, nemuseli sme sa tlačiť a aj na hrade mohla malá pokojnejšie skákať. V sobotu sme tam išli hlavne kvôli tomu, že tam boli Podhradská a Čanaky 🙂

katy1979
8. mar 2009

neviem ako vas, ale mna ta vystava hlboko sklamala. vela ludi malo miesta, detský kutik no okrem tých hradov a pidi smyklavky ci miesta na malovanie som si nevsimla nic. malý vcera vbehol do hradu ale potom tam vbehol asi 9 rocný týpek co nevedel co so sebou tak som ho odtial musela zobrat. takže sme odchádzali s revom lebo on chcel byt v domceku. vystavovatelia nič moc, na canaky sa tam zbehli vsetky deti ale stihli sme len koniec.

dajana31
8. mar 2009

noo, aj ja som si myslela, že to bude lepšie, my sme stihli akurat čanakyho a trochu sme sa pohrali v tom detskom kutiku... trochu sme pobehali za malou :D ale fakt to tam bolo o život, niektoré deti boli dobre pojašené... my sme ani do domčeka nešli, lebo mala ešte nie je taká pohybovo zdatná a ju by tam asi pripučili

katy1979
8. mar 2009

dajana a kde tam bol ten akoze detský kutik? ty myslis to kde bola smyklavka ci to bolo inde?

dajana31
8. mar 2009

nooo, to bolo tak na rohu, ako bolo podium, tak nalavo... alebo ak vies, ako sa ide k wc, tak tym smerom.... aj kafe tam robili hned pri nom... :0) noo, aj smyklavka tam bola, aj domcek, aj kreslenie, aj hracky..
asi mz

guga
8. mar 2009

katy - s tým priestorom máš pravdu a s tým detským kútikom tiež. My sme tam boli obidva dni len tak na krátko. Išli sme účelovo na program, ktorý bol na internete. V sobotu sme stihli celé číslo Podhradskej a Čanakyho, pri podiu sme boli asi 10 min pred začatím a keď už to bolo rozbehnuté, tak som myslela, že nás tam udupú. Niektorí rodičia a aj starí rodičia mali klapky na očiach a dosť ostré lakte. Stáli sme z boku podia a bola tam jedna stará, krorá mala asi 150 kg, ktorá sa natlačila rovno pred pódium, tak všetci za ňou mali po programe. ☹

ssissi
9. mar 2009

Ahojte, kočky, to čo je za počasie? nemáte nejaký tip, kam dnes v Petržke poobede? Asi sa scvokneme obe doma 😅 .
Ena, tak som zvedavá na infošky o tej gessayke 😵

ena
9. mar 2009

ssissi: poobede funguje herna od jednej, ale je to tam rozdielne, ze niektore dni je to do 4tej, lebo su tam kruzky potom a niektore dni az do 6tej, ze coskoro budu mat viacej info na stranke doplnenych.
A v stredu sa na tvorivych dielnickach doobeda okolo 10 tej budu robit nejaki panacikovia z drevenych varesiek 🙂

guga
9. mar 2009

Na Gessayovej funguje herňa takto:
PONDELOK: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 18,00 voľná herňa
UTOROK: 13,00 - 16,00 voľná herňa
STREDA: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 18,00 voľná herňa
ŠTVRTOK: 13,00 - 16,00 voľná herňa
PIATOK: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 17,00 voľná herňa

ena
9. mar 2009

v stredu sa na Gessayovej na tvorivych dielnickach budu robit nejaki panacikovia z varesiek.

guga
10. mar 2009

ozaj v Inchebe som sa pristavila pri stánku materských centier a tam som sa dozvedela, že Krtko je komerčná záležitosť - nie je to neziskovka, ako napríklad Budatko. Takže preto je to také drahé - aby z toho niekto zarábal... ☹

bajama
10. mar 2009

Guga, dik za info o Gessayke,ja som na nete nasla ine hodiny, 🙂 toto musi byt asi nove aktualizovane...

guga
10. mar 2009

bajama a kde si našla tie hodiny? ja som ich hladala a nepodarilo sa mi to 😖 Je to tam tak divne zriadené, že do obeda je mama club a oni majú svoje hodiny v herni a po obede je jednoducho iba herňa...

jahodka11
10. mar 2009

ahojte, dnes bola na stv v damskom magazine pani, co ma MC Budatko.... velka symposka, asi sa predsa len pojdem pozriet do toho MC.... 😉

ena
10. mar 2009

guga; tam je rozdiel asi iba v tom, ze ked je ten mama klub, tak by tam chvilu mala byt aj nejaka ta aktivita s niekym, kto to vedie.. Poobede je herna, kde su iba rodicia a deti.. aspon podla mna.

ena
10. mar 2009

jahodka11: si nemohla skor napisat, by som si to mrkla 🙂

ena
10. mar 2009

...pozeram, ze sa to da pozriet vo videoarchive, len dnesna cast tam este nie je.

guga
10. mar 2009

a kam sa dnes po obede chystáte? ja nejak nemám nápady ☹ prosím trošku inšpirácie 😕

jahodka11
10. mar 2009

ena, ja som ani nevedela, ze to tam bude....inak by som napisala... 🙂
guga-my do ikey....ale asi ako inspiracia nic moc 😉

bajama
10. mar 2009

Guga, nasla som to na inernete, ale vtedy tam este nebol piatok doobeda,takze z toho usudzujem,ze to bolo starsie vydanie 🙂
Ja sa dnes chystam len do blizkeho okolia...asi na ihrisko..teraz tam byva deti ako maku a maly je strasne rad vonku..