Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

xxmargaretka
23. apr 2008

ahoj na hrobakovej je krtko..este sme tam neboli no vraj je to tam pekne..www.krtko.eu ak si dobre pametam

katy1979
24. apr 2008

my sme v krtkovi tiež ešte neboli, akosi nie je s kým.
michalka vidím že máš v albume okuliarky. My ich máme tiež ale bojím sa že ich nebude chcieť. Ako si ho presvedčila aby ich nosil? 😀

michalka12
autor
26. apr 2008

krtka som tiez objavila na internete, ale este som tam nebola. Od aprila tusim menili otvaracie hodiny az od 15.
Katy, ja som malemu kupila okuliare ked mal 6 mesiacov. Su super lebo su na gumicku a uplne v pohode ich nosil. Tiez som sa bala, ze si ich bude strhavat, ale nic. Podla mna cim skor mu ich zacnes davat tym lepsie.
Ak by si sa niekedy odhodla zajst do krtka, tak sa mozes kludne ozvat rada ti budem robit spolocnost.
Misa

zuzna.z
2. máj 2008

Veď je aj MC Budatko a Club LILLY a ten je fajn. My sme tam chodili na cvičenie s mojou Veronikou a bolo to super, teraz sme si dali prestávku, ale robia aj angličtinu a tanečnú. Skúste urobiť kuk www.clublilly.sk

jahodka11
22. feb 2009

ahojte, ozivujem temu 🙂 planujem ist pozriet do MC Budatko, o tyzden zacina cvicenie mamiciek s detmi-joga, tak dufam, bude sa nam pacit 🙂

bajama
22. feb 2009

Ahoj jahodka11
tak daj potom vediet ako tam bolo...tiez sa chystam sa tam kuknut, maly urcite oceni zmenu prostredia, programu aj hraciek. Zatial som sa dostala len do Krtka, prostredie celkom fajn, ale boli sme tam len my dvaja ☹

jahodka11
23. feb 2009

bajama, dam vediet...v krtkovi sme este neboli...ale ked sa zlepsi pocasie, pojdeme sa tam pozriet....len cakam kym sa bude dat vonku prebalit dieta a tak....taka ta pohodicka.... 🙂 rada sa prejdem, aj maly, len nech je uz teplejsie 🙂

bajama
23. feb 2009

veru tak, aj my by sme chceli konecne jar, slniecko, pohodicku...toto cibuliakovanie uz dlho trva ..

jahodka11
23. feb 2009

ked si predstavim, ze idem s malym na ani nie hodinku von a kvoli tomu sa pol hodinu obliekame.....ani sa mi nechce....uz nech je jar 😀 dnes sme sa chceli ist pozriet na to MC, ale prsalo....tak niekedy tento tyzden, nech aspon viem, kde to je, lebo v utorok zacina joga pre mamicky s detmi, neprida sa niekto k nam? 🙂

bajama
24. feb 2009

my by sme sa celkom radi pridali, pre nas to vyzera tento tyzden na stvrtok..ak nebude prsat, alebo prudko snezit...

jahodka11
24. feb 2009

bajama-tento tyzden nefunguje herna....takze my tam ideme bud tyzden na tu jogu...utorok o 16.30 🙂

bajama
24. feb 2009

No dakujem pekne za info...by sme sa prehnali zbytocne...tak tento tyzden asi len Krtko a ten buduci utorok, ak nebudu ine povinnosti tak sa pripojim... 🙂 snad aj chodniky budu bez snehu, lebo teraz tlacit kocik, si vyzaduje specialnu kondicku.

dajana31
24. feb 2009

no ahojte, mate skusenosti s materskymi centrami? lebo ja vobec a to mam jedno blizko... kebyze sa viacere stretneme a ideme, to by som bola velmi rada 🙂)
stale sediet doma s malou sa mi nechce a ani vonku nie je najkrajsie 🙂

jahodka11
24. feb 2009

dajana-ahoj a ktore mc mas blizko? ja som este nebola, ale chystam sa a tesim sa...aj ked to mam tak 30-40min, podla toho, ako rychlo pojdeme 🙂

ena
24. feb 2009

este je herna aj v centre volneho casu na gessayovej, neviem ako su tam presne otvaracie hodiny, ale je to niekde na nete

bajama
24. feb 2009

ahoj dajana, ja tiez naberam skusenosti s MC, lebo doma nam uz je dlho a maly sa vzdy tesi z noveho prostredia (len ak som ja nablizku)
Z vlastnej skusenosti viem, ze dohodnut sa je niekedy problem....ale bola by som rada, keby sa to podarilo...ja vela ludi v BA nepoznam takze urcite by to padlo dobre.
Ktore MC mas blizko? Ja mam v pesej vzdialenosti len MC Krtko, ostatne asi len busom, mozno v lete peskom

dajana31
24. feb 2009

No ja byvam na znievskej, takze asi budatko... viem, ze som sla raz okolo neho, no nepamatam sa uz, kde presne je... nie som z ba a ani tu v petrzalke dlho nebyvam... este studujem posledny rocnik denne na ekonomickej, preto byvam v petrzalke (blizko skoly) ... hmmm, ja by som sa velmi chcela stretnut s nejakymi mamickami a niekam ist, len tu nikoho takeho nepoznam :(
bola som par krat v avione, ale ako zrusili avion bus, tak je to pre nas daleko... a nic ine nepoznam.. v tomto pocasi sa ani vonku neda poriadne byt

tak ja pojdem von, hoci aj hned, nie je problem 🙂

bajama
24. feb 2009

ja byvam na Sklodowskej v Ovsistii a tiez kvoli Ekonomickej 😉
Tak sa kludne mozme dohodnut a stretnut..Tvoja Sofia je skoro tak stara ako moj Matusko...mozno si padnu do oka 🙂

dajana31
24. feb 2009

ty chodis na ekonomicku? noo, vsak len o 12 dni je starsi matusko.. a v skupine decembrovcata 2007 si nebola? Tak mozeme daco dohodnut. No mozno by som aj do toho MC Krtko prisla, ak by som to našla. 🙂
Len ona sa začala teraz strašne báť cudzích ľudí, snáď to prežije. 🙂

bajama
24. feb 2009

na ekonomicku uz nechodim, minule leto som uspesne skoncila...studovala som dialkovo...v tej skupine som urcite nebola, lebo MK som objavila az nedavno
Ale prezije to neboj, ked som tam bola naposledy, tak tam skoro nikto nebol, ale to bolo asi kvoli prisernemu pocasiu...je tam pekna herna, malemu sa tam velmi pacilo...v stvrtok je to od 15.00 do 19.00, tak predbezne sa mozme dohodnut na stvrtu? 😉

dajana31
24. feb 2009

noo, mozme... 🙂 a kto chce ist, nech sa prida 🙂 napiste
😉

bajama
24. feb 2009

Tak super, dufam,ze sa pridaju aj ostatne maminy z Petrzalky a okolia...
Zatial som "uspesne" zmeskala kazde stretko, co tu bolo organizovane 😒

jahodka11
24. feb 2009

ahojte, tak ja sa pokusim cez vikend najst MC krtko a dam vediet, ci stvrtok prideme....ale bolo by to fajn, manzel ma poobednu a utorok mame jogu, stvrtok vas...to by mi krasne a zmysluplne ubehol tyzden 🙂

katy1979
24. feb 2009

bajama neboli ste nahodou v poslednych dnoch vonku bez kocika? ja byvam na mamateyovej. tie tri vysoke veziaky pred ihriskom. podla fotky ta sice neviem zaradit ale urcite sme sa uz museli stretnut

guga
25. feb 2009

Ahojte, ja materské centrá navštevujem pravidelne, hlavne v tomto počasí 🙂 V Krtkovi sme boli, ale boli sme tam chvíľku úplne samé ☹ Ja chodievam do Ružinova - www.hojdana.sk a v meste - www.presporkovo.sk . Obidve sú super a sú veľmi veľké. V týchto dvoch sa nám zatiaľ páči najviac.
Boli sme aj tu v Petržalke v Budatku, ale tam je to maličké a dosť sme sa tam tlačili 😒
Taktiež v utorok do obeda je otvorené aj u Saleziánov - http://www.mamateyka.sk/ver3/index.php?option=c...
Radi by sme sa ale pridali k stretku v nejakom centre 😉

ena
25. feb 2009

dajana31: teraz sa da ist k avionu 96tkou.len to by si mala asi dlhsiu prechadzku na prokofievovu.

dajana31
25. feb 2009

cooo, to je kde? taku ulicu ani nepoznam 😅

dajana31
25. feb 2009

kde by sme sa potom zajtra stretli? lebo ja asi do toho Krtka netrafim 😒
tak napiste uz naisto, ktora by ste zajtra sli 🙂 snad nam to vyjde

ena
25. feb 2009

to je zastavka- konecna busu 96, ak by si chcela do avionu.. ako je zdravotne stredisko Fedinova 🙂

a krtko je blizko pri dostizke, tusim je to ZS dudova, vchod zo zadu.. my by sme sa aj pridali, ale marke sem tam zakasle, tak nevieme, co sa z toho vyvrbi

bajama
25. feb 2009

Ahojte, sorry,ze pisem tak neskoro, ale dnes sme mali pracovny den, opatrujem este jedneho chlapceka a len nedavno sme sa dotrepali domov...

katy1979 no je to dost mozne, lebo teraz chodime vonku vacsinou bez kocika a tocime sa kolo Mamateyovej..dnes sme boli s kocikom a teda, poviem, ze budem spat velmi dobre...tak dufam,ze sa raz stretneme na prechadzke a pokecame 🙂

Guga akurat dnes som sa dozvedela o MC aj u Salikov, tak urcite sa tam pojdeme s Matuskom pozriet..ja zatial riesim len nieco v blizkom okoli, ale ked sa zlepsi pocko, tak sa urcite vyberieme poznavat Bratislavu 🙂

Dajana, zajtra sa mozme stretnut pri Dostihovej drahe, výjazd z toho lesíku na Starohajsku ulicu...ako by si sla? Busom, peso ci autom?